Echipament complet Videochat

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vand 3 echipamente complete pentru videochat(unitate,monitor,camera web,trepied,mouse,tastatura,windows 8,boxe)

Descrierea produselor:

1.Unitate centrala:(x3)
-Procesor Intel Core i5-4440 3.1GHz Socket 1150
-PLaca de baza Gigabyte GA-H81M-HD3 Sochet 1150
-Hdd Western Digital 320 GB SATA 8MB 7200RPM
-Memorie Kingmax 4GB DDR3 1333MHz
-Microsoft Windows 8.1 64bit Licenta OEM
-Carcasa + Sursa 450 W


2.Monitor LED BenQ 18.5", Wide, Negru(x3)

3.Kit Tastatura + Mouse Wireless Genius KB-8000(x3)

4.Router Wireless CISCO E900 (x1)

5.Boxe 2.0 Genius SP-HF150, 4W RMS, Cherry Wood (x3)

6.Webcam HD Logitech C920 Full HD 1080 (x3)

7.Trepied HAMA (x2)

TOATE PRODUSELE AU GARANTIE 24 RESPECTIV 36 LUNI,FIIND CUMPARATE IN LUNA IULIE 2014.


De asemenea se mai vand urmatoarele:

1.Papasan
2.Scaune Birou (x2)
3.Paravan Kai (x3)
4.Birou Calculator
5.Masa Bucatarie + Scaune(x3)

Pretul este de 3000 euro.
SoulCams Models Studios wanted
jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din pacate nu pot vizualiza mesaje private.
Pentru orice nelamuriri pot fi contactat la : office@jasminestudio.ro
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Mai bine pui niste preturi estimative pentru fiecare obiect in parte si eventual si niste poze. La gramada nu cred ca le vei da si oricum nu la pretul asta.
jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VAlabil in continuare

2800 E
jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jasminestudio
Mesaje: 8
Membru din: 16 Oct 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2500 euro

valabil
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

jasminestudio scrie:2500 euro

valabil
Salutare
In primul rand , spor la vanzare .Dupa o vizita scurta la sectia de votare,care parea un mausoleu sovietic recent renovat ,dezolant dar la fel de anost si pustiu, am zis sa-ti dau o mana de ajutor .
1. Un alt user te-a rugat mai demult ,sa spui pe componente cat vrei , nu ai facut-o inca .
2.Ce conturi "vinzi" tu de fapt ? Cum le vinzi , cu modele cu tot banuiesc ! Eventualii cumparatori trebuie sa aiba deja modele care seamana in poze cu cele care au lucrat , sau cum , ca nu specifici pe OLX !Ce site web ? Vinzi conturi unde nu se pot face de fiecare cu manuta lui sau cum ?
Eu inteleg ca vrei sa vinzi ,dar nici sa induci in eroare pelicanii de pe OLX .O spui acolo ca si cum vinzi o franciza !
3. Iar nu mi se pare corect ca pe OLX sa ceri 2300 iar pe forum 2500 ! Nu cred ca le vinzi precum ca vrei sa faci un upgrade la ultimate i7! Dar ,chiar asa fiind , moral ar fi fost ca intai de toate sa le vinzi celor de pe forum .Stiu ca banii nu au miros si ai nevoie ,de unde rezulta si acelasi titlu de vanzare pe OLX , cat si pe forum .
4.Probabil sunt multe primarii care au in plan videoconferinte , nu ar strica sa sondezi piata si acolo .
Acolo totusi ,trebuie sa schimbi titlul anuntului de vanzare din videochat in videoconferinte .Suna mai de interes obstesc :wink: !
5.Nu mi se pare de bun augur (chiar daca tu vei incheia socotelile cu acest domeniu ) sa lasi impresia manelistilor ca e deajuns sa cumpere gramada aia de echipamente si ca ,gata au deja un studio la cheie .
6.Tot pe forum cred ca vei vinde , dar pe bucati si cu pretul corect .Fiecare mai are nevoie de cate ceva pe aici .

Primii politicieni din anii 90 ar fi vrut sa vanda romanica engross , chiar si cu Basarabia inclusa ( chit ca nu erau siguri ca va face parte ) ..dar s-au prins la timp si au vandut-o en detail .Au si inchiriat din ea ...
7.Daca anuntul prevedea si o locatie /decoruri/net puteai pretinde ca pe OLX ,ca vinzi ceva la cheie /engross si era pt cunoscatori . Ca si cum ai avut un cabinet stomatologic , l-ai inchis din varii motive si te apuci sa vinzi la colt de strada anestezice pt extractii masea /polish proteza /scaun stomatologic ....
8. Eu sunt sigur ca se vor vinde , pe bucati , la pretul corect si pt cunoscatori .

Sperand ca nu te-am deranjat prea tare , inca o data :Spor la vanzare !
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”