Vand laptop Dell inspiron N5110 + webcam Logitech pro 9000

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Denumire: Notebook / Laptop DELL 15. 6'' Inspiron 15R N5110, Procesor Intel® Core™ i7- 2670QM 2. 2GHz Sandy Bridge, 6GB, 320GB, HD 3000, Black

Tip Notebook
Platforma Inspiron 15R N5110
Categorie Home
Display
Diagonala 15. 6 inch
Rezolutie 1366 x 768 pixeli
Format HD
Iluminare LED backlight
Procesor
Producator Intel®
Nume Intel® Core™ i7- 2670QM Processor (6M Cache, up to 3. 10 GHz)
Familie Intel® Core™ i7 din a doua generatie
Model 2670QM
Numar nuclee 4
Frecventa 2, 2 GHz
Frecventa turbo max 3, 1 GHz
Smart Cache 6144 KB
Tehnologie 32 nm
Procesor grafic integrat HD 3000
Memorie
Capacitate 6 GB
Tip memorie DDR3
Frecventa 1333 MHz
Numar sloturi 2
Slot 1 4096 MB
Slot 2 2048 MB
Stocare
Capacitate 320 GB
Viteza 5400 rpm
Interfata SATA
Placa Video
Producator chipset Intel
Seria GMA
Model HD 3000
Placa video Integrata
Unitate Optica
Unitate optica DVD- RW
Sunet
Boxe 2
Microfon incorporat Da
Putere boxe 2 W
Tehnologii SRS Premium
Conectivitate
LAN 10/ 100 Mbps
Wireless 802. 11 b/ g/ n
Bluetooth Da
Porturi
USB 2. 0 1
USB 3. 0 2
RJ- 45 1
HDMI 1
VGA 1
Microfon 1
Iesire audio 1
USB/ eSATA combo 1
Baterie
Tip Li- ion
Numar celule 6
Putere 48 Whr
Dimensiuni Fizice
Dimensiuni 376 x 260. 2 x 31. 37/ 35. 2 mm
Greutate 2. 65 kg
Software
Sistem de operare win7 ultimate activat update la zi
Multimedia
Camera web 1 Mpixel
Cititor carduri 8 in 1
Carduri suportate SD, SDXC, SDHC, MMC, MMC+, MS, MS Pro, xD
Tastatura numerica Da
Diverse
Culoare Negru
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna wulpita :)
Si eu vand ceva cu pret fix $249 , dar nu va spun inca ce vand .
Nu accept schimburi , negocieri , pretul e fix ,fix . Predarea se face personal in Bucuresti ,zona Universitate .
PS : Recomand sa mai veniti cu inca 2-3 amici suficient de vanjosi ! Obiectul e greu si voluminos .
La fel de indicat e sa aveti si remorca la masina , la nevoie se poate demonta parti din obiect , ca sa incapa .Vin eu cu chei potrivite , voi sa aveti doar banii si sa puteti urca obiectul in masina/remorca.
PS 2 : Ma amuza cand vad anunturi de vanzare pe masini gen : ' De vanzare Opel ...anul etc ....4 airbags...piele ...motor 1800 etc etc , pret negociabil !! " Dar fara sa scrie si care ar fi pretul ala chiar negociabil .Ca si cum doar ne anunta /avertizeaza omul ca-si vinde masina ...asa ca info . :wink: Macar daca anunturile astea seci/insipide de vanzare masini fara pret ar fi insotite si cu o poza a proprietarului !!! Asa macar stim : Aaaaaaaa asta-si vinde masina .Mda frumos...e cam chel ..are burta ..pare a fi tinichigiu de meserie , dar masina arata bine !
PS 3 :wulpita pune pretul acolo , poate cineva e interesat .Asa se face ,fara suparare ,eventual si niste poze !
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,

acesta este doar un anunt.
Daca cineva este interesat/a de pret exista mesaj privat.
Daca vrei anunt cu pret cauta pe tocmai.ro, olx.ro etc.

Numai bine.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

wulpita scrie:Salut,

acesta este doar un anunt.
Daca cineva este interesat/a de pret exista mesaj privat.
Daca vrei anunt cu pret cauta pe tocmai.ro, olx.ro etc.

