ACȚIUNE septembrie 2016 300$ GARANTAT

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
livecammates
Mesaje: 5
Membru din: 22 Mai 2016, 11:14
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ACȚIUNE septembrie 2016

Pentru că suntem foarte siguri de traficul nostru, suntem dispusi sa oferim studiourilor următoarea propunere:

"Garantat Pay-out"

Garantam o plata de 300 USD pentru luna septembrie 2016

Perioada de plata (1 septembrie până la 15 septembrie) și, desigur, a doua perioadă de plată (16 septembrie până la 30 sept)

300 $ = studio plata garantata pe model pe perioada

Pentru a obține acesta plata garantata, avem nevoie de:

-ne dorim sa selectam modele cu aspect fizic placut,deci va rugam sa trimiteti poze cu candidatele dvs pe care doriti sa le inscrieti in accest program,pentru a fii selectate de catre echipa noastra

- Pentru a putea dispune de aceasta plata garantata modelul trebuie sa fie on-line 60 ore pe perioada
-Trebuie sa ofere atentie tuturor vizitatorilor in free-chat si sa incerce sa converteze traficul

Suntem foarte siguri că modelele selectate vor face mult mai mult decât ceea ce noi garantam!
Prin această acțiune dorim să vă convingem să încercați platforma noastră.

Exemplu practic a ceea ce noi intelegem plata garantata este:

Modelul X are 60 de ore online in perioada de plata dar de exemplu ea face 250$ in acceasta perioada,pentru modelul X veti primi garantat 300$ garantat

Modelul Y are 60 de ore online în perioadă de plată,dar ea face de exemplu 550$ în acceasta perioada,pentru modelul Y veți primi garantat 550$ (studio-pay-out), pentru că ea a trecut peste suma garantata.

Echipa noastră va monitoriza modelele selectate și, după cum ați înțeles cu siguranță vom corecta modelele in cazul in care acestea nu vor respecta regulile programului sau vor ignora vizitatorii in free-chat
În cazul în care greșelile sunt repetate de mai multe ori , avem dreptul de a scoate modelul respectiv din programul „ Plata garantata” prin urmare acceasta nu va mai primii banii garantati.

Dar, în general, suntem convinși că modelele vor fi foarte incantate de noua noastra platforma ca totul va merge bine!

Pentru mai multe informatii sau inregistrari va rugam sa contactati agentul nostru local la adresa: romania@livecammates.com
SoulCams Models Studios wanted
Love
Mesaje: 27
Membru din: 04 Iun 2008, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, despre ce site este vorba? Ca nu am gasit nimic in oferta voastra.
Avatar utilizator
livecammates
Mesaje: 5
Membru din: 22 Mai 2016, 11:14
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Love scrie:Salut, despre ce site este vorba? Ca nu am gasit nimic in oferta voastra.
livecammates.com
Love
Mesaje: 27
Membru din: 04 Iun 2008, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu ma refeream la oferta pentru modele, ca asta am inteles-o... dar care este site-ul mainstream pe care modelele vor lucra?
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deci, eu nu am inteles mare lucru din oferta. Nu am vazut nici o forma de procentaj si adresa romania@livecammates.com nu functioneaza. Dar ca model care nu ar spune nu unui studio bun, nu stiu ce sa spun despre sistemul de "monitorizare si corectare al modelului"
P.S. Arat foarte bine si sunt ascultatoare. in plus vorbesc la un nivel mediu 4 limbi straine si fac putin ma mult de 500$ pe zi.
MyScrew
Mesaje: 36
Membru din: 08 Apr 2017, 22:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

livecammates scrie:
Love scrie:Salut, despre ce site este vorba? Ca nu am gasit nimic in oferta voastra.
livecammates.com
Intrebare: membrii care vor sa vada modelele de pe livecammates, pe ce site-uri intra ?
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”