Naked.com - colaborare

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Dupa cum probabil stiti,situl www.naked.com nu accepta decat studiouri.In acest sens m-am gandit sa postez urmatoarea propunere modelelor independente care vor sa lucreze pe acest site:sa se alature studioului meu care are deja un cont deschis acolo.Avantajele ar fi:
1)vizualizarea incasarilor de 3 ori pe zi,la ore diferite.pentru modelele independente situl inca nu ofera statistici.
2)suport online non-stop (probleme tehnice etc)
3)suport tehnic on-the-spot (instalari soft,splittere,training etc) valabil pentru toata tara

Mai multe date despre traficul sitului aici:http://www.alexa.com/data/details/traff ... /naked.com

Platile se fac la 2 saptamani respectiv in fiecare zi de 25 si de 10 ale lunii.

Comisionul pe care il ofera situl este de 40% din vanzari.Procentul pe care il pot oferi celor interesati:30%.

Contact: naked.romania@yahoo.com
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Dupa cum probabil stiti,situl www.naked.com nu accepta decat studiouri.
Numai studiouri intradevar.In contract se specifica ca(asa e traducerea mot a mot) cel putin un geam al locatiei-studioului respectiv- trebuie orientat cu fata spre est-directia probabila a soarelui in functie de latitudine-astfel incat fiecare model sa aiba o viziune cat mai frumoasa si un moral de exceptie(roz-pupuriu pastelat,traducere din limba engleza).
In aceste conditii,oricare model cu ambitie va putea dovedi ca merita cei 30% din 40% din vanzari.
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sarcastic precum te stiu gogu.cred ca m-am exprimat ambiguu.Procentul este de 30% din ce cheltuie clientul.Situl plateste 40% din ce cheltuie clientul,eu dau modelelor 30% din ce cheltuie clientul,castig eu 10%.Sper ca acum e clar. :shock:
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”