Primul roman adult videochat din Romania

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
radu.rosu
Mesaje: 8
Membru din: 17 Aug 2014, 17:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt curios ce experienta in domeniul acesta are "autorul".
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

radu.rosu scrie:Sunt curios ce experienta in domeniul acesta are "autorul".
Eu sunt curios ce experienta are J. K. Rowling despre vrajitorie, magie etc.... O fi experta in HarryPotter-ism.

Sunt unii autori fara ghilimele care descriu cum calatoresc intre galaxii printr-o gaura de vierme. Nebuni! Sunt curios ce expertiza au cu asta.... Pot continua cu mii de curiozitati...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Amroth
Mesaje: 48
Membru din: 15 Dec 2006, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

@Radu.rosu
Imprumuta si tu cartea, ca am auzit ca se si imprumuta, e atat de fierbinte ca se da din mana in mana... se lauda cineva pe aici ca a imprumutat-o de la altcineva si asa mai departe...

Sau o solutie mai realista, curiozitatea ta poate fi satisfacuta cu 37.5 lei. Aproape 3 pachete de tigari. Cu transport cu tot si cadou la magazinele erotica! ;) Stiu, literatura e scumpa.
P.S.:
E L James ce experiente sado-maso o fi avut, ca si eu sunt curios...
Ca sa nu mai spun de Henry Miller... dar banuiesc ca nu ai auzit de celebra Sexus - Plexus - Nexus ... (WTF is Henry Miller... ?)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Cine se laudă că a citit cartea?
Avatar utilizator
Amroth
Mesaje: 48
Membru din: 15 Dec 2006, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Un singur user de pe forum a primit cartea azi... Restul, e can-can... Urmeaza WinXP, daca nu maine, cel tarziu poimaine. Cu rugamintea sa i-o imprumute si lui Pocahontas, s-o citeasca si ea. IN SFARSIT! ;)
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Nu stiu ... se pierde esenta forumurilor . Parca era un forum despre videochat , despre cum sa facem bani , sa dezvoltam business , dar vad ca cele mai "apreciate" si comentate subiecte sunt cele extra , cu mirodenii si picanterii ...

Trista situatie ...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ca fapt divers, nu am primit cartea... Cine stie...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Stim toti cum lucreaza Posta Romana ...
Ori ,vreun alt moderator a primit doua exemplare .Deasemena tot din vina postei ,te poti trezi tu cu 4 exemplare !!Va trebui sa le distribui personal , mai usor va fi, ca vei stie care carte a cui este , dupa dedicatie .
Rabdare si tutun ..

P.S. : Nici scrierea ei nu a durat 2-3 zile , cat ai bate din palme , asa ca ... :wink:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am primit romanul personal din mana autorului. Il voi citi zilele astea si revin.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Am fost prins si abia acum cateva zile am terminat romanul. OMG, ce greu e sa citesti pe hartie :)). Orice altceva ma distrage de la asta. M-oi fi vandut diavolului, dar telefonul e "jmecherie" :).

So... Nu stiu cat de relevanta e parerea mea. Eu nu cred ca e, dar am vrut sa vorbesc in cunostinta de cauza. Am aparat un principiu, si citind cartea mi s-a reconfirmat. Carti au fost arse de catre inchizitie, nazism, comunism etc. de toate regimurile care doreau o manipulare usoara a maselor etc. In perioadele de prosperitate si spiritualitate se scriau.

Cum am mai zis o carte poate fi buna sau proasta. Inca inainte de a o primi stiam ca nu e genul meu. Nu am citit carti de genul nici din plictiseala. Asa ca m-am inarmat cu rabdare si am incercat sa cobor nivelul pentru a putea citi si genul asta de literatura. Nu am talent de a face vreo recenzie serioasa. E doar o umila parere. Cartea e scrisa bine. Sigur ca e foarte usoara. Nefiind genul meu mi-a trebuit voina sa o termin. Dar are actiune, conflict ba mai mult dupa citirea ei ramai cu ideea ca vch nu e chiar asa de rau. Oamenii din domeniu il fac naspa prin actiunile lor. Majoritatea situatiilor din roman pot fi reale, cu siguranta se intampla modelelor si studiourilor chiar si acum. Daca nivelul cel mai de jos al vch real ar fi la nivelul celui beletristic, vch ar fi mult mai sus si incasarile medii mult mult mai mari. Autorul, pe langa experienta proprie din domeniu e clar ca s-a si documentat. Si-a facut temele bine. Ma asteptam ca nivelul sa fie ceva mai jos. Am avut surpriza sa descoper ca nu e asa. Per total e un roman care daca ar fi vandut ar face bine domeniului. Eu sunt sceptic in ce priveste vanzarea, dar ii doresc succes autorului.

Daca m-ati intreba daca as cumpara-o as zice raspicat nu. Dar asta pentru ca nu e genul meu. Sandra Brown nu ar fi facut nici un ban cu mine :). Si cum scriitoarea a avut succes nu stiu cum va fi...

Cei care se gandesc sa cumpere romanul cu ideea ca poate mai invata vch trebuie sa se razgandeasca, ca e beletristica, nu e manual. E pentru cei ce vor o lectura usoara. Cei ce vor sa invete vch au toata, dar toata informatia gratis pe acest forum.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Amroth
Mesaje: 48
Membru din: 15 Dec 2006, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MEGAOFERTA - lichidare de stoc. Livrare gratuita in Bucuresti!

Pacate Private - Studioul acum doar la 19,90 lei!
Imagine

Si pe aceasta cale tin sa multumesc si lui WinXPfather pentru efortul depus de a citi cartea si pentru cuvintele scrise mai sus despre ea.
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”