Agentie OnlyFans ce imparte castigurile cu voi in mod egal 50-50

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
bbg
Mesaje: 4
Membru din: 23 Oct 2022, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Suntem doi creatori de top de OnlyFans, romani, cu o experienta de ani de zile in acest domeniu, care ne-am creat recent o agentie de OnlyFans.

Incep prin a atasa o poza cu castigurile de 63 000$ a unui Model care NU face nimic nud; altfel castigurile ar fi putut fi mult mult mai mari:

Detaliile pentru a lucra cu noi:

Ce trebuie Modelul sa faca:

- un set de 50 poze + 50 video-uri scurte pentru inceput

- zilnic de pus minim 3 video-uri pe TikTok

- saptamanal sa ne trimita 10-20 poze noi si 10-20 video-uri noi

- sa ne dea acceptul scris de a-i folosi content-ul pe toate retele de socializare + sa ne dea in totalitate contul de OnlyFans, care va ramane doar la noi


Durata estimata: 8-10 ore pe saptamana de creat content (se poate lucra, de exemplu, doua dimineti intregi pe saptamana, si asta este tot; video-urile pentru TikTok se pot pune la schite si publicat zilnic cate 3)

* Cu cat se dedica mai mult timp crearii de continut, cu atat rezultatele vor fi mai bune (se poate lucra de exemplu 16-20 de ore / saptamana incat sa fie puse zilnic 6 video-uri noi pe TikTok)


Ce facem noi ca promovare:

- cream conturi pe toate retelele de socializare (Instagram, Twitter, YouTube, Reddit)

- promovam continutul creat de model pe retele de socializare, avand ca target audienta din SUA

- sfatuim Modelul cu privire la pozele si video-urile pe care trebuie sa le faca, inclusiv cele pentru TikTok, prin exemple concrete; Modelul va trebui astfel doar sa copieze anumite video-uri ca imbracaminte, stil si unghi de filmare, munca de creatie usurandu-se seminificativ

- facem promovari cu alte creatoare de top de OnlyFans

- cream alte conturi de TikTok unde vom publica din nou, dupa ce le editam, video-urile create initial de catre Model

- ne ocupam 100% de contul de OnlyFans al modelului: publicare continut, promovari, chat cu fanii, vanzare de clipuri


Castiguri:

50% Modelul - 50% Noi

Nu putem garanta sume exacte, deoarece asta tine foarte mult si de pozele/video-urile pe care le veti face, si numarul acestora. Va puteti astepta la cresteri progresive, incepand de la ordinul sutelor de dolari in primele luni, la a trece pragul miilor de dolari ulterior

Este un venit pasiv pentru model, care poate castiga, in timp, mii si mii de $ pentru o munca de doar cateva ore pe saptamana


Contact:

email: evelust1@gmail.com

(ulterior putem tine legatura mai usor pe Whatsapp)

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Nu vreau sa fiu rautacioasa dar din ce m-am interesat onlyfans e mai degraba pentru cine deja o baza de fani creata ca influencer sau persoana publica, vedeta de filme pentru adulti cunoscuta, etc, iar acel site este locul in care isi pot monetiza continutul adult creat acelor " only fans" pe care DEJA ii au, onlyfans are 0 trafic, totul cade incarca modelului de acea cine nu este cunoscuta fara cota de piata are cam 0 sanse.

Cine lucreaza in videochat in adevaratul sens al cuvantului adica lucrat zilnic minim 8 ore nu prea mai are cum sa mai aiba si timp de creat continut de calitate (nu pvt inregistrate) pentru onlyfans, e ori una ori alta, mai ales ce cereti voi acolo care e de fapt full time job.

E cam dubios ca nu explica nimeni ce este de fapt acest onlyfans, practic cumva exact invers ideii de videochat in care faci un set de poze cu care poti sta mult si bine si traficul iti vine de pe siteul pe care lucrezi.
bbg
Mesaje: 4
Membru din: 23 Oct 2022, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

8 ore pe saptamana pentru creat content ti se pare job Full Time ?

Intr-adevar, pentru OnlyFans trebuie o baza de urmaritori, daca nu este foarte greu pentru cine incepe de la 0

Dar exact aici intervenim noi: avem retele de socializare cu sute de mii de urmaritori, cunoastem alte creatoare de top, vom face promovari reciproce cu ele etc

Avem nevoie de content saptamanal pentru a va creste rapid noile retele de socializare ce le vom crea pentru Model. Si fanii nu vor intarzia sa apara. Fara content, nu avem ce sa promovam, este practic imposibil deci de adus fani pe OnlyFans

Modelul care a castigat pana acum 63 000 $ a inceput de la ZERO urmatitori, zero retele de socializare.
bbg
Mesaje: 4
Membru din: 23 Oct 2022, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Traficul si fanii pe OnlyFans vin din promovarea pe social medias, ce noi o vom face.

