Vand FuckerMachine

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dupa ce am scris postul mi-am adus de Memorialul Victimelor Comunismului si al Rezistentei de la Sighetul Marmatiei. Chiar am fost interesata de metodele de tortura si le-am citit pe toate de la cap la coada. Masinaria asta nu era printre ele. O fi fost ceva secret si mentionat doar in registre; acum sunt la arhiva nationala intre documentele secrete. Supravietuitorii poate au prins gustul torturii si acum cand nu mai au parte de ea, au refacut masinaria ca sa isi aduca aminte de vremurile apuse. Vine si ideea de BDSM de undeva, nu? Doaaamne...mare iti e gradina si multi inca ii sar gardul...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

LTVstudio scrie:Dupa ce am scris postul mi-am adus de Memorialul Victimelor Comunismului si al Rezistentei de la Sighetul Marmatiei. Chiar am fost interesata de metodele de tortura si le-am citit pe toate de la cap la coada. Masinaria asta nu era printre ele. O fi fost ceva secret si mentionat doar in registre; acum sunt la arhiva nationala intre documentele secrete. Supravietuitorii poate au prins gustul torturii si acum cand nu mai au parte de ea, au refacut masinaria ca sa isi aduca aminte de vremurile apuse. Vine si ideea de BDSM de undeva, nu? Doaaamne...mare iti e gradina si multi inca ii sar gardul...
Salut LTVstudio@
M-ai facut sa rad cat se serios ai scris aici , te si imaginam printre hartoage inaltate la 8 m ,la arhiva nationala cocotata pe un utilaj dela can' Metro cu ,care angajatii urca /coboara cele mai de sus produse :lol:
Poate-l identificati cumva pe insul ala din alta postare ,care va sicaneaza .Odata identificat (El trebuie sa stie asta ) , cred ca merita sa-i dati link-ul cu masinaria si doar sa-i sugerati ca-l ajutati sa foloseasca cu succes masinaria ,pret de doar 10 minute .Se intelege ca in ziua aia numai aveti nici macar o picatura mica , mica de lubrifiant , asa ca trebuie sa o accepte pe uscat ! O fi avand el probleme la mansarda , dar partea dorsala il va ingrijora suficient de mult ca sa stearga singurel tot ce a postat . :lol:
lol
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca a vazut postul meu de aici, ca nu a mai zis nimic de cateva zile. O fi destul de inteligent si a preconizat ca asta va fi urmatoarea noastra miscare. :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

LTVstudio scrie:Cred ca a vazut postul meu de aici, ca nu a mai zis nimic de cateva zile. O fi destul de inteligent si a preconizat ca asta va fi urmatoarea noastra miscare. :lol:
Nu ,LTVstudio
Il banuiesti de prea mult .Alea cateva zile e fix din 21 septembrie 2013 :lol: Nu ai vazut ca sunt multi care-si vand pc-uri de pe vremea primului cabinet Boc :lol: si sar de pe Tocmai.ro direct aici ? Vorbesc de cei care-si fac cont special pt a-si promova/vinde ceva , nu ma refer la userii forumului care au cate ceva de vanzare la un moment dat .
'Inventatorul " o fi avand vreun nepot care stie de inventia lui si se pricepe la internet ,ia facut el cont aici .
Las ca te rezolv eu bre , stiu eu unde poti vinde masinaria aia :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”