Locatie studio inchiriere

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Încuiat
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Locatia este in zona Universitate,foarte aproape de metrou(5 minute).
7 Posturi de lucru constand in decoruri si mobilier,tapet,paturi,noptiere,tablouri(fara calculatoare si fara modele :lol: )
Pretabil pentru un studio mic
Chiria este 750 de euro lunar,proprietarul este un om exceptional cu care nu am avut absolut nici o problema 2 ani jumatate cat am activat aici,puteti declara punct de lucru si toate cele necesare unei firme.
Locatia este la parter intr-o vila,suprafata 160 m2,vecinii sunt extreme de indulgenti,nu am avut absolut nici o problema cu nimeni(bineinteles am pastrat si o conduita cat s-a putut de decenta,fara muzica la maxim noaptea,fara scandaluri,etc )
Studioul se elibereaza in data de 15 august
Am pus acest anunt pentru proprietar pentru ca ne pare extrem de rau ca trebuie sa ne mutam si poate ii gasim un nou locatar, noi ne-am inmultit peste capacitate si ne mutam intr-o locatie mai mare.
Mobilierul si obiectele de décor le vindem la un pret modic .
Puteti vedea decorurile pe site,minus una dintre camere care este facuta ulterior si care este mai speciala.

Ma puteti contacta pe PM sau lasati date de contact direct pe post daca sunteti interesati.

http://www.glamchatstudio.ro

Cu stima,Isabelle.
SoulCams Models Studios wanted
Ragnar
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara Poca,
Sunt foarte interesat de aceasta oportunitate, dar din pacate acesta este un cont nou si nu pot trimite PM. Ce alte variante de contact mai am?
Cu stima,
Cristian
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ragnar scrie:Buna seara Poca,
Sunt foarte interesat de aceasta oportunitate, dar din pacate acesta este un cont nou si nu pot trimite PM. Ce alte variante de contact mai am?
Cu stima,
Cristian
Lasa un nr de telefon sau o adresa de email si te contactez eu.

O seara buna.
Ragnar
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Adresa de email este: doubleartis@gmail.com
Iti multumesc,
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna Pocahontas.

Mai este de actualitate anuntul?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Nu mai este actualitate,topic inchis.
Încuiat

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”