Oferta SweetKick Limited pentru 2008-2009

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SweetKick Limited ofera prin contract pentru Modele Independente Site propriu cu toate optiunile de ultima ora incluse, si poate fi folosit si pentru a lucra profesionist cu contract oficial , pe AdultWork ( pt. Bookings) si pe NiteFlirt ( inclusiv numar de tel USA). Detalii si optiuni pt Site propriu, cu Hosting gratuit :

1. Billing prin telefon, cu taxare la minut sau taxa fixa pe Call (la alegere)
2. Billing pe email, plata show in avans direct in mailul tau, sesiune prepaid
3. Camera de chat privata cu High Definition Video si HQ Audio mp3, camera poate fi marita sau micsorata de membru cat vrea el, pana la full screen
4. Amplificator de conexiune , automatic tunelling, preia conexiunea optima automat de la model si membru, cand sunt in sesiune
5. Optiune Ban,Block, View IP
6. Numar de telefon USA, redirectionat direct pe Mobilul personal al Modelelor (24 H available)
7. Includerea pe cel mai votat grup de pe AdultWork, fara taxe suplimentare
8. Cont full option pe NiteFlirt, fara taxe suplimentare
9. Contract de munca (optional in RO) si contract de colaborare cu SweetKick Limited, care asigura platile veniturilor realizate de Model,integral , in contul lor bancar personal , in USD, lunar
10. Suport permanent pt Modele, pe situl propriu, AW si NF

IMPORTANT: SweetKick Limited nu percepe procente Modelelor Independente din firma, pentru toate sistemele si serviciile oferite se factureaza o taxa de Licenta de 200 USD pe luna, restul veniturilor realizate de Modele pe situri se transfera INTEGRAL (mai putin taxele bancare) direct in contul lor bancar, in USD.
Pentru alte detalii viziteaza situl firmei, www.sweetkicklimited.com
Bafta multa la $$ , SweetKick Manager
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sweetkick scrie:Eu initial am vrut sa dau multe detalii despre AdultWork ca si despre Keen si NiteFlirt, siturile cu care am contract, dar s-a considerat o reclama mascata... eu nu am nevoie de reclama, iar pe AdultWork sunt si Admin pe site, si de aia cred ca stiu un pic mai bine cum se fac bani multi acolo, am sa spun cate ceva despre reteta pt AdultWork, sper sa inteleaga Adminul de aici ca nu vreau nici reclama si vreau doar sa raspund intrebarilor tale.
:shock: :shock: :shock: :shock:
LECABEL scrie:Acum vad ca am primit si o oferta de colaborare. Multumesc frumos
Sweetkick scrie:Cu placere LECABEL, totusi cred ca nu ai inteles exact oferta mea:)...
Pacat ca Lecabel nu a inteles oferta ta 8)

Iti doresc succes cu site-urile/grupurile/colaborarile.
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc pentru urari JOE.....LECABEL a crezut ca e vb de vreun studio d aia nu a inteles cred, dar faptul ca stie f multe de AW ma face sa mi mentin oferta pt ea, mai ales ca e si din orasul meu:)
Cat despre reclama, o fac numai cand fac un upgrade la oferta mea, si asta e de vreo 2-3 pe an, am inteles si ideea Adminului de aici, ca tre sa ai un numar de mesaje pt a avea dreptul sa faci reclama, e situl lui si el stie mai bine ce face.
Bafta la toata lumea si multi $$$
Avatar utilizator
vixenstudio
Mesaje: 38
Membru din: 27 Oct 2007, 06:03
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SweetKick scrie:SweetKick Limited ofera prin contract pentru Modele Independente Site propriu cu toate optiunile de ultima ora incluse, si poate fi folosit si pentru a lucra profesionist cu contract oficial , pe AdultWork ( pt. Bookings) si pe NiteFlirt ( inclusiv numar de tel USA). Detalii si optiuni pt Site propriu, cu Hosting gratuit :

1. Billing prin telefon, cu taxare la minut sau taxa fixa pe Call (la alegere)
2. Billing pe email, plata show in avans direct in mailul tau, sesiune prepaid
3. Camera de chat privata cu High Definition Video si HQ Audio mp3, camera poate fi marita sau micsorata de membru cat vrea el, pana la full screen
4. Amplificator de conexiune , automatic tunelling, preia conexiunea optima automat de la model si membru, cand sunt in sesiune
5. Optiune Ban,Block, View IP
6. Numar de telefon USA, redirectionat direct pe Mobilul personal al Modelelor (24 H available)
7. Includerea pe cel mai votat grup de pe AdultWork, fara taxe suplimentare
8. Cont full option pe NiteFlirt, fara taxe suplimentare
9. Contract de munca (optional in RO) si contract de colaborare cu SweetKick Limited, care asigura platile veniturilor realizate de Model,integral , in contul lor bancar personal , in USD, lunar
10. Suport permanent pt Modele, pe situl propriu, AW si NF

IMPORTANT: SweetKick Limited nu percepe procente Modelelor Independente din firma, pentru toate sistemele si serviciile oferite se factureaza o taxa de Licenta de 200 USD pe luna, restul veniturilor realizate de Modele pe situri se transfera INTEGRAL (mai putin taxele bancare) direct in contul lor bancar, in USD.
Pentru alte detalii viziteaza situl firmei, www.sweetkicklimited.com
Bafta multa la $$ , SweetKick Manager
Am inteles de la tine acum cateva seri ca esti asociat cu 2 dintre actionarii de la adultwork.com ...banuiesc ca site-ul adultwork.be este al tau?

De pe enjoy.be, asa cum scrie in oferta ta pe site-ul tau de prezentare la categoria ta Romania, dai tot 100% inclusa in licenta de 200 $ sau 12 centzi/min din aia 25 sau 20 cat da site-ul (sau lucrezi cu conturi inchiriate?)
www.vixenstudio.net
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu am nici o legatura cu situl adultwork.be , si nici nu stiu sa aibe legatura cu AdultWork.com

enjoy.be nu intra in Licenta, pt. ca nu am contract cu ei,este un bonus pt. Modelele care lucreaza la mine, e o colaborare si tot ce vine de acolo le intra integral Modelelor
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SweetKick scrie:Multumesc pentru urari JOE.....LECABEL a crezut ca e vb de vreun studio d aia nu a inteles cred, dar faptul ca stie f multe de AW ma face sa mi mentin oferta pt ea, mai ales ca e si din orasul meu:)
8) Poate nu ai inteles quintesenta primului mesaj, sau te-ai facut ca nu observi :roll:

Dar cum Ramane cu:
sweetkick scrie:..eu nu am nevoie de reclama....
....nu vreau nici reclama
si vreau doar sa raspund intrebarilor
Se cam bat cap in cap cu Topicul Acesta din Sectiunea Reclama :lol:
si cu Ofertele Care le-ai facut Prin Private message anumitor Membri de aici Exemplu: Lecabel?

Scuza-mi mesajul offtopic dar curiozitatea asta... of of mi sa spus ca o sa mor la o varsta frageda si nu am crezut....
Imagine
Avatar utilizator
SweetKick
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 190
Membru din: 05 Oct 2008, 18:28
Localitate: Seychelles
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Lui LECABEL nu i am facut oferta pe private message, i am facut oferta aici pe forum, si mi o mentin:)
Cand am scris mesajul ala la care te referi raspundeam unor intrebari, dar nu se putea atunci, pt ca a fost considerat reclama, iar eu nu stiam inca regulile sitului.
Daca mai ai curiozitati, intreaba si am sa ti raspund.
Bafta la $$
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”