Afacere videochat la cheie! Orasul Galati

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vand studio videochat,3 camere,complet utilate si mobilate in Galati. Inclusiv lumini de difuzie.costumatii,accesorii, Calculatoarele,monitoarele,kit urile de tastatura,imprimanta,lumini,boxe toate sunt inca un an si cateva luni in garantie.
Inclusiv conturile de studio ,la mai multe site-uri si fetele active intra in pret,plus consultanta , conturi si sfaturi daca este necesar.
Pretul estimativ este de 1200 euro negociabil.
Pentru mai multe detalii astept mail ul dumneavoastra la adresa: charming.sanda@yahoo.com
SoulCams Models Studios wanted
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Scuze 12000 euro
!
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Este studioul domnului Valentin ?
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Nu,nu este studioul domnului Valentin.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Buna ziua ,

Nici nu stiu daca sa ma bucur sau nu ca nu este studioul Domnului Valentin DAR ma macina si pe mine ceva de cand ati postat acest anunt :

Tinand cont ca din cate stiu eu 1.conturile de studio nu sunt transferabile 2.Modelele nu intra in categoria activelor fixe si 3.Nici macar in Galati nu cred ca un spatiu in care sunt amenajate 3 camere de lucru costa doar 12 mii euro ajung la concluzia ca este un spatiu inchiriat


Acestea fiind spuse si tinand cont ca se poate crea o oarecare confuzie printre persoanele mai noi care citesc acest forum cred ca mai important decat rectificarea pretului ar fi fost sa refaceti anuntul specificand ca 1.predati un contract de inchiriere care mai este valabil x luni 2.asigurati consultanta gratuita in deschiderea noilor conturi de studio ale noului proprietar si 3.veti pune o vorba buna pe langa modelele inca active la dumneavoastra in studio

Tinand cont ca investitia intr-o camera de lucru poate ajunge chiar si la 5000-7500 de euro este posibil ca oferta dumneavoastra sa fie chiar tentanta dar sa fiti evitati de cei cu vechime in domeniu din simplu motiv ca nu stiti s-o expuneti iar pe cei noi sa-i pierdeti "de clienti" din cauza unor neintelegeri minore cum ar fi dreptul de proprietate asupra modelelor active si al conturilor de studio

Bafta
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara ELdiablo

Da,ai perfecta dreptate ca este un spatiu inchiriat,e si normal la pretul asta. Dar aparatura si tot ce e in interiorul casei este la pretul expus. Cat despre modele...este perfect deductibil ca doar cu acordul acestora se va produce transferul(in cazul in care o "vorba buna" va functiona)
Vom reedita anuntul .
Multumesc de sfaturi ,sunt f bine venite
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vand costumase (multe noi) diverse culori si modele,corsete,baby doll uri.
Dildo uri( 3 noi) ,vibratoare,but plug,ass finger
Pantofi ,sandale,cizme marimea 37
Palarii,sapci,bentite pentru par toate noi.
Cutii depozitare
Catuse.lumanari,franghii,bici(categoria fetish)
Pentru poze si detalii despre pret ne auzim pe mail. Charming.sanda@yahoo.com
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

charmingstargl scrie:Vand costumase (multe noi) diverse culori si modele,corsete,baby doll uri.
Dildo uri( 3 noi) ,vibratoare,but plug,ass finger
Pantofi ,sandale,cizme marimea 37
Palarii,sapci,bentite pentru par toate noi.
Cutii depozitare
Catuse.lumanari,franghii,bici(categoria fetish)
Pentru poze si detalii despre pret ne auzim pe mail. Charming.sanda@yahoo.com

hahaha buna asta cu ''dildo-uri(3 noi)'' adica restul vechi :lol: :lol: :lol: lol exista asa ceva :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cătuse, lumânări, bici, frânghie, coliere, nămoool şi piatră de baie aveeeem!
charmingstargl
Mesaje: 7
Membru din: 10 Iul 2015, 13:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da! iti zic din proprie experienta ca la foarte multe studiouri in Galati ,se foloseste acelasi dildo pentru "n" fete,iar multe dintre fete nu par deranjate de idee, neavand posibilitatea achizitionarii unuia nou, ...de asta am simtit nevoia sa specific ca unele sunt noi,altele mai putin noi(daca ma pot exprima asa).
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Nu am vrut sa postez aici datorita faptului ca suntem "consateni" dar...WOW... Daca sunt studiouri care permit "plimbarea" dildo-urilor printre fete ( ceea ce nu contest, nu am de unde sa stiu ) ... astia care in principal din motive de igiena nu permit sau nu incurajeaza nici schimbul de haine intre fete sunt pe alta planeta... In plus un dildo e sub 100 ron...

Scuze de off-topic....
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

charmingstargl scrie:Da! iti zic din proprie experienta ca la foarte multe studiouri in Galati ,se foloseste acelasi dildo pentru "n" fete,iar multe dintre fete nu par deranjate de idee, neavand posibilitatea achizitionarii unuia nou, ...de asta am simtit nevoia sa specific ca unele sunt noi,altele mai putin noi(daca ma pot exprima asa).

