Fata caut fata bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Peace , sex(online) , money ( muchos , multi , a lot ) , friendship , Me , Isa ....voi doua le aveti pe toate si va pierdeti energia in contraziceri ..
Of of mai mai
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Bună, Isa, Pregnant87, Eldiablo. Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsurile la postarea mea!
No, și să le luăm pe rând. După cum ziceam și eu, postarea la care mi-am dat cu părerea nu a fost așa de importantă încât să aibă un efect devastator asupra a ceva și a cuiva. Că dacă sunt postări mai importante la care nu mă pricep datorită experienței scăzute, chiar nu mă bag îm seamă aiurea.
Cât despre mirositul userilor fake, cu siguranța Isa ai dreptate. Eu sunt așa mai încrezătoare în oameni, îmi place să văd mai mult lucrurile bune și ignor părțile rele, probabil sunt mai naivă în sensul ăsta. Am impresia că dacă eu am intenții bune, și ceilalți sunt la fel. Știu, am mullt de pierdut fiind așa, și o să încerc să văd și cealaltă parte a lucrurilor. Cât despre plecarea mea odată cu luatul jucăriilor , nu știu dacă făceam asta. Sunt foarte supărăcioasă de fel, dar îmi revin repede.
Pregnant87, și eu îmi cer scuze că am spus lucruri care te-au deranjat. Nu a fost cu rea intenție, doar încercam să echilibrez balanța. Nu te invidiez pentru câștigurile tale, nici măcar nu știam că ai așa câștiguri mari. Da acuma dacă tot am aflat, să știi că te apreciez pentru asta și îți doresc baftă în continuare!
Eldiablo, ai dreptate ne pierdem energia pe nimicuri.
O zi bună tuturor!
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:300$in 4-5 ore e putin ptr mine....de ce imi permit sa o "trag de urechi"!??? Ptr ca minte...Rog " batranii" site-ului sa ma contacteze pe PM...am sa le spun cine suntpe CB(nickname-ul)...vor intra la mine in camera,vom vorbii pe PM ca ,sa nu existe dubii...Apropo,cand eram incepatoare nu imi permiteam sa"ma bag in seama pe aici"...Acum imi permit(cu ajutorul celor de aici,de unde am invatat foarte multe) sa te indrum,sa mai citesti vreo 2 ani cel putin!...Te pup,o seara frumoasa si tie si colegei tale Mia....
PS:-Daca tot imi urmaresti postarile,vezi ca ai 'ratat' le aceea unde intrebam cum pot sa trec pragul de 5k la perioada(2saptamani,sa intelegi...)....si postul in care ma bucuram ca am reusit sa trec de 7k....am ajuns si la 9,6k...dar nu m-am,mai "laudat"... Asa ca,sa ne vedem lungul nasului !..." Urmeaza-ma"..iti doresc!!

Sa imi dau 2 palme de ma pot abtine, daca asta nu e post de lauda de sine sa nu imi ziceti pe nume :shock: Frate esti in stare sa iti dai si nickul sa te afirmi zici ca ai face cine stie ce sume astronomice si nimeni in viata asta nu a putut trece ''praguri peste praguri'' lol ! Crede-ma nu ai batut niciun record, decat recordul personal (este un lucru f bun, inteleg ca esti mandra de tine, e ok dar parca prea exagerezi mai ai putin si ne pui sa iti facem niste plecaciuni ceva :roll: lol) Poti face si 300$ in 8h sau 1000$ in 6h crede-ma nu banii te fac om. Esti aceeasi. A, doar buzunarul e mai plin. Ca de restul...numai zic nimic. Imi sari in ochi pentru ca efectiv nu vad vreun post de la tine in care sa nu te lauzi, tii neaparat sa ne spui cat de bn (iti) ''merge treaba'' lol. Ba mai mult ii desconsideri pe restul si nu poti sa zici ca nu e asa, indiferent de nasul tau ''fin'' (indiferent de cat de fake e acest user de a deschis topicul)... Inteleg sa te bucuri de realizarile profesionale, dar tu deja incepi sa denaturezi totul, asta se intelege. Mie mi se urca sangele la cap cand citesc asemenea raspunsuri (si-s pe dinafara cu totul)-pur si simplu imi provoaca sila imfumurarea asta, preamarirea asta, falirea asta :roll: A luat-o lumea razna sau sunt io nebuna, dar chiar are importanta cati bani faci? Dupa bani deschidem gura altfel nici sa ridicam ochii din pamant! ''urmeaza-ma'' lol cata glorificare de sine :lol: :lol: :lol: :lol: deci...asta spune totul-i'm speachless! :| foarte dezamagitor ...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Calm Boo :) >>.

