Studio anajeaza modele pentru activitate videochat

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
restekstudio
Mesaje: 26
Membru din: 28 Aug 2009, 20:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Aspect fizic placut, varsta intre 18-35ani,cunostinte minime de pc si limba engleza
Locatia se afla in zona obor(teiul doamnei), aproape de toate mijloacele de transport
Oferim intimitate(camere separate pt fiecare model), program flexibil, aparatura performanta,atmosfera placuta de munca, snackuri si minibar, asistenta non-stop
Castiguri minim 1500 eur pe luna + bonusuri, procent 50% care poate creste in functie de performante.
va asteptam cu placere,
contact : studiomore@yahoo.com
mara
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

explica-mi te rog cum garantezi tu castigul asta de 1500E lunar? Este trecut pe cartea de munca pe care o faci modelului indiferent de realizarile pe care le are acesta?
Vino si cu niste poze... te rog
HDK
User Activ
User Activ
Mesaje: 302
Membru din: 20 Mai 2009, 22:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai dat in cateva zile 25 reply doar sa intri la reclama ......

Bafta nemaiintalnita
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Inca astept raspunsul tau restekstudio si... poate pe langa detaliile pe care ti le-am cerut anterior, ne mai spui si ce echipamente folosesti, amplasamentul studioului, program de lucru.... sti tu... nimicuri d'astea.

Numai bine... gen
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

beginer_one scrie:Inca astept raspunsul tau restekstudio si... poate pe langa detaliile pe care ti le-am cerut anterior, ne mai spui si ce echipamente folosesti, amplasamentul studioului, program de lucru.... sti tu... nimicuri d'astea.
buna Beginer.. erai interesat de nimicuri GEN:

Cod: Selectaţi tot

o a) Numele studioului sau numele firmei;
o b) Orasul/orasele unde angajati;
o c) Cateva detalii despre activitatea dumneavoastra (vechime, experienta, mod de lucru, program, comision etc)
o d) numar de telefon pentru contact;
o e) adresa de email.

Urmatoarele detalii despre studioul dumneavoastra sunt optionale, dar reprezinta un avantaj:

o a) detalii despre siteurile de lucru;
o b) detalii despre dotarile tehnice;
o c) poze din studio;
o d) adresa siteului de prezentare a studioului;
o e) alte detalii pe care le considerati importante, cu cat mai transparent anuntul cu atat mai bine. 

(Extras din Regulamentul Categoriei Reclama)
Cu cat este mai transparent anuntul cu atat Inspira mai multa incredere modelelor, Increderea poate determina daca te contacteaza sau nu...
si sa fim seriosi acum o adresa de email si un nume de fata langa suna atat de ...

P.S. sa nu te mire daca nu te contacteaza nimeni...
eu daca as fi model in cautare de un studio as evita anuntul tau.
Imagine
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

frateeee... pe mine ma scoate din minti chestia asta cu
Castiguri minim 1500 eur pe luna + bonusuri
Pai... sa-ti traiasca mama... ne luam la misto?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mai voi speriati oamenii,nici nu va dati sema ce chn teribil este sa dai 25 de replay pe zi :))Daca omul garanteaza na ce aveti voi cu el ,o fi castigatorul de la loterie si face acte caritabile .Oicum nu cred ca mai raspunde asa ca speri mata dar speri degeaba :))

Regards bre!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
restekstudio
Mesaje: 26
Membru din: 28 Aug 2009, 20:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cum se face ca tocmai la acest anunt v'ati gasit sa faceti comentarii, desi tot ce lipsea era un nr d tel. atat are anuntul meu in minus fata de altele. sunteti niste terminati...asta este adevarul
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai e jalnic mai anuntul dau. De unde garantezi tu 1500$. Vin si eu la tine si nu fac privaturi imi dai 1500$? asa degeaba? Haran nu aveti ce vorbiti dar sunteti bari administratori de studioaie!!!! Bafta si spor la gasit FETE care sa le dai 1500$ pe luna!
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

restekstudio scrie:cum se face ca tocmai la acest anunt v'ati gasit sa faceti comentarii, desi tot ce lipsea era un nr d tel. atat are anuntul meu in minus fata de altele. sunteti niste terminati...asta este adevarul
adevarul draga prietene este ca tu esti PROST informat... pe id-ul ala de messenger pe care l-ai lasat aici, am primit raspuns dupa 3-4 zile si ala foarte evaziv... Asa ca informeaza-te in primul rand despre aptitudinile de a comunica cu semenii tai dupa care rand pe rand de felul in care se desfasoara activitatea in acest domeniu, invata sa minti mai frumos si nu in ultimul rand sa dai niste explicatii pertinente cand ti se cer. In felul asta poate o sa ai mai mult succes domnule "PROST informat"

P.S. Say "hello" to your mother
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

restekstudio scrie:cum se face ca tocmai la acest anunt v'ati gasit sa faceti comentarii, desi tot ce lipsea era un nr d tel. atat are anuntul meu in minus fata de altele. sunteti niste terminati...asta este adevarul
Ai dreptate. Eu, unul, sunt terminat. De ras...sau o fi de plans?

Nu stiu daca sa rad sau sa plang. Mai degraba as plange. Lipsa de profesionalism ma face sa fiu trist. Parca mi-ar fi murit purceaua in cotet.

Sincer sa fiu, mie din anuntul tau mi-a placut cel mai tare faza cu snacks-urile si mini-bar-ul....
Cola si pufuleti? Sau chips-uri? Sa faca fetele curuletzu' mare?

cat despre asistenta.... asta inseamna ce? Clatit ochii? sau.....?

Promit ca, in una sau 2 saptamani, sa postez o oferta de angajare pentru noul studio (din Pitesti). Nu va fi cel mai grozav studio, insa, in ce priveste "transparenta", va fi ok.
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

La 1.500 EUR + bonusuri facem asa: mutam toate fetele de la noi la tine si eu ma retrag in Jamaica, merge? :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Aici se ajunge cand orice cap patrat crede ca un studio inseamna 3 calculatoare si "birouu la sef"..... E trist sa stiti nu e de ras....
Avatar utilizator
drak0asa
Mesaje: 33
Membru din: 03 Ian 2010, 23:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Versace scrie:Aici se ajunge cand orice cap patrat crede ca un studio inseamna 3 calculatoare si "birouu la sef"..... E trist sa stiti nu e de ras....
SINCER ai mareeee dreptate........uite deasta romania este tara tuturor posibilitatilor............si e trist sa vezi cum se duce draq tot ceea ce altii fac.......nu neaparat noi....cei de aici de pe forum......dar.......faza tare este ca prea putini stiu ce inseamna ceea ce scriu.....si cat de greu este sa faci un bussines sa mearga......mai ales unul de genul asta.......toti cei care fac studio-uri.....le fac si ce gandesc:" daca fac acopar cheltuielile ( locatie internet si ce o mai avea pe acolo) fac si eu banii de club in weekend si sa platesc rata la o masina( bmw sau cine stie ce alta marca) moama ce patron sunt si sunt tare....!!!!!TRIST...DAR ASA ESTE!!!!!
scopul scuza mijloacele!:D
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

drak0asa scrie:
Versace scrie:Aici se ajunge cand orice cap patrat crede ca un studio inseamna 3 calculatoare si "birouu la sef"..... E trist sa stiti nu e de ras....
( bmw sau cine stie ce alta marca)
Lasati BMW in pace, e nevinovat si imi place! :lol:
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”