Inchiriere camera videochat

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Buna !

Se inchiriaza o camera in apartament 3 camere pe soseaua Berceni 96 la Monaco Towers. Am lucrat de aici 4 ani fara probleme insa acum mi am terminat casa si urmeaza sa ma mult intr un alt oras. Apartamentul a fost inchiriat impreuna cu o alta colega . Fiecare are camera ei si avem un living si 2 bai disponibile. Nu sunt probleme cu administratia pe motivul activitatii desfasurate. De fapt in cladire sunt mai multe modele independente care lucreaza nestanjenite. Colega mea lucreaza tura de noapte momentan. Apartamentul este foarte curat si ingrijit, este la etajul 10/22.Chiria este de 350 euro /luna si se imparte la 2 (175 pentru fiecare) la care se mai adauga intretinerea +internet+curent. In general costul total se ridica undeva la 1200-1400 Ron pe luna de fiecare.
Camera se poate inchiria la Alb si se poate redecora dupa bunul plac, sau se poate lasa in stadiul actual cu tot cu mobilier, aer conditionat , si monitor mare ( care este atasat pe perete). Daca se doreste ca ea sa ramana utilata pretul pentru tot ce este in camera este de 2500 lei. Mobilierul este in stare perfecta, nu e rupt , nu are urme de uzura. In acesti bani sunt incluse canapeaua , aerul conditionat , 2 noptiere, oglinda , tablou, aplice laterale si iluminat , tablou, 2 taburete cu spatiu depozitare , stender pt depozitare haine , tablou, si o masuta inalta ( eu o folosesc pt tastatura ) . Puteti sa ma contactati pe whatsapp pentru poze la nr 0720130481 Bucataria si livingul sunt open space si mobilate si utilate cat sa va puteti face o cafea , sa va incalziti mancare , si eventual sa va machiati )Numarul de telefon la care puteti obtine detalii legate de inchiriere propriu zisa este cel al colegei care va ramane in apartament :0727875335 (Flori). In ceea ce priveste vreo prezenta masculina , nu trebuie sa va faceti griji, aceasta este inexistenta , sau daca vreodata trebuie cineva sa repare ceva in apartament , sunteti anunata inainte , si de obicei se intervine dupa program
SoulCams Models Studios wanted
Bolok
Mesaje: 2
Membru din: 19 Noi 2022, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ! Mai este valabil anuntul?
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”