Caut studio in Bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Ceecee
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 06 Feb 2014, 23:03
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Intra si linguseala in cei 1000/per? Oh well, probabil esti un cont fake anyways. Din moment ce stiai ca Studio 20 este cel mai bun, de ce nu te-ai dus acolo direct?

"da,vorbesc bine engleza si sunt fata ascultatoare.Am nevoie de sprijin si de sfaturi bune ca sa fac bani!"

Nah, n-ai nevoie..le privesti ca rautati oricum! Spor la bani!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De unde ai rasarit ma fata :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ceecee scrie:Intra si linguseala in cei 1000/per? Oh well, probabil esti un cont fake anyways. Din moment ce stiai ca Studio 20 este cel mai bun, de ce nu te-ai dus acolo direct?

"da,vorbesc bine engleza si sunt fata ascultatoare.Am nevoie de sprijin si de sfaturi bune ca sa fac bani!"

Nah, n-ai nevoie..le privesti ca rautati oricum! Spor la bani!

lol Ceecee :lol:

Fata a incercat , incercarea moarte n-are :))))

Probabil a vrut sa implementeze si aici o practica de pe alt forum numai de "gagici " ( sau ce o fi el ) in care daca intri te apuci cu mainile de par , asta daca ai :)))

Acolo sunt numai nick-uri gen : Angel19 /SimonaG/ Antoaneta4you /etc (retineti , aparent fara nici un nick de studio ) si se "discuta" aprins la modul : ' Stie cineva un studio ok in zona Stefan Cel Mare ? Va rog frumos , spuneti-mi si mie "

Vine raspunsul : " Buna , numele meu este Antoaneta , eu lucrez acolo , se numeste XXXXXX .Sa stii ca sunt foarte de treaba , avem suc/cafea /apa la discretie si un program foarte lejer "

De la un capat la altul , numai asa se discuta ! Pare ca toata lumea cauta in draci , dar ...nimeni nu gaseste . La un rastimp de cateva ore/zile (sau pagini ) mai apare o "tipa " care vine si spune ca lucreaza acolo de n ani si ca are deja 4 case , 8 masini si vreo 2 terenuri in paragina !!

Evident ca vine si partea nasoala : balacareala fara nici un suport /motiv . Oricand poate aparea din senin o (alta) "tipa " care spune ca la studioul xxxxxyyyy stie ea ca patronii sunt niste hoti , vorbesc urat s.a.m.d :lol:

Una peste alta este o "platforma " inteligent facuta , pare ca vorbesti doar cu tipe care deja au gasit ce cautau si au venit acolo doar sa impartaseasca din experienta lor !! Partea trista e , ca in felul asta multe fete ajung unde nu le este locul , fiind o prosteala pe fata ....
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

IsaGlamChat scrie:Mugur,sper ca nu te postezi iar cine posteaza in numele studioului habar nu are ce vorbeste.M-am logat 7 ani zilnic 10-12 ore,fara nici un ajutor al nimanui am reusit performante care nu au mai fost depasite ever dupa mine pe sitele pe care am lucrat asa ca,cred ca stiu despre ce vorbesc si am tot dreptul.Nu am avut nici trainer,nici un studio sa ma ajute,am avut doar ambitie si studiu pe unde si cum puteam.
Asa ca da,nu inteleg habarnistele tupeiste carora li se ofera un sfat dar ele sunt asa orgolioase fara nici o baza incat il iau drept frustrare si rautate,in loc sa li se aprinda un bec,se stinge lumina in capul lor.

Pot pune pariu cu tine sau cu oricine altcineva ca nu va fi ascultatoare,modelele ca ea cred ca daca se duc intr-un studio li se cuvine totul si exact atunci nu fac nimic,capul lor ramane odihnit pentru ca se asteapta sa gandeasca mereu altii pentru ele si eventual sa-i faca si banii si spun asta in perfecta cunostinta de cauza.Un model care intradevar avea cel mai mic skill nu raspundea arogant.

Bafta acolo!
Mugur spune ca tu esti un caz special, care se aplica poate la 1 din 100 (sau 1000) de modele. Daca ar fi toate ca tine am plati 90% comision si am inchiria doar camere :D

Realitatea este insa ca trebuie sa ajutam si cele 99% care nu reusesc sa se descurce singure, asta e menirea noastra, de asta suntem studio de videochat si nu hotel. 50% din ele (statistica noastra cel putin) nu vor reusi nici cu ajutorul nostru (ca nu vor destul), dar 50% da.