Promovarea ocupa cam 90% din timp (cu ceea ce ne ocupam noi) - si doar 10% sunt pentru crearea de content (ceea ce Modelul trebuie sa faca)

Practic voi trebuie sa faceti content-ul, noi ne ocupam de toata promovarea si de adminstrarea paginii de OnlyFans incat sa generam venit maxim

Avem retele de socializare cu foarte multi urmaritori si cunoastem alte creatoare de top cu care facem promovari reciproce, incat putem sa va aducem fani noi inca de la inceputul colaborarii noastre

Contactati-ne la adresa de email: (pentru orice fata care doreste sa creeze content doar cateva ore pe saptamana, si sa ajunga in timp la castiguri pasive foarte bune)

email: evelust1@gmail.com

(ulterior putem tine legatura mai usor pe Whatsapp)
CltrAltJo
Mesaje: 1
Membru din: 24 Ian 2016, 18:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Un site de prezentare, ceva? Niste statistici?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu va pot spune ce nu se spune :upside_down_face:

1-Trebuie sa fiti asumate-social media de obicei se face pe ro, exista posibilitate de tik-tok pe America dar ma indoiesc ca domnii au acces la asa ceva pentru ca, costa si nu costa putin :yum:
2-Acel content nu este atat de simplu de facut, membri pe only platind atat de putin subscriptia se plimba, de la o fata, la mii de fete (se vede si din gross total incasari cati bani s-au facut din membership pentru ca aproape 90% dintre asa zisii fani se asteapta la content de calitate pentru cei 5-10 dolari lunari,unii nu dau nici macar un tip de 5 dolari ,mai putin de 10 la suta interactioneaza si atunci le poti vinde custom content sau poti face sexting-sexy-chat, fantezii, sau pur si simplu vor doar sa vorbeasca cu voi ,de fapt cu chaterii pentru ca deja mai mult de jumatate dintre fani deja stiu ca, ( uneori cer dovada ca vorbesc cu persoana respectiva) in spatele conturilor mari nu sunt acele persoane, sunt oameni platiti si atunci isi cam pierde farmecul acest "personal contact" precum si tot principiul pe care s-a bazat crearea acestui tip de site. Poti sa pacalesti si asta dar ma tem ca nu pot spune cum aici, pana la urma fiecare are secretul si metoda lui de a genera profit.
Calculand dupa suma facuta din sexting, nu pe sexting-chat s-au facut banii, avand in vedere ca au specificat ca modelul este non-adult, cat pe subscriptie, tipicul romanesc, fata arata tipla, sunt atrasi de pe tik tok care este non adult dar ei se asteapta in only la adult, dupa ce vad ca de fapt modelul nu se dezbraca nu isi mai reinnoiesc abonamentul dar raman cu acei bani pe o luna, nu spun ca este o idee rea, din contra, dar pe long term se vor aduna topicuri scrise chiar de membri nemultumiti care se astepta poate la mai mult si modelul nu va putea sa castige la infinit. De ce ziceam tipicul romanesc, fara intentia de a jigni pe cineva, dar cam asta se facea in videochat la inceput, cu timpul vedeti pana unde s-a ajuns zilnic cred.
3-Banii cei mai multi si pe long term se fac din ambele variante membership si sexting, sesiuni de videochat, mult scris si poze cam in real time daca vrei bani adevarati, deci nu e atat de usor precum suna, din contra este foarte greu, dati un search in google, reddit, youtube chiar, si veti gasi zeci de posturi pe tema onlyfans cu adevaruri si mituri.

Apropos, ma bucur sa va cunosc, colaborez cu Glamchatstudio in calitate de marketing manager si am 2 conturi de only pe mana si posibilitatea de a avea acces la tik tok pe America nu pe Romania si pot sa va confirm ca este destul de greu .Nu cautam colaboratoare, pentru cine stie studioul si probabil ca multi useri o stiu pe Isa si faptul ca studioul este unul de nisa.
Am scris acest post pentru fetele care vor vrea sa faca si onlyfans si pentru ca zilnic am acces la multe baze de date si la multe forumuri, topicuri( am trait foarte multi ani in afara tarii) unde gasesc multe fete nedumerite de aspecte care nu li se spun, aveti grija cu cine semnati si mai ales, ce semnati pentru ca linia este foarte subtire in a fi pacalite de acesta febra a onlyfans pentru cele care citesc cancan si alte publicatii de gen, unde majoritatea articolelor sunt platite cu bani multi.
Va recomand doar sa va documentati foarte bine, accesati reddit, twitter, youtube (nu pe romania) precum si google.
Sper ca nu am deranjat cu acest post pe nimeni dar eu unul merg pe principiul ca, ceea ce pare prea frumos sa fie adevarat, chiar asa si este.Nimic nu este imposibil daca sunteti dispuse sa incercati dar, este nevoie de foarta multa rabdare, munca si research zilnic, uneori ore intregi, plus ca, asa cum in videochat exista celebra vorba tips and tricks, cam asa stau lucrurile si cu onlyfans, la prima vedere totul pare floare la ureche, va spun din proprie experienta ca nu este deloc asa.

Succes tuturor!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
bbg
Mesaje: 4
Membru din: 23 Oct 2022, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am pus ceva statistici mai sus (se vad castiguri de peste 60 000$ pt un model). Nu avem site de prezentare, ci retele de socializare mari. De acolo vin fanii
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”