Tablii pat sculptate tapitate

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
gagymanca17
Mesaje: 25
Membru din: 10 Apr 2011, 08:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Intentionez sa fac niste decoruri cu paturi care au tablia cu margine sculptata in lemn si restul tapitat. Cine se ocupa cu sculptat astfel de lucrari va rog sa ma contactati. Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

gagymanca17 scrie:Intentionez sa fac niste decoruri cu paturi care au tablia cu margine sculptata in lemn si restul tapitat. Cine se ocupa cu sculptat astfel de lucrari va rog sa ma contactati. Multumesc
Buna idee ! ...Interesant ...
E mai greu cu sculptatul , trebuie si material uscat si esenta tare + munca de artist pe bune !
Cu te te pot ajuta eu ar fi operatiunea de "suflat " cu aur veritabil de 22 k (aprox $60 /25 foite 8X8 fiecare ) .Se poate si cu imitatie de aur care este mult mai ieftin si tratat corespunsator cu substante speciale, arata aprox la fel .
Link : http://www.foitadeaur.ro/produsedinaur.htm
Oricum o sa ma interesez , poate gasim un artist dispus sa faca tablia sculptata .
Bafta acolo .
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

andromaca_mulge_vaca scrie:http://www.mobilasimex.ro/
Foarte frumos andromaca@ , nimic de zis .Totusi sunt produse de fabrica -unde arata acolo - in catalog cum insul ala e cu dalta in mana sunt 99% convins ca e fake ! Sunt masini de sculptat , nu au timp si chef de schitele/proiectele clientului . Nu stiu daca asta ar conta prea mult pentru initiatorul postului , doar ca idee zic .
Eu banuiam ca vrea ceva unicat /manufactura facuta pe comada /dimensiunile -forma dupa propriile schite .
Nu m-am gandit ca nu a cautat pe net .
Dar cine stie , poate e fix ceea cauta .
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”