Numai bine.
Buna ,
Pai si eu ce spuneam mai sus ? Si eu astept mesaj privat sa ma intrebe lumea ce vand la $249 .Pretul nu pare exagerat la mine avand in vedere ca e voluminos si greu .Oricum e la juma" de pret ce vand eu .Si eu mizez pe curiozitatea oamenilor , dar vad ca nimic pana acum :) .
Acum serios vorbind : Orice anunt de vanzare ar trebui insotit de pret .Tu crezi ca esti singura persoana de le glob care detii & vinde asa ceva ?
Daca anuntul era ceva de genul : 'vand Capela sixtina din Roma >Proprietar Palatul Papal din Vatican " , se intelegea ca e doar un anunt .Dar noi ceilalti care vindem milioane de rahatisuri care sunt in alte milioane de exemplare fiecare ...odata cu anuntul intentiei de vanzare punem si un pret nu ? :wink:
Poate sunt useri noi care nu pot scrie PM , altii sunt doar cititori fara sa aiba cont pe forum .Cei din urma ce fac ? Intr-un magazin de incaltaminte fara preturi afisate eu cum ma decid ? Nu si in functie de pret ? Compar cu alte modele /materiale/cusaturi ?Poate gasesc ceva mai slab calitativ , dar mai scump , nu ?
In fine , e decizia ta .Eu vroiam doar sa te ajut ca sa fie mai facil pt tine.Patreaza bine secretul , nu te lasa :wink: .Chiar si celui care vrea neaparat sa cumpere sa-i spui in soapta la ureche !
bye
PS : Ma mai mir de cei cu anunturile vanzare masini fara sa afiseze pretul . Ei gandesc primar /basic : o gandire d'asta mioritica /de gospodar mandru ca vinde ceva , dar totusi suficient de angamfat sa spuna pretul la fiestecine ! Ba se considera chiar jignit daca-l intrebi de pret , odata ce te-a banuit el ca nu esti interesat , sa cumperi !!! Cine-i interesat suna ! Hehehe :lol:
La fel de amuzant si in sprijinul afirmatiei de mai sus , referitor la putul gandirii mioritice care nu ne da pace e si atunci cand intrebi de pret intr-un targ : Te masoara gospodarul de sus pana jos banuitor si-ti tranteste mandru nevoie mare privindu-te drept in ochi : "Pentru cine intreaba ...e 500 lei !!! " Asta doar asa de incalzire si pt ca l-ai deranjat si ti-ai permis sa intrebi .
lol
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Vorba lunga saracia omului.
Userii care nu au cont pot vedea ID meu de yahoo la profil.
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cred ca ai nimerit in categoria gresita :D asta e un anunt de vanzare deci ar trebui pus la cumparari/vanzari nu la "dicutii tehnice" :roll: spor la vanzare
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da posibil sa fi gresit categoria.
Administratorul siteului il poate muta daca considera de cuviinta , nu ma deranjeaza cu nimik.
Mutat
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

wulpita scrie:http://www.tocmai.ro/laptop-dell-inspir ... 04904.html

http://www.tocmai.ro/pui-de-rottweiler-18256787.html

"GoogleFun" ai si pret acolo ca tot te-ai agitat atata pentru pret.
Multumesc de info , dar raman la parerea de mai jos (la modul general , nu special pt tine ) :) :
"PS : Ma mai mir de cei cu anunturile vanzare masini fara sa afiseze pretul . Ei gandesc primar /basic : o gandire d'asta mioritica /de gospodar mandru ca vinde ceva , dar totusi suficient de angamfat sa spuna pretul la fiestecine ! Ba se considera chiar jignit daca-l intrebi de pret , odata ce te-a banuit el ca nu esti interesat , sa cumperi !!! Cine-i interesat suna ! Hehehe :lol: "
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

wulpita scrie:http://www.tocmai.ro/laptop-dell-inspir ... 04904.html

http://www.tocmai.ro/pui-de-rottweiler-18256787.html

"GoogleFun" ai si pret acolo ca tot te-ai agitat atata pentru pret.
Ok.Nu regret ce am scris mai sus , am intuit perfect : Continui sa fii de parere ca faci un mare favor :spui si pretul :) !
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”