Vand webcam Logitech BCC950

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
vixy
Mesaje: 2
Membru din: 20 Noi 2015, 02:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vand camera web Logitech BCC950 ideala pentru activitatea de videochat. Camera este aproape noua, foarte putin folosita, nu era compatibila cu luminile pe care le foloseam in camera in care lucram si intre timp mi-am schimbat jobul asa ca m-am lasat de vch.

Calitatea imaginii este Full HD si stiu ca acum majoritea siteurilor au aceasta pretentie. Camera este comapatibila atat cu Windows cat si cu OS X, am testat-o eu pe ambele siteme si vad ca functioneaza.

Camera este insotita de o telecomanda cu care se poate folosi pentru rotire, inclinare sau zoom, si o tija pentru a regla inaltimea camerei. Mai multe detalii tehnice gasesti aici sau imi poti trimite mesaj in privat.

Pretul camerei este de 900 lei si poate fii trimisa prin curier cu optiunea de a deschide coletul pentru a-i face o proba inainte achitarii acestuia. Camera nu prezinta zgarieturi sau alte semne de uzura. Pentru mai multe detalii astept mesaj pv.

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Ca si utilizator nou pe forum nu poti sa folosesti functia PM, recomand sa adaugi o metoda de contact: nr de telefon, mess, skype.

Spor la vanzare
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”