Doamne fereste sa faci chat si sa nu iti permiti un dildo amarat, dar sa iti permiti ''luxul'' sa te imbolnavesti la sigur... :shock:
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

charmingstargl scrie:Da! iti zic din proprie experienta ca la foarte multe studiouri in Galati ,se foloseste acelasi dildo pentru "n" fete,iar multe dintre fete nu par deranjate de idee, neavand posibilitatea achizitionarii unuia nou, ...de asta am simtit nevoia sa specific ca unele sunt noi,altele mai putin noi(daca ma pot exprima asa).
Imi cer scuze dar chiar nu pot sa ma abtin sa nu intru si eu cu o glumita si o rugaminte serioasa :

glumita : se poate la cele folosite sa primim poze + filmulete + analize de la cele care le-au folosit inainte ?
rugaminte serioasa : ca de la om la om , de la chatist la chatista , de la afacerist la afacerista TE ROG arde-le pe cele folosite , te pot salva si pe tine si pe viitoarele cumparatoare de eventuale probleme de sanatate pentru ca ASA CEVA NU SE FACE
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

saracie mare maica, maine poimaine apare programul "primul dildo" in rate pe 30 de ani , cu optiune de buy-back.... cine mai poate zice ca ceatu merge bine ?
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Trebuia facuta licitatie pe site-uri de catre modelele care le-au folosit sau nu, daca tot te zgarcesti sa scoti ceva bani si pe toys-uri folosite. Una e sa vinzi toys-uri folosite membrilor si alta e sa vrei sa le vinzi altor modele sau studiouri.
Nu am auzit ceva mai cheap, pe bune ... :shock: :lol:
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

lol eu cand am zis ca mai saracie ca in moldova nu este;)))))))))))))deci cum adica nu-si permit pa iun dildo costa 100 ron sa zicem ele nu castiga nici atat pe luna sa-si permita?pai ce fel de studio e ala
dumnezeule am trait sa o aud si pe asta;)))))))))))
eu am crezut prima oara ca postul respectiv e o gluma dar vad ca situatia e reala.... daca imi permiti o comparatie uite de aia sunt violatori in vaslui ca nu-si permit decat o singura fata toti odata neavand posibilitati sa aiba fiecare o prietena :roll:
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

O rugaminte: As vrea totusi sa nu se generalizeze. Nu peste tot in Moldova e saracia asa mare. Zic eu ca sunt studiouri care fac treaba super ok si pe aici. Ca sa nu ma dau pe mine exemplu, o sa spun doar ca la AW Awards premiul de "best studio" la luat....un studio din Moldova....
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu este neaparat adevarat. De exemplu ,orasul Galati este in top la rata somajului ,dar in acelasi timp se afla printre primele orase cu cele mai multe masini de lux,si vile.Paradox ,stiu.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

nudaunume scrie:Nu este neaparat adevarat. De exemplu ,orasul Galati este in top la rata somajului ,dar in acelasi timp se afla printre primele orase cu cele mai multe masini de lux,si vile.Paradox ,stiu.
Paradox , neparadox Galati si mai ales Braila , din foste orase cosmopolite -cu porturi la Dunare , care au fost motorul economiei chiar inainte de secolul 19 si foarte puternice economic in perioada interbelica - au ajuns dupa anii 90 pe mainile baronilor locali si-a gruparilor interlope , care le-au jefuit/saracit de tot !

E foarte trist sa vezi centrul vechi ( si nu ma refer la cel administrativ ) al orasului Braila , unde urmasii vechilor proprietari nu mai au bani sa refaca fatadele cladirilor -devenite fara voia lor istorice- si nici macar de vopsea pentru a vopsi/repara un gard ...

Toate astea nu au legatura cu studiourile din regiune .Ba chiar mi se pare o oportunitate pentru acele studiouri , vizavi de penuria locurilor de munca , pentru ca tinerii oricum nu sunt interesati de istoria glorioasa a oraselor (neavand nici de ales ) lor si nici de decaderea care este vizibila la tot pasul , ei vor sa traiasca prezentul ,ceea ce este normal !

Cu ce trebuie luptat in acea regiune - este mentalitatea - care este net inferioara capitalei .Si nu pentru ca Capitala , ar avea cine stie ce resurse umane genuine get beget ,dar in Capitala fiind alta deschidere culturala ,spatii mari in general , orice provincial se simte mai in largul lui sa opteze pentru orice loc de munca , pe cand aflandu-se in orasul lui natal poate avea ceva retineri .

Sunt si plusuri imense , dar si minusuri la fel de abrupte pentru studiourile din regiune si doar cine stie sa managerieze acest tip de business va rezista pe piata . Adica mai pe romaneste ai forta de munca grupa mare , dar trebuie sa te ocupi si de reconversia profesionala , la modul sa-si constientizeze viitorul , sa nu cada in plasa cocalarilor cu un suc si un pachet de tigari , in timp ce le plimba cu o "pisicuta " din 92 !

Stiu , e Offtopic .Dar si initiatorul a dat-o in de toate .Inclusiv in dildo-uri folosite , care in loc sa fie vandute la licitatie membrilor care au "beneficiat " de folosirea lor , vor fi vandute la pachet cu pc-urile /luminile care au fost si ele martore la incercarea de recosmopolizare a regiunii ...

P.S Scuze nudaunume@ , dar nu m-am putut abtine sa incerc sa explic putin paradoxul de care vorbeai .E adevarat , dar (si ) din perspectiva celor de mai sus .
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”