Caut Studio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
AdrianE
Mesaje: 1
Membru din: 18 Dec 2021, 20:34
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Hello Forum. Caut sa lucrez intr-un studio care face angajari pe partea de suport tehnic sau orice altceva ce are legatura cu ce am in CV.
Pe scurt , detin urmatoarele abilitati ( sau cel putin o sa las o parte din cunostintele mele mai jos pentru o scurta informatie despre mine ).

- Am 30 de ani si sunt din Bucuresti.
- Lucrez in domeniu de 12 ani.
- Am lucrat ca si suport tehnic, head of tehnic support si administrator.
- Stiu majoritatea site-urilor din domeniu : LiveJasmin , AdultWork , MFC , Chaturbate , StripChat , EuroLive , X-Love , ePlay , EuroLive , Cam4 , BongaCams , Imlive , etc ...
- Pe partea de cunostinte "PC" & "altele" stau binisor , cunosc cum sa asamblez un pc piesa cu piesa , instalare sistem operare , instalare programe utilitare + cele din domeniu de activitate , Windows , MS Office , Adobe Photoshop , Adobe After Effects , Camtasia , Sony Vegas , OBS , HTML , CSS3 .
- Stiu sa branduiesc un model si sa il aduc de la stadiul de "nobody" la stadiul de "premium model" ( m-am axat pe brand manager in ultimii 2 ani ) + cunostinte in social-media pe partea de brand manager si brand creator pentru continuturi de tip post & story.
- In cei 12 ani de activitate am adunat cunostinte incepand de la : deschidere studio , amenajare , montare echipamente necesare , instalare echipamente , configurare unitati PC , sedinta foto de start pentru completare profile ... minimum de poze pentru model pana a intra in sedintele profesionale , video model pentru a avea minimum de continut necesar site-urilor , promovare studio pe social-media prin continut unic si profesionist , angajare suport tehnic , training suport tehnic , continuturi unice si profesionale pentru retelele social media ale modelelor "brand" , preluare angajari de pe site-ul studioului , etc ...

Momentan cam atat , cu singura mentiune ca pot incepe activitatea de pe data de 12 Ianuarie 2022 . Daca este vre-un studio interesat , imi poate lasa mesaj pe cont cu informatiile de contact . Multumesc .
These users thanked the author AdrianE for the post:
SophieSonne (16 Mar 2022, 21:33)
SoulCams Models Studios wanted
SophieSonne
Mesaje: 2
Membru din: 14 Mar 2022, 08:25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Bună... privat nu esti interesat sa lucrezi?? Eu ca model independent as dori sa plătesc pe cineva care sa ma ajute și sa ma susțina ori de cate ori am nevoie.. dacă esti interesat te rog sa îmi scrii....mulțumesc :)
Ticiiii
Mesaje: 1
Membru din: 12 Aug 2022, 10:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna Sophie scrie-mi:))
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

SophieSonne scrie: 16 Mar 2022, 21:35 Bună... privat nu esti interesat sa lucrezi?? Eu ca model independent as dori sa plătesc pe cineva care sa ma ajute și sa ma susțina ori de cate ori am nevoie.. dacă esti interesat te rog sa îmi scrii....mulțumesc :)
Buna! fara sa se supere autorul postarii sau altcineva, sfat pt tine si alte modele, sa evitati acest tip de colaborare daca nu e cu cineva cunoscut sau de incredere sau eventual sa aveti un contract legal . O prietena f buna a facut acest ;lucru si evident, tipul avea acces la tot in calculatorul ei, s-a trezit cu banii din paxum transferati 5000$ , este riscant sa dai unui necunoscut acces la tot ce ai tu in pc , iti poate pune un program de iti fura toate parolele .. nici nu o sa mai deschizi pc daca relatia voastra se strica sau altele .
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”