calm :)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Bine ca,nu te-ai putut abtine darkboo...poti sa iti dai si doua palme daca vrei dar,vreau sa iti spun ca am inceput"lucrul"acum 5ani cu incasari de 15$ la 6-7ore si da,sunt fericita ca am ajuns la acest nivel...
PS:-Invidia,boala secolului!
Am luat la rand,ani de zile aproape toate site-urile...pe unele a mers,pe unele nu...am gasit dupa atatia ani ce cautam...da...faima si bani...care e problema??...vmVrei sa fiu "constructiva"??...E mai simplu decat am crezut cand rupeam forumul si taceam din gura....Munca si multa rabdare... decor,cand iti permiti...pc bun,camera buna si lumini!...Nu am descoperit eu asta....am invatat.
E ceva rau sa citesti ,sa ai rabdare si sa astepti ziua cand poti sa spui si tu ceva??...Crede-ma,am pierdut ceva banuti in acest timp cat stau sa ma justific dar....daca ma certau ce-i in masura,nu ma suparam....Pe tine m-am suparat.
O seara frumoasa si plina,"batranilor" forumului care stiu ca ma inteleg.
Back to work.Peace!
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

....sa treci de 10k la perioada si sa iti spuna cineva ca vorbesti "dezamagitor",nu mai vorbim de munca si sacrificiile facute...asta inseamna sa traiesti in RO.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Si pentru ca e liniste la mine in camera(ador limba romana)am citit vreo 10 postari "constructive"de-ale tale....Frustrarea te caracterizeaza...imi pare sincer rau ca mi-am pierdut timpul.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Buna pregnant,eu stiu foarte bine cati bani faceai,iti inteleg si entuziasmul si bucuria de a face niste sume la care nici nu visai probabil dar nu toata lumea apreciaza lauda exagerata.In plus nu te-a legat nimeni la gura sa nu scrii in trecut in forum chiar daca faceai 15 dolari,nu inseamna ca cei care fac mult mai putini bani sunt mai prejos decat modelele care fac mai mult si nu au voie sa deschida gura.Eu o cunosc si pe dark in aceasi masura,poate mult mai bine si ea trece de sumele tale,asta asa ca o paranteza si ea munceste foarte mult pentru acele sume si este mai colerica,nu suporta oamenii care se lauda cu superioritate.Din post acel ''urmeaza-ma'' este exagerat,pana la urma suntem destui in forum care am fct sume mult mai mari .Eu una te-am inteles pentru ca fiind model independent infara de tine nu are cine sa te cunoasca si te cred ca faci acele sume,nu m-am indoit si nici altii dar ai exagerat in exprimare si ai parut antipatica multora.mie nu pentru ca te stiu de cand te chinuiai pentru sume derizorii.
Nu o condamna nici pe dark,chiar nu are de ce sa fie invidioasa,crede-ma,a fost doar revoltata pentru ca tu ar trebui sa stii cel mai bine ca nu este usor sa ajungi de la cativa dolari la mii,a fost deranjata doar de tonul de superioritate exagerat si de faptul ca ai insinuat ca daca nu faci bani trebuie sa taci,chiar nu trebuie sa taci,ca tu ai tacut a fost alegerea ta.
Eu zic sa ne calmam,pana la urma si daca faci 15 dolari si daca faci 1000 nu asta ne reprezinta ci calitatea noastra de om,semnatara postului fake sau nu a scris idiotenii,tu fiind veche pe forum ar fi trebuit sa-i dai peste nas in mod finut,nu prea ai reusit decat sa spui cam ce a spus si ea numai ca difera sumele.Citeste postul la rece si-mi vei da dreptate.

