Cuplu cautam fata pentru trio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca permite mi te rog sa te felicit la scena deschisa pt reply ul tau este de f mult bun simt si f binepunctat

FELICITARI!
SoulCams Models Studios wanted
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Andromaca, nu te dezminti. Bravo!

Cred ca se manifesta si aici spiritul pustimii pentru care "cei peste 40 sunt niste mumii care nu se mai satura, dom'le, de viata asta? Sa dea banii si masinile aici si sa se care dracu', sa ne lase pe noi sa ne distram. Hai, vira, ca voua v-a trecut vremea"

Dar sa fim realisti: spiritul intolerantei, indiferent in ce directie, e inca una din "caracteristicile nationale".

- Nu esti ca mine? Esti un nasol, un nasparliu si stai sa caut naibii niste bolovani, sa iti tencuiesc capul cu ei.

E drept, insa: cat timp scara de valori a marii mase romanesti va fi atat de bulversata, cat timp modelele pe care le vedem si alegem ca fiind "cool" pentru noi, vor fi reprezentate de golani cu hauru' pe ei, de pipitze cu fuste decoltate pana la ovare, tot haur mult, care o ard pe manele, saltand din cufar pentru a ascunde lipsa de continut a mansardei, de VIP-uri care au ca singura calitate faptul ca apar la teveu, nici nu va trebui sa ne asteptam la altceva

Moamaaaaaa....ce fraza lunga am scris....

Hai copii....puneti mana pe pietre
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
PinkStar
User Junior
User Junior
Mesaje: 87
Membru din: 14 Oct 2009, 19:06
Localitate: boulevard of broken dreams
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie:cazuri si situatii steluta mamii, nu generaliza, ca pe urma te miri ca te generalizeaza altii pe tine :lol:
o sa afli in viitor ca in afara de bani, in viata mai ai nevoie si de altele, ca de exemplu sa economisesti...TIMP...ca pe patul de moarte nu-ti mai da nimeni nici 5 minute inapoi, generally speaking, deci de ce sa pierzi 170 de ore pe luna pentru 20 de milioane cand poti sa pierzi sub jumate sau sub un sfert din acest timp, doar un exemplu.
tot in viitor o sa afli despre confortul psihic ce este la fel de (sau poate chiar MAI ) important decat confortul fizic. vezi tu, confortul fizic ti-l asiguri repejor cu cateva rate la mobexpert si altex , dar cel psihic ? tocmai ce-ai zis ca... TE SIMTI BINE LA CUPLU :) lasa-ne si pe noi babele sa ne simtim bine, maica :lol:
in plus, pasiunea pentru "older woman" exista si in viata reala, a existat intotdeauna, ea este si frecventa si intensa, atata numai ca pe plaiurile noastre se manifesta inca in secret (ca una din ultimele reminiscente comuniste?), dar astea sunt lucruri pe care o sa le mai afli...
uite o intamplare adevarata : cand aveam 24 de ani prietenul meu de 25 m-a lasat pentru o doamna de ... 42... draguta, gratioasa, (culmea dar foarte tare mi-a placut de ea ), au trait impreuna paisprezece ani sub forma de gazda+chirias dupa care femeia l-a trimis in lume sa-si intemeieze si el o familie, sa faca un copil sa devina un cetatean onorabil. el a fost ascultator si asa a si facut. insa ( teoria-ca-teoria-practica-ne-omoara) cand copilul avea vreo 2 ani, nu a mai putut fara EA asa ca s-a intors la ea, doar ca ea il trimitea inapoi la nevasta ca "e spre binele lui", nu stiu cum s-a solutionat toata chestia pana la urma :) oricum cand l-am vazut ultima oara suferea groaznic , el avea 43 de ani, nevasta lui 27-28-29(?) si EA avea 60.
ok, apropo de "older woman" altceva vreau sa spun: cand m-a parasit pe mine, mi-a aratat poza femeii, a fost foarte corect si onest si la obiect cu mine, eram prieteni "traditionali" de cativa ani in gasca noastra, si toata lumea se astepta sa ne casatorim. nici unul dintre baietii din gasca nu m-a luat vreodata la misto sau sa ma desconsidere din cauza "situatiei" dar TOTI il INVIDIAU, woooooooooow le ploua in gura devenise un fel de erou supranatural, dovada vie ca "se poate" cu atat mai mult cu cat lui efectiv nu ii pasa de admiratia lor. (de fapt, asa cum viitorul a aratat, el a fost preocupat strict de continutul vietii sale in pofida normelor si normativelor sociale sau a aprecierilor pro sau contra)
maturitatea fizica si cea psihica sunt doua lucruri diferite (lucru valabil atat la femei cat si la barbati) si in sfarsit societatea de astazi incepe sa respecte faptul ca atunci cand un barbat si o femeie reprezinta TOTUL unul pentru celalalt, deja nimic altceva nu mai conteaza pentru ca viata este unica.
deci pui mic, no offense, dar uneori lucrurile nu e cum par a fi :lol: si toata lumea are un loc sub soare.
andromaca draga dak imi vei citi mai bine postul vei vedea k am o parere proasta despre mamaicile de 60 de ani poate si mai putin care sunt zbarcite nu au dinti sunt imbracate din cap pana in picioare sau le atarna burtile :lol: dak arati in halul acesta cum te poti arata lumii in toata splendoarea ta?cat despre femeile care au 50 si le dai 30 jos palaria....eu nu am zis k judec am zis k eu nu as putea face asta....cu fizicul si psihicul stau bine...nu voi avea probleme psihice din cauza muncii pt k mai mult de 5 ore online nu stau never ever..de lucrat lucrez cum vreau si knd vreau kiar dak lucrez pt studio..pt k lucrez de aks....de bani nu ma plang...nu am nevoie de rate imi iau cu bani in mana :lol: deci nu am nimik cu unele mature ok?kiar sunt prietena cu cele cu care nu am nimik..adik cele care arata bine...am pus o intrebare am aflat raspunsul si gata....nu toti gandesc la fel..si ti am zis si o repet nu judec pe nimeni..eu nu as face asta!!de aia o fac akum!!!
God created man then He had a better idea.
Kaye
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mai 2006, 19:16
Localitate: Bucharest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Andromaca, mi-a placut povestea ta. Am trecut prin ceva asemanator.
ShoguNu
Mesaje: 43
Membru din: 09 Iun 2009, 23:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

se poate inchide scuze de intarziere ..multumesc tuturor celor care neau criticat si neu injurat direct sau indirect modul de viata ...... inca observ ca videochatul ese un subiect tabu care se dezbate usor pe la colturi si prin forumuri la adapostul anonimatului unu cont de user....oricum va multumesc tuturir pentru sfaturi si ajutor ati fost de un real ajutor se poate inchide...
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”