Kit Lumini Profesionale Softbox - Becuri economice

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
danger21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 11 Iun 2006, 20:43
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vand Kit profesional Britek format din 3 softboxuri cu stative de lumini. Fasung e27adica cel normal ceea ce e foarte greu de gasit, a fost comandat din America l-am folosit 5-6 luni . Stare perfecta fara urme de utilizare.

Putere maxima 3000W, 4x250w fiecare stand. Se pot pune lumini economice iar puterea efectiva sare de 5000W cu acestea, este indicat folosirea de becuri economice pentru a nu face un furnal in camera

Softboxurile sunt de 32"= 81cm diagonala si inalte de la 1m la 3 m. Vin in genti de voiaj pentru a putea fi transportate usor, ca in poza.

Mai detaliat va pot spune ca folosirea softboxurilor aduce urmatoarele avantaje
:-sunt perfecte daca modelul lucreaza alternativ la birou si pe pat/canapea pentru ca lumina este destul de puternica.
-este o solutie optima pentru a lumina atat modelul cat si decorul, astfel culorile prind intensitate si schimba mult
-nu dau caldura,iar pe timp de vara e o mare diferenta, chiar si in prezenta unui AC,
-comsum de curent redus
-lumina este difuzata in mod egal, chiar si la distanta mai mare
-este ideal pentru poze, si pentru filmulete hd-pentru siturile unde arhiva este esentiala(if, cc, im)
-ideale pentru studiouri, camere mai mari unde lumina se pierde mult prin incapere, softboxul difuzeza lumina in directia aleasa
Drept concluzie, pot spune ca este o investitie buna in Videochat, pentru mine a fost, dar pentru ca am facut niste schimbari, imi pare rau ca trebuie sa renunt la ele.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati

Pret kit: 4300 lei

Aditional pot sa vand becuri economice de
45W(250W reali) temperatura 4200k am 6 bucati - 200 lei
1 bucata de 60W - 300w reali la 50 lei
[img=http://img43.imageshack.us/img43/2826/okazii.th.jpg]
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
danger21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 11 Iun 2006, 20:43
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Rectificare pret 3500 lei
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”