Inchiriez studio in Berceni!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ok... am un apartament in berceni(APARTAMENT PROPRIETATE PERSONALA) in care pina acum 1 saptamina am avut studioul. ideea e ca m-am hotarat sa ma retrag (cel putzin temporar) din activitate intrucat mi s-au ivit alte oportunitati in domeniul imobiliar ( nu pot face fata fizic ambelor ) si, m-am gandit sa inchiriez studioul.
So... apartamentul este de doua camere,stradal,proaspat renovat, in fiecare camera cate un post d lucru gata amenajat(decor,lumina,aparatura) si internetul instalat(mai trebuie facut doar upgrade-ul in functie de necesitati) .
Ma oblig, si prin contract daca mi se solicita, sa dedic doua saptamani celui interesat sa inchirieze, doua saptamani in care ii voi arata si il voi invatza tot ce are de facut pt. a fi un bun manager ceea ce inseamna ca:
1. Ii deschid conturile de studio PE NUMELE LUI/EI
2. Ii deschid conturile modelelor sub acoperamantul conturilor LUI/EI de studio
3. Il/o invatz pasii pe care ii are de urmat pentru a desfasura activitatea intr'un cadru legal (daca este dispus/a sa faca treaba asta)
PRET 600E/LUNA

cei interesati imi pot lasa un maill pe liviucristian21@yahoo.com sau undecrepit@yahoo.com
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

anuntul a redevenit de actualitate.
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

scuze... am uitat... Pretul este de 500E / luna
ShoguNu
Mesaje: 43
Membru din: 09 Iun 2009, 23:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am fii interesatzi sa inchiriem apartamentul...0770309482 da un bip shi vb detalii la tel..ms..
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”