Amenajari interioare studio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
mario21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 148
Membru din: 06 Dec 2006, 20:15
Localitate: in the dark zone
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu prea am timp sa scriu mai multe acum, dar acest forum m-a ajutat mult de tot, si ce sa spun, am renuntat la studioul de videochat si mi-am facut o mica firma de constructii :P, asa ca voi posta aici un anunt, poate cineva are nevoie de amenajarea unui noi studio, cine stie

Firma constructii, executam lucrari i: finisaje interioare, glet, slefuiala, amorsa, var, rigips, tavane false, scafe, arcade, pereti din rigips, izolatii, polistiren, gresie, faianta, tencuiala interioara si exterioara, vata minerala, montam parchet si multe altele. Suntem o echipa tanara, calificata, oferim seriozitate si rapiditate, preturi fara concurenta. Pt mai multe detalii, sunati la 0766632502. Marius

Multumesc frumos!!
girl under boy name!!
SoulCams Models Studios wanted
Outcast
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 12 Aug 2008, 10:47
Localitate: Bucuresti/Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din ce oras esti si in ce orase poti oferi serviciile? multumesc!
mario21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 148
Membru din: 06 Dec 2006, 20:15
Localitate: in the dark zone
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salut!
Sunt din Teleorman, si pot oferii serviciile aproape in orice oras din tara, zi-mi ce te intereseaza, si iti pot spune daca pot sau nu pot ajunge in orasul tau!
O zi buna!
girl under boy name!!
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

care sun preturile alea fara concurenta? fa-mi un calcul / mp la gata si lasa-mi pm. Specific faptul ca sunt din Bucuresti
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”