Cumpar domeniile studio-urilor inchise

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
lalaverim
Mesaje: 10
Membru din: 06 Noi 2014, 22:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai avut un studio pe care ti l-ai inchis si ai inceput sa vinzi din mobila, calculatoare etc ?
Daca esti in punctul asta sa vinzi totul pe bucati, uite, pe mine ma intereseaza sa-ti cumpar domeniul studioului tau.
Nu ma intereseaza decat numele site-ului nu si continutul lui. Nu ma intereseaza nici daca este gazduit la vreo companie de hosting, poate sa fie offline chiar site-ul de ceva timp .. nu de 7 ani dar de cateva luni daca e offline este ok ..

Ofer 50€ pentru domeniu plus taxele la rotld de transfer nume domeniu pe care tot eu le voi plati.

PS: Nu cred ca pot primi PM-uri inca, rog moderatorul sa imi permita sa-mi scriu adresa de email pentru a putea fi contactat: lalaverim <[at]> gmail . com

Multumesc anticipat !
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”