Colaborarea cu Cherry.tv

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Buna ziua și La Multi Ani tuturor

Cherry.tv este în căutarea a noi studiouri și modele cu care sa colaboreze, pe langa procentul progresiv ( 45-65% ) pe care îl oferim veți primi de asemenea un bonus de 3-4$/ora stata online in free chat.

Pentru detalii mă puteți contacta fie telefonic/WhatsApp la +40729272497 fie prin E-mail la dani@cherry.tv

Un an cat mai bun tuturor !!!
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
SoulCams Models Studios wanted
jack1900
Mesaje: 4
Membru din: 11 Ian 2022, 04:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am o prietena a stat 5 ore si nici un cent nu a primit in orele state in free chat... ba mai mult, in 5 ore nu a vazut nici un membru platitor...An bun si tie!
jack1900
Mesaje: 4
Membru din: 11 Ian 2022, 04:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci, ce trebuie facut ?
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Salut,

In primul rand vreau să mulțumesc tuturor celor care m-au contactat in urma postului de mai sus.

Promoția cu bonusul per ora s-a încheiat Dar în curând vom anunța Atat promoțiile pentru modele independente cat și noua oferta pentru studiouri.

În legătură cu prietena ta :

- plata per ora nu este real time ( calculele și plata pentru orele online se fac la sfârșitul perioadelor de plata 1-15 și 16-31 )
- în funcție de când s-a înregistrat daca a prins promoția înseamnă că a primit de la noi un contract de bunusare unde i s-a explicat totul

Pentru modelele independente care vor sa colaboreze cu noi și să beneficieze de anumite bonusuri va rog sa o contactați pe colega mea Maria la maria@cherry.tv înainte de înregistrare.

Pentru studiouri in continuare va rog să mă contactați pe mine.

Un an bun tuturor
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Tjeezers
Mesaje: 2
Membru din: 26 Mar 2019, 17:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

When are you going to pay up, Daniel?
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”