Peace da?Oricum acest topic nu merita atata expunere;)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Ai dreptate in tot ce ai spus Isa,multumesc inca odata de sfaturi.
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IsaGlamChat scrie:Pregnant a fost mai acida pt ca a mirosit ceva.
Pai sa mai faca un dus daca a mirosit!
Se poate inchide topicul sau muta la "discutii la usa cortului"
Cat despre activitatea mea pe forum....am citit regulamentul, am avut posturi ajutatoare, si nu sunt aici sa ma cert cu fetele nesatisfacute.
Astea fiind spuse, spor la banuti fetele!
Forum m.a ajutatoare sa gasesc o fata pentru show la cerere.
Spre disperarea unor useri, o sa.mi pastrez contul pe forum pentru ca sper sa colaborez curand cu cineva de aici pentru poze/video.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Mia nu te mai credem pana nu publici lista cu conturile pe care lucrezi cu noua colega + intervalul online in care lucrati ....glumesc ..
Daca tot te ajuta forumul si vrei sa continui sa faci parte din comunitate ar fi dragut sa nu mai atunci cu pietre sau sa provoci polemici inutile ...

Pana atunci ...spor la bani
Avatar utilizator
alexalex101
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 18 Sep 2015, 18:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mia_m tu ai promovat inca din primul post abordarea "discutii la usa cortului".

"a devenit oarecum plictisitor sa lucrez singura si as vrea sa gasesc o fata draguta pentru cuplu pe site-uri"
"masterat in FAKE-URI"
"atrasa de fete bune si rele"
"a doua pasarica in cadru ar putea fi solutia"

Good luck!
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Eu sunt ascultatoare de felul meu,si nu mai raspund provocarilor,Citesc cu mult drag acest forum zilnic si am sa incerc sa mai scriu doar atunci cand,cred ca voi putea ajuta.
O zi buna tuturor.
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:Bine ca,nu te-ai putut abtine darkboo...poti sa iti dai si doua palme daca vrei dar,vreau sa iti spun ca am inceput"lucrul"acum 5ani cu incasari de 15$ la 6-7ore si da,sunt fericita ca am ajuns la acest nivel...
PS:-Invidia,boala secolului!
Am luat la rand,ani de zile aproape toate site-urile...pe unele a mers,pe unele nu...am gasit dupa atatia ani ce cautam...da...faima si bani...care e problema??...vmVrei sa fiu "constructiva"??...E mai simplu decat am crezut cand rupeam forumul si taceam din gura....Munca si multa rabdare... decor,cand iti permiti...pc bun,camera buna si lumini!...Nu am descoperit eu asta....am invatat.
E ceva rau sa citesti ,sa ai rabdare si sa astepti ziua cand poti sa spui si tu ceva??...Crede-ma,am pierdut ceva banuti in acest timp cat stau sa ma justific dar....daca ma certau ce-i in masura,nu ma suparam....Pe tine m-am suparat.
O seara frumoasa si plina,"batranilor" forumului care stiu ca ma inteleg.
Back to work.Peace!

Pregnant, eu nu am nimic cu tine (ba chiar te-am felicitat inca de la prima ta performanta de 5k la period). Si da, ma dezamagesc persoanele care uita de unde au plecat. Tocmai tu, care spui ca ai avut un inceput atat de greu, si te-ai chinuit timp de 5 ani sa te ridici, sa vorbesti atat de superior celor care poate nu au avut norocul tau sau nu au reusit sa evolueze, tocmai tu ar trebui sa te exprimi mai altfel, mai ales la un post fake postat de o mia_m cu barba si par pe piept :roll:
Nu stiu cum ai ajuns sa concluzionezi cum ca as fii invidioasa. Era vorba despre omenie. Asa ca nici vorba de invidie, chiar nu am de ce sa fiu invidioasa si o sa iti spun si de ce:in primul rand eu nu lucrez cu Chaturbate, deci clar nu se pune problema de concurenta, ,lucram in categorii diferite si cu siguranta si in moduri diferite :D. Si eu am trecut de anumite praguri destul de mari ca si tine de altfel, si nu mi-a luat 5 ani, ci doar 2 ani... fara sa folosesc toys, fara sa ma electrocutez, fara sa ma expun... :D
In fine, mult succes in continuare! Peace! 8)
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:Si pentru ca e liniste la mine in camera(ador limba romana)am citit vreo 10 postari "constructive"de-ale tale....Frustrarea te caracterizeaza...imi pare sincer rau ca mi-am pierdut timpul.
Daca frustrarea se caracterizeaza prin a te trezi fericit in fiecare zi si multumit cu tine insuti atunci ma declar mandra de a fi frustrata :D
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

