Donez camera video Sony

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Încuiat
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Dupa cum spune si titlul doresc sa DONEZ o camera video, este un model un pic mai vechi cu caseta. Camera o tin nefolosita de ceva timp, de aceea m-am hotarat sa o Donez (o dau gratis / free)

Imi doresc ca persoana care va cere aceasta camera chiar sa aibe nevoie de ea si sa nu-si permita sa cumpere. As vrea sa ajunga in posesia unui performer independent care foloseste o camera web foarte slaba.

Trebuie sa mentionez faptul ca nu mai am incarcatorul / alimentatorul la camera si persoana care intra in posesia camerei va trebui sa se ingrijeasca de acest aspect adica sa isi cumpere incarcator (pe okazii este in jur la 100 ron).

In rest ce sa mai spun? Camera functioneaza un parametri normali ( cel putin asa era cand am strans-o de atunci au trecut mai bine de 2 ani dar nu ar fi avut ce sa se intample cu ea),iar pentru activitatea aceasta Necesita MULTA lumina.
Si bineinteles ar fi de amintit un Tvtuner pentru conectarea la Pc daca nu stii cum se conecteaza camera citeste aici:
tutorial-conectare-camere-web-video-t11469.html#p60543
Camera vine insotita de:
- baterie ( care esa golita de atata timp )
- manual in Ro, + cd + o brosura
- Cablu de conectare RCA
- Telecomanda
Imagine
Camera este modelul DCR-TRV285E
Aici sunt toate detaliile despre ea: http://www.sony.ro/product/sdh-digital- ... nicalSpecs
Daca imi amintesc bine modelul de incarcator care se potriveste la aceasta camera este AC-L15A:
http://www.okazii.ro/cautare/ac-l15a.html ar fi indicat sa verificati inainte sa cumparati.
Sa nu uitati ca o sa aveti nevoie de un Tvtuner pentru a o folosi in aceasta activitate.

Ma puteti contacta prin Mesaj Privat.

P.S. Doar Bucuresti nu trimit prin Posta / Curier multumesc de intelegere.
SoulCams Models Studios wanted
CHRIS15
Mesaje: 9
Membru din: 05 Mar 2008, 21:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:roll: Salut, Te rog mult de tot, o vreau eu. Nevasta-mea lucreaza pe un webcam de laptop (Logitech 1.3 MP); deci nu prea grozava, nu ne permitem sa luam o camera mai buna (deoarece stam cu chirie), mai ales una HD de care are nevoie sa lucreze si sa se vada mult mai clar pe site-uri. Suntem din Bucuresti,sector 3. In caz ca mai este valabil anuntul iti dau id-ul meu de mess : chris_pisiki (yahoo) si un nr. de telefon:
0761548171. Cristi.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Anuntul este inca de actualitate

Chris15 - imi pare rau, anunturile cu "FETE webcam studio angajeaza fete pt activitate videochat..." ma fac sa nu iau in considerare cererea ta.
CHRIS15
Mesaje: 9
Membru din: 05 Mar 2008, 21:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:shock: Nu am nici un studio de video-chat. Sotia mea lucreaza si eu din cand in cand, pe un singur PC si cu un webcam de laptop care sta pe un suport improvizat; daca e poti veni sa vezi unde stam, sa vezi ca nu te mint.
CHRIS15
Mesaje: 9
Membru din: 05 Mar 2008, 21:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Te rog sa-mi spui si mie unde ai vazut anunturile alea, ca eu sunt in dubiu :shock:
musclemania
Mesaje: 8
Membru din: 07 Feb 2011, 05:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut modelul tau am cautat de mult , daca nu ar fi vorba de donat , cam cat ai vrea pe ea? as fi interesat , mersi mult !
CHRIS15
Mesaje: 9
Membru din: 05 Mar 2008, 21:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca aveam vreun studio fii sigur ca nu cautam sa gasesc camere video gratis.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Chris, am amintit cateva anunturi nu am afirmat ca ai studio... Sper ca imaginea de mai jos o sa te lamureasca, este o mica parte din cele 8 pagini ... Eu ce sa cred acum?
Imagine

Poate ca in momentul de fata situatia este cum o prezinti tu dar eu nu am de unde sa stiu acest aspect.

musclemania Nu intentionez sa o vand ~ nu mai am incarcatorul camerei si $$ pe care i-as lua pe camera nu m-ar incalzi foarte mult.
De aceea am decis sa fac un gest frumos si sa o dau unei persoane care are nevoie si nu-si permite, m-ar bucura mult sa stiu ca am ajutat pe cineva care chiar are nevoie.

Vad ca initiativa mea nu este usor de realizat. :(
CHRIS15
Mesaje: 9
Membru din: 05 Mar 2008, 21:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aha,am inteles acum. Da,am dat anunturi pe alte site-uri,ca angajez, oricum de 4 ani de zile am cautat sa-mi fac un studio si nu s-a legat NIMIC,nici macar o fata si am renuntat acum. Daca vroiam sa pacalesc in orice caz nu-mi lasam acelsi nr.de tel.sau ceva de genu. Oricum nu ma mai intereseaza aceasta camera, pot sa-mi iau si eu la un momentdat, cum am lucrat pe webcamul care-l am de ceva vreme, pot lucra si de acum inainte. Sper sa ia camera cineva care chiar merita!O zi buna.
Simoneta
Mesaje: 2
Membru din: 27 Oct 2009, 12:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce gest frumos din partea ta :) Oferta mai este de actualitate? Eu as avea nevoie de o camera noua pentru ca am un webcam canyon modelul CNR-WCAM613G si nu e asa de buna,plus ca nu arata culorile naturale. :(
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Ma bucur ca ti-ai amintit Chris, cum am mai spus nu am de unde sa stiu situatia actuala, eu iti doresc sa poti achizitiona orice camera doresti tu in cel mai scurt timp.

Oferta nu mai este de actualitate
rog adminul sa inchida acest topic.

Va multumesc pentru interes.
Încuiat

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”