Foto-video Bucuresti

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
sssfinxxx
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2016, 08:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare, sunt deschis pentru colaborari foto-video. Nude si glamour, ma adaptez spatiului si garderobei. Fiind pictor sunt foarte atent la ce exprima o persoana si cum aleg luminile. Pot fi contactat la numarul de telefon 0724794366 sau pe email sssfinxxx@gmail.com.

Site-ul e in lucru asa ca las o galerie de tumblr, enjoy :)
http://sssfinxxx.tumblr.com/tagged/nudes

FB: https://www.facebook.com/sfxphotography/
SoulCams Models Studios wanted
tomaadrian
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 03 Apr 2016, 15:52
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Felicitari pentru materialele realizate, arata foarte bine.
Acum, un sfat: tumblr nu accepta material explicit, si mai devreme sau mai tarziu pagina va fi inchisa sau topicurile sterse. Iti recomand sa creezi un site propriu cu warning pentru copii.

Numai bine si spor in toate.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Bine ai "sosit" Andrei , cunoscand persoana v-o recomand cu incredere si placere , lipsa experientei in "pozele pentru videochat" este compensata din plin de simtul estetic al artistului si de pasiunea depusa in tot ce face.
Avatar utilizator
sssfinxxx
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2016, 08:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tomaadrian scrie:Felicitari pentru materialele realizate, arata foarte bine.
Acum, un sfat: tumblr nu accepta material explicit, si mai devreme sau mai tarziu pagina va fi inchisa sau topicurile sterse. Iti recomand sa creezi un site propriu cu warning pentru copii.

Numai bine si spor in toate.
Salut!
Stiu despre Tumblr, eventual voi face o selectie la un moment dat. Cat despre site, am de cativa ani, insa e in "reparatii".
Si am luat in calcul varianta de filtru 18+
Avatar utilizator
sssfinxxx
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2016, 08:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eldiablo scrie:Bine ai "sosit" Andrei , cunoscand persoana v-o recomand cu incredere si placere , lipsa experientei in "pozele pentru videochat" este compensata din plin de simtul estetic al artistului si de pasiunea depusa in tot ce face.
Multumesc pentru sustinere. Ma bucur sa fiu cunoscut aici :D
Am considerat ca felul in care imi fac treaba e mai important decat ceva standard. Pana la urma, imi las munca sa vorbeasca pentru mine.
euqwsx
Mesaje: 18
Membru din: 09 Iun 2016, 06:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Interesant :) Aveti locatie sau modelul trebuie sa aiba locatie? Cat dureaza o sesiune foto? Cate foto intra intr-un set standard si cam la ce pret ?
Avatar utilizator
sssfinxxx
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2016, 08:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

euqwsx scrie:Interesant :) Aveti locatie sau modelul trebuie sa aiba locatie? Cat dureaza o sesiune foto? Cate foto intra intr-un set standard si cam la ce pret ?
Locatie am, insa e ceva prea simplu pentru ce trebuie la videochat. Plus ca inseamna ca modelul sa care ceva bagaje :)

Durata ar fi de aproximativ 2 ore (more or less, depinde si de cum comunic cu modelul), 20 de fotografii. Pretul ar fi de 100 de euro. Sau 150 cu tot cu teaser video de 1 minut.
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”