Cedez apartament 3 camere sau inchiriez 2 din ele

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Situatia este relativ simpla ,

Pana pe data de 8 iunie am un apartament cu 3 camere chiar la statia de metrou Stefan Cel Mare , anul trecut am avut 2 amice care lucrau in el ca modele independente iar eu foloseam livingul pe post de birou ( mai pe romaneste pe post de loc departe de casa unde sa pot lucra la niste proiecte proprii ) , de la inceputul anului am ramas singur in acest apartament + mi-a disparut aproape total si cheful de munca de birou asa ca m-am gandit 1.poate imi recuperez si eu o parte din banii platiti deja si pentru luna Mai ( pana pe 8 iunie ) si 2.poate ajut un model sau niste modele care vor sa incerce "de acasa" sa scape de stresul cautatului unui proprietar si apartament potrivit pentru activitatea de videochat . Cateva detalii despre apartament :

- sunt 2 dormitoare micute ( unul 12-15m2 si unul 16-20m2 ) iar intre ele livingul destul de spatios cu balcon
- internetul este tras in toate camerele fiind vb de un abonament la rds destul de bun incat sa duca 2 calculatoare cu cate 4-6 sesiuni deschise
- proprietarul trece maxim odata pe luna sa incaseze chiria ( eu in 10 luni de cand am acest apartament l-am vazut de 3 ori )
- blocul este curat iar vecinii nu ne-au batut momentan niciodata la usa chiar daca pentru cateva luni s-a lucrat si noaptea in una din camere
- fiecare dormitor are pat mare ( dormitorul mic are o canapea extensibila in stare buna ) + dulapuri imense + masa/comoda
- bucataria este complet utilata in apartament existand si masina de spalat
- este zugravit si decorat simplu ( macar nu are aspect/miros de vechi / imbatranit
- intretinerea si lumina au fost mai mult decat rezonabile ( ultima intretinere a fost 320 ron )
- chiria este 325 euro pe luna iar daca cineva vrea sa-l preia se poate discuta cu proprietarul fara nici o problema eu fiind dispus sa-mi iau "catrafusele" in aceiasi zi iar mie trebuie sa-mi returneze doar 200 euro din cei 325 pe care ii am eu la proprietar garantie + chiria pe perioada x - 8 Iunie
- pretul per camera ( vorbim de cele 2 dormitoare ) este de 175 euro daca este vorba de 1 persoana sau 250 euro daca vorbim de un cuplu si este pretul pentru toata perioada pana pe 8 iunie ( aproximativ o luna jumate din momentul asta ) fara nici o cheltuiala extra
- eu folosesc livingul maxim 5 zile pe saptamana in intervalul 10-19 asa ca practic "colegul/colega/colegii" au la dispozitie tot apartamentul in pretul / camera mentionat mai sus
- ca "bonus" free of charge va pot ajuta cu sfaturi sau asistenta tehnica necesare desfasurarii activitatii de videochat ( A NU SE INTELEGE CA SUNT IN CAUTARE STRICT DE COLEGI/COLEGE PENTRU VIDEOCHAT , ORICINE ARE NEVOIE DE O CAMERA SA LOCUIASCA SAU DE TOT APARTAMENTUL E LIBER SA MA CONTACTEZE .... de la inceput pana la sfarsit nu ma intereseaza ce face fiecare in camera lui exceptie facand situatiile de mai jos )

Fara a jignii pe nimeni va rog daca stiti ca aveti vreo legatura cu : prostitutia , drogurile de risc maxim ( nu ma deranjeaza persoanele carora le plac florile la ghiveci ) , scandalul ( nici pentru suma tripla n-as vrea sa am de-aface cu vreun cuplu care sa se joace de-a gladiatorii moderni non stop sau de vreo doamna / domnisoara obisnuita sa fie hartuita si urmarita de fostul/fostii iubiti ) , petrecerea non stop ( recunosc ca nu am dat decat 2 petreceri in acest apartament iar una a fost de revelion asa ca nu stiu cum reactioneaza vecinii la situatii repetate )

Va doresc la toti o saptamana ce urmeaza cat mai placuta si astept intrebari sau propuneri de "vizionare" pe e-mail sau facebook : estisexy@ymail.com
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”