Program split

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
UGod
Mesaje: 43
Membru din: 05 Apr 2008, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Stie cineva un program pt split care sa mearga pe windows 7 si care sa nu reduca streamul la rezolutia care o are splitul, adica 375X270 sau cat o fi ca nu-mi vine acum. Mi se pare pierdere de bani investiti in camera daca rezolutie se reduce. Deci, any tips?
This is Orkin, the town rapist! Naughty, naughty!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
crixy69
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 03 Iul 2005, 03:04
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

crixy
Avatar utilizator
UGod
Mesaje: 43
Membru din: 05 Apr 2008, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu era vorba de windows 7, merge splitul perfect, intrabam de un program de split care sa pastreze rezolutia dupa ce se realizeaza splitul.
Ms oricum:)
This is Orkin, the town rapist! Naughty, naughty!
Avatar utilizator
PinkStar
User Junior
User Junior
Mesaje: 87
Membru din: 14 Oct 2009, 19:06
Localitate: boulevard of broken dreams
Has thanked: 0
Been thanked: 0

incearca superwebcam eu o folosesc la o rezolutie 640x480 dar nu stiu dak e compatibila cu win7:(sorry
Avatar utilizator
UGod
Mesaje: 43
Membru din: 05 Apr 2008, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

PinkStar scrie:incearca superwebcam eu o folosesc la o rezolutie 640x480 dar nu stiu dak e compatibila cu win7:(sorry
MERSI MULT! :mrgreen: e super programul, scoate rezolutie, are efecte are face tracking:D Mersi inca odata!!!
This is Orkin, the town rapist! Naughty, naughty!
Twisted_Tavy
Mesaje: 2
Membru din: 27 Mar 2009, 06:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Foloseste WebCamSplitter Pro sau WebCamSplitter de la Verysoft. Merge la 640x480
Avatar utilizator
PinkStar
User Junior
User Junior
Mesaje: 87
Membru din: 14 Oct 2009, 19:06
Localitate: boulevard of broken dreams
Has thanked: 0
Been thanked: 0

UGod scrie:
PinkStar scrie:incearca superwebcam eu o folosesc la o rezolutie 640x480 dar nu stiu dak e compatibila cu win7:(sorry
MERSI MULT! :mrgreen: e super programul, scoate rezolutie, are efecte are face tracking:D Mersi inca odata!!!
cu multa placere ma bucur k te am putut ajuta...spor la banuti
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”