Site personal

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
vanityfair
Mesaje: 10
Membru din: 22 Ian 2009, 20:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt in cautare de persoane fizice/juridice capbile sa implementeze un site personal ptr 1 singur model - adica je :))). Doresc ca acesta sa permita live streaming si mecanism pay-per-min si sa contina un forum si galerie foto/video. Am contactat numeroase firme de web design, insa toate s-u dat batute la partea de live streaming motivand ca nu au mai lucrat niciodata cu ceva asemanator si/sau nu au personal calificat. Mi-am facut deja o impresie despre cat ar costa, imi lipseste doar un colaborator priceput. Dk va simtiti capabili sau cunoasteti pe cineva care este interesat sa ma ajute cu acest proiect, pls PM. Este un subiect deosebit de important ptr mine.
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”