Fata caut fata bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Google,tot timpul ai stiut sa "moderezi" discutiile mai aprinse...Te apreciez :)
PS:-in ultimele 6 perioade am si eu cifre 5 cu patru zerouri,ce ne facem :)) Peace,o seara "plina"tuturor.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai gasit pe cineva Mya?,Personal caut acelasi lucru dar nu am bafta,si pe tine nu te pot ajuta pentru ca nu locuiesc in Buc..(din fericire chiar daca as fii incantataa sa lucrez cu tine Bucurestiul e un oras oribil) ,Oricum daca reusesti te "urasc" pentru ca eu caut de multa vreme pe cineva dar fara noroc si gen nu doar sa lucreze ,sunt dispusa sa o tin in casa fara chirie sau alte cheltuieli..

Pregnant sincer chiar as vrea saa te vad pe cb din tot ce am citit pari "grea" la modul in care as avea ce sa invat de la tine .

Cat despre cearta pe castiguri well media pe zi era de 200de lei (yup lei) erau zile in care faceam si 400(chiar 700 in lucram la cuplu cu inca o fata) daar mai putin de 150 nu,pare putin dar avand in vedere ca sunt la a inceput si lucrez doar pe CB e k,dar pentru ca problemele mele de sanatate ma impedica sa-mi metin un progam si da am obeservat ca PROGRAMUL conteaza ultima data am facut 200 tk :)) asta dupa doua saptamani de pauza si acum iar is in pauza de vreo saptamana de maine cred ca am sa intru iar si am sa-mi scad tarifele pana intru in normal..Dar am vazut persoane care fac si 1000de lei pe pe noapte singure deci se poate..nu e imposibil sa ai castiguri mari doar greu... :cry:

Ps:probabil ca multa lume nici nu merita sa aiba castiguri prea mari..personal inca nu merit mai am de muncit :oops: ,Stiu adevarul doare dar stati si ganditi-va daca meritati :),uitati-va la modelele "gold" si vedeti daca va puteti compara ... :mrgreen:
Ceecee
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 06 Feb 2014, 23:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Unii oameni se maturizeaza cand dau de bani, altii se cred Dumnezeu si au impresia ca doar sumele ii definesc. Imi amintesti de Andrei Versace, pregnant. Mare om, o inspiratie pentru noi toti! Te rog sa ma ierti ca am indraznit sa scriu acest comentariu, stiu ca tu accepti pareri doar de la oameni cu multe zerouri in spate si cu un nume sonor. Eu inteleg ca societatea nu-ti accepta meseria si nu-ti recunoaste meritele, dar sunt alte moduri prin care ne poti prezenta situatia ta financiara excelenta.

Felicitari pentru maturizare, Dark! :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

pregnant87 scrie:Google,tot timpul ai stiut sa "moderezi" discutiile mai aprinse...Te apreciez :)
PS:-in ultimele 6 perioade am si eu cifre 5 cu patru zerouri,ce ne facem :)) Peace,o seara "plina"tuturor.

1. pregnant@ , prin povesti de succes , cu subiect si predicat , ma refeream la ceva scris frumos , atractiv , ceva care sa te faca sa citesti cu sufletul la gura , ceva de genul " Drumul anevoios de la $15 /zi , la 500 /1000 si ... retur !!! " :D , motiv pentru care nu as fi vrut sa vad (doar ) un duel in printuri : ))

2 . Daca si tu , ai ultimele 6 perioade cu cate 5 cifre , mda , ce sa mai zic ...? ! Nu ne mai facem nimic . Nu-mi mai ramane decat sa astept "povestile " aici ...:))

3. Ceecee@ , oare ti-am spus pana acum , ca sarcasmul tau incepe sa capete adepti ? :D :D Culmea e ca nu am prea multe zerouri in spate .De fapt , nici in fata ... cele mai multe mi le-au gasit in cap !~ Asa se explica cred , faptul , ca eu tot mai sper sa mor putred de bogat ...
Lool
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Indubitabil ,

Google sper peste 30-40 de ani sa ne deschidem clubul celor foarte bogati care asteapta sfarsitul impartasind print-uri de pe extrasele bancare cu nspe zerouri pentru a incuraja tineretul spre obtinerea unor rezultate cu minim 4 zerouri ...in alta ordine de idei .... Pregnant si dark merita felicitarile noastre sincere dar sunt datoare cu niste detalii daca vor sa inspire/ajute modelele noi care "se chinuie" sa ajunga la payment-uri de macar 4 cifre cu 1 sau 2 la inceput ..

Ca sa fiu si on topic putin ...Mia si Dakota ...s-a demonstrat in timp si spatiu ca modelele single au mai mult succes decat cele "couple" , bagati munca si seriozitate in munca voastra iar in momentul in care DOAR o sesiune cu alta tipa sau un video cu o partenera/partener va va ajuta ...abia atunci platiti un model incepator pentru a avea si aceasta "picanterie" in profilul vostru de model
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

M-ati convins...dark in sus,dark in jos :)
Eu ma retrag,las "premianta" sa ajute comunitatea.
Ne vedem intr-o alta viata :)
Deleted.
Avatar utilizator
dakota
User Junior
User Junior
Mesaje: 90
Membru din: 02 Sep 2016, 16:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

NU e vb doar despre castiguri e vb si de ambient e mai usor si mai placut ,noi fetee ne ajutam intre noi cu diverese plus ca e mai usor sa ai un program asa,uneori e naspa sa stai ca pupaza in fata camerei singurica :))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Insarcinato, esti prea sensibila:). In domeniul asta ca si-n altele succesul inseamna bani. In domeniul asta probabil mai mult ca-n altele. Unii vorbesc de bani pe burta goala, sau cand nu o pot face o dau in principii. In ultimul timp am o intrebare relevatoare: "smecherii locuiesc cu chirie?". Desigur, daca sunt undercover. :). Cand va veti satura de ajuns sa mai haliti ipocrizie o sa vedeti ca mine.

Hai sa lasam fandosesile ca online stati pentru bani. Fff putini sunt cei ce pot vorbi despre cat de sexy aluneca vibra pe labii si despre estetica frumosului. Daca nu erau banii pentru mine domeniul asta nu exista ca si pentru majoritate. Doar sumele sunt motivatoare nu culoarea ohmi.


Hai sa facem vch pe datorie...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

dakota scrie:NU e vb doar despre castiguri e vb si de ambient e mai usor si mai placut ,noi fetee ne ajutam intre noi cu diverese plus ca e mai usor sa ai un program asa,uneori e naspa sa stai ca pupaza in fata camerei singurica :))
Si marmota invelea ciocolata cu o mana iar cu cealalta se masturba pentru ambient ...cum spunea si win ...in domeniul nostru it s all about the money , daca dupa ce iti gasesti ipotetica colega observi ca impartitul iti micsoreaza veniturile sau doar ai impresia ca un membru "platitor" o place mai mult pe ea si doamne-fereste ajunga sa-i mai trimita si 100$ pe western pentru membrul familiei bolnav / taxa la facultate / factura la telefon / factura la net / ....atunci crede-ma ca o vei ajuta sa cada pe scari si o sa stai ca o pupaza depresiva si chiar singurica in fata camerei ( pentru ca ai impins-o pe scari ea nu o sa mai refuze avansurile iubitului tau si-i va promite solemn tot ce tu nu ii oferi )
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”