Vand FuckerMachine

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca a vazut postul meu de aici, ca nu a mai zis nimic de cateva zile. O fi destul de inteligent si a preconizat ca asta va fi urmatoarea noastra miscare. :lol:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

LTVstudio scrie:Cred ca a vazut postul meu de aici, ca nu a mai zis nimic de cateva zile. O fi destul de inteligent si a preconizat ca asta va fi urmatoarea noastra miscare. :lol:
Nu ,LTVstudio
Il banuiesti de prea mult .Alea cateva zile e fix din 21 septembrie 2013 :lol: Nu ai vazut ca sunt multi care-si vand pc-uri de pe vremea primului cabinet Boc :lol: si sar de pe Tocmai.ro direct aici ? Vorbesc de cei care-si fac cont special pt a-si promova/vinde ceva , nu ma refer la userii forumului care au cate ceva de vanzare la un moment dat .
'Inventatorul " o fi avand vreun nepot care stie de inventia lui si se pricepe la internet ,ia facut el cont aici .
Las ca te rezolv eu bre , stiu eu unde poti vinde masinaria aia :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”