Caut modele "neserioase" sau "uzate psihic"

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Buna ,

Dupa cum spune si titlul anuntului ofer colaborare legala ( bazata pe clasicul contract "Contract de management si impresariat artistic" - cedare drepturi imagine ) FARA CLAUZA DE EXCLUSIVITATE si cu reinoire lunara ( daca nu ne intelegem nu "ramai agatata de contract" ) modelelor care din diverse motive personale nu pot/nu vor sa aloce acestei activitati un numar de ore mare , un program constant , implicare maxima , etc ....

Ofer :

- experienta reala in domeniu
- ajutor material ( in cazul in care un model nu are locatia si/sau aparatura necesara ii pun la dispozitie cand/cat vrea o camera de lucru la standarde actuale )
- comision 55-70% platit odata la 2 saptamani ( binenteles ca urmeaza ca ea sa-si plateasca singurica taxele pe care le datoreaza statului roman )
- ajutor moral si plan bine pus la punct pentru a obtine in urma implicarii ei maximul de venituri
- un colectiv in care lipseste "sefu" si incepand de la mine ( cu calitatea mea de manager ) trecand pe la modelul nostru de top ( care castiga constant peste 7500$/luna ) si terminand cu modelul care lucreaza sub 10 ore/perioada si castiga sub 200$/perioada toata lumea te va trata ca pe un om/coleg/amic

Pentru detalii sau programarea unei intalniri nu ezita sa-mi dai un telefon sa sa ma cauti pe whatsapp

Dani - 0761084349
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”