Cumpar sony evi d30

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
ionela232
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 141
Membru din: 09 Dec 2008, 11:47
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cumpar sony evi d30 . Astept oferte .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Cam2Chat
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 29 Mai 2009, 01:55
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ionela232 scrie:Cumpar sony evi d30 . Astept oferte .
este o firma in onesti ce comercializeaza , iti ofera si garantie , din cate stiu eu aproximativ 1100 Ron . Gasesti anunturile lor pe okazii
Cam2Chat - Professional Broadcast
http://www.cam2chatstudio.ro
office@cam2chatstudio.ro
Imagine
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna....sper sa nu dezinformez cu nimic dar daca vb de cine vinde cam pe okazii nu sunt firma. am licitat si eu mai demult la o licitatie a lor , am primit un nr de tel intra-devar al unui domn din onesti care nu intelegea ce vreau , mi-a dat nr de tel al fiicei lui care locuieste in italia . am sunat-o si ea mi-a spus ca ea le trimite camerele din italia parintilor si sa ma duc la onesti sau sa astept ca imi trimite tatal ei prin posta camera. am spus ca as vrea sa fac proba inainte de a cumpara ceva , asa mi se pare normal si mi-a spus f clar ca nu exista aceasta optiune dar ca sa stau linistita ca mi-o schimba ea daca apare vreo problema. sincer mie una nu mi-a inspirat incredere absolut deloc , nu mi s-a parut ok sa ma ofer sa ma duc pana la onesti iara acolo sa nu mi se faca proba la camera. Asta este parerea mea doar , fiecare e liber sa procedeze cum doreste.O seara placuta
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”