P.S.: Iti multumesc Isa pentru cuvintele frumoase si pentru ceea ce esti si ai realizat si realizezi in continuare! Te pup :**** ♥
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Boo dark,incearca si nu mai citii printre randuri...Am spus ca ,acum 5 ani...pe la inceputuri,ma chinuiam pe 15$...Am spus ca nu mai raspund provocarilor darrr...Invidioas'o,tu aia cu vile si piscine...incasari de n,si multe zero_uri...tu cea,care ai ajutat forumul de toata lumea iti face plecaciuni...Ce te roade invidia?..probabil ti'a trecut vremea...traiesti din amintiri.
Nu e vina mea...te deranjeaza ca e randul meu?!??
Incearca sa te linistesti draga/ul meu.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

DarkBOO scrie:
pregnant87 scrie:Si pentru ca e liniste la mine in camera(ador limba romana)am citit vreo 10 postari "constructive"de-ale tale....Frustrarea te caracterizeaza...imi pare sincer rau ca mi-am pierdut timpul.
Daca frustrarea se caracterizeaza prin a te trezi fericit in fiecare zi si multumit cu tine insuti atunci ma declar mandra de a fi frustrata :D
Tu nu ai cum sa te trezesti multumita :)
Nu ai nici cum,nu ai nici cu cine! :)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Astept cu nerabdare un topic cu incasari la zi...nu povesti de altadata...te deranjeaza boo?...pe mine nu...Hai sa vorbim constructiv,sa incurajam modelele incepatoare,ceea ce nu a facut nimeni pina acum...dar cu "fapte" reale...ti-e frica boo?...printuri recente din ultimii doi ani...nu 5...tu,"veteran-o".
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Rog pe Win sa intervina daca,crede ca exagerez in a expune trairile mele si bucuria de a creste in incasari "vs" frustrarea celor care "au apus"... Si daca nu sunt cobstructiva pe forumul acesta incercand sa ajut" pe privat" pe cine mi-a cerut sfatul...eu ma retrag.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pregnant exagerezi...dark nu este apusă e chiar pe val, sumele alea le face actual, deci va rog încetați asta, daca vrei sa-ti pui încasările pe site nu te oprește nimeni .Nici pe dark mai ales ca are ce atâta dar nu cred ca e cazul.
Eu zic sa ne vedem fiecare de treaba ca este destula de facut, fiecare cum poate, daca nu vreți sa va mut la crepusculara.

Bafta acolo!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

pregnant87 scrie:Astept cu nerabdare un topic cu incasari la zi...nu povesti de altadata...te deranjeaza boo?...pe mine nu...Hai sa vorbim constructiv,sa incurajam modelele incepatoare,ceea ce nu a facut nimeni pina acum...dar cu "fapte" reale...ti-e frica boo?...printuri recente din ultimii doi ani...nu 5...tu,"veteran-o".

Hello , pregnant87@ :?

Nu stiu de ce ti-a picat pata pe DarkBOO , ea nu a spus ca nu te crede pe tine ( a avut - ce-i drept - alt gen de obiectii la postarile tale ) , plus ca nu este nici "veterana" :D , avand in jur de 2 ani de activitate ....

Nu stiu daca modelele incepatoare pot fi incurajate , asa cu una cu doua , de un eventual duel in printuri , dar ce stiu este ca DarkBOO de ceva vreme cred ca "te-a luat ", generand per perioada niste sume cam nerusinat de maricele (cinci cifre , din care vreo 4 sunt zerouri ) :D

P.S Modelele incepatoare , pot intradevar fi inspirate de niste povesti de succes , dar conditia necesara si (cam ) obligatorie :D ar fi sa ia forma unei naratiuni cu " subiect si predicat " de genul cum si-a facut intrarea aici , userul Lourdes !
Peace girls ! :wink:
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”