O rog pe rose daca ajunge pe la noi sa intrebe de mine, as vrea sa o cunosc personal daca tot am umplut thread-ul asta de vorbe. :roll:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2312
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Studio20 scrie:
IsaGlamChat scrie:Mugur,sper ca nu te postezi iar cine posteaza in numele studioului habar nu are ce vorbeste.M-am logat 7 ani zilnic 10-12 ore,fara nici un ajutor al nimanui am reusit performante care nu au mai fost depasite ever dupa mine pe sitele pe care am lucrat asa ca,cred ca stiu despre ce vorbesc si am tot dreptul.Nu am avut nici trainer,nici un studio sa ma ajute,am avut doar ambitie si studiu pe unde si cum puteam.
Asa ca da,nu inteleg habarnistele tupeiste carora li se ofera un sfat dar ele sunt asa orgolioase fara nici o baza incat il iau drept frustrare si rautate,in loc sa li se aprinda un bec,se stinge lumina in capul lor.

Pot pune pariu cu tine sau cu oricine altcineva ca nu va fi ascultatoare,modelele ca ea cred ca daca se duc intr-un studio li se cuvine totul si exact atunci nu fac nimic,capul lor ramane odihnit pentru ca se asteapta sa gandeasca mereu altii pentru ele si eventual sa-i faca si banii si spun asta in perfecta cunostinta de cauza.Un model care intradevar avea cel mai mic skill nu raspundea arogant.

Bafta acolo!
Mugur spune ca tu esti un caz special, care se aplica poate la 1 din 100 (sau 1000) de modele. Daca ar fi toate ca tine am plati 90% comision si am inchiria doar camere :D

Realitatea este insa ca trebuie sa ajutam si cele 99% care nu reusesc sa se descurce singure, asta e menirea noastra, de asta suntem studio de videochat si nu hotel. 50% din ele (statistica noastra cel putin) nu vor reusi nici cu ajutorul nostru (ca nu vor destul), dar 50% da.

O rog pe rose daca ajunge pe la noi sa intrebe de mine, as vrea sa o cunosc personal daca tot am umplut thread-ul asta de vorbe. :roll:
Si eu care credeam ca sunt ''one in a million'' :lol: ,venind de la tine accept si una la 1000,stiu ca esti zgarcit cu complimentele:)))
Sa le ajutam dar unele nu le va ajuta nimeni iar ea este una dintre ele.Daca nu am dreptate dau un suc daca am dai tu unul?Bine,stai sa vina intai,ca momentan este in stadiul de ''luat studiouri la rand'',aproape pot sa pun pariu ca va alege fix ce nu trebuie,cam asa este cand nu poti vedea groapa de nas:)

Daca totusi o cunosti,baga si tu un pronostic after,daca tot se poarta ca modelele sa faca review studiourilor de ce nu si invers.Si vezi ca de sucul ala tot nu scapi:)
redrose00
Mesaje: 15
Membru din: 31 Ian 2016, 15:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu fac reclama nimanui,nu-i cunosc pe cei de la Studio 20,doar pe net ce am cautat si am vazut rezultatele lor.Eu n-am lucrat la studio,tot ce am facut am facut singura de acasa dar acum am ajuns intr-un punct cand am nevoie de ajutor!
Iar cand strigi help si cineva sare sa te ajute atunci iti dai seama pe care drum sa mergi....fara rautati si fara insulte!
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

redrose00 scrie:Nu fac reclama nimanui,nu-i cunosc pe cei de la Studio 20,doar pe net ce am cautat si am vazut rezultatele lor.Eu n-am lucrat la studio,tot ce am facut am facut singura de acasa dar acum am ajuns intr-un punct cand am nevoie de ajutor!
Iar cand strigi help si cineva sare sa te ajute atunci iti dai seama pe care drum sa mergi....fara rautati si fara insulte!
Mda nimeni nu a avut nici o rautate cu tine, scoate-ti barna din ochi. Tu de fapt nu stii nimic.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”