Inchiriat echipament videochat

Categoria este destinata anunturilor de vanzari/cumparari produse si servicii cat si anunturilor diverse. Atentie! Trebuie sa existe o legatura intre aceste produse/servicii si activitatea de adult video chat, in caz contrar nu voi aproba anunturile. Va rog verificati si regulamentul pentru categoria de Reclama.
Scrie răspuns
andreeac
Mesaje: 8
Membru din: 07 Dec 2009, 15:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara,

Sunt sigura ca vor sari ironicii ca arsi pe aici dar m-am gandit pentru ca sunt la inceput si bugetul e destul de limitat si concentrat doar pe plata salariilor si a celorlalte cheltuieli,m-am gandit sa inchiriez pc si camere video mai ales acum la inceput de drum.
Da,poate parea ridicol la prima citire dar sunt sigura ca sunt destui care stau cu aparatura in casa degeaba.De ce sa nu va scoateti niste bani lunar fara a face practic nimic?
Nu sunt dispusa sa ma arunc in a cumpara (inca) camere video si pcuri pentru ca sunt la inceput...Dispun practic de locatie proprie,fete si colaborari vechi cu siteuri exclusiviste.
Am mai avut studio in locatie proprie acum 3-4 ani si am renuntat din cauza unor probleme de sanatate.
Acum criza ma face sa reiau activitate.
Deci cine e interesat sa "inchirieze" aparatura in conditii perfect legale(contract de comodat/inchiriere intre firme,+garantie).
Stiu ca exista riscul uzurii si al altor probleme mai grave dar sunt dispusa pe langa actele oficiale ,sa prezint saptamanal sau oricind se doreste starea obiectelor inchiriate.

Think about it.
Why not rent a flat or a car or a pc?Pm if you re interested..
Scrie răspuns

Înapoi la “VANZARI - CUMPARARI - DIVERSE”