Asistent manager / Admin

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
123new123
Mesaje: 1
Membru din: 05 Iul 2017, 02:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ,

Sunt o persoana de sex feminim cu o experienta de peste 7 ani in acest domeniu ( in diferite forme) detin destule informatii legate de acest domeniu!
Sunt din Iasi si as dori o colaborare part time cu un studio legal , NU ca si model de videochat , pot oferi asistenta deschidere conturi , usor trainer pentru fete ( nu ca nu as fi apta de mai mult , dar prefer varianta mai low ) - explicat mod de lucru majoritatea site urilor ( adult/non adult , free , pv direct , sistem tokens ;) ), idei pentru imbunatatirea mediului de lucru, ma descurc in limba engleza si franceza!!!
Sunt disponibila pt un program part time, doar cu contract de munca!
Am pus acest anunt pentru ca eu consider ca am un bagaj de cunostinte in acest domeniu si as putea sa le impartasesc si cu altii , iar daca le combin cu un part time pentru a iesi din monotonia zilelor devenite rutina este un plus pentru ambele parti !
!!!NU MA CONTACTATI PT ACTIVITATEA DE MODEL !!!
O zi frumoasa va doresc !

P.s : Daca este cineva interesat ma poate contacta in pm aici ! Doar pt iasi !
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”