Caut fata care vrea sa faca video chat in cuplu

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
janel1001
Mesaje: 14
Membru din: 08 Apr 2015, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Caut fata care vrea sa faca video chat in cuplu ofer 60 % comision din castig de preferat sa fie din braila
SoulCams Models Studios wanted
HoneyHoney
Mesaje: 18
Membru din: 30 Mar 2014, 21:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai renuntat la ideea deschiderii studioului online? :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
adione21
Mesaje: 49
Membru din: 01 Noi 2009, 08:54
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

din cate tin eu minte parca lucrai la cuplu ... ce s`a intamplat ?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

janel1001 scrie:Caut fata care vrea sa faca video chat in cuplu ofer 60 % comision din castig de preferat sa fie din braila

Numai daca vrea ?

In caz ca vrea , ar fi buna la 1.75 si 52 kile ?

Blonda sau bruneta ? Ai accepta si roscate ?

Franceza/engleza/germana , scris-vorbit -tastat ?

Noi , ti-am trimite vreo 3-4 ,initial doar pentru casting ( si tu opresti ce-ti place ) , dar nu stim din ce suma previzionezi sa dai 60% ..

Nu am vrea sa ramana doar cu penetrarea , nestiind exact nici calitatea ei ...Vrei sa mintim , sa bagam de la noi ?

Spune-ne si ce s-a intamplat cu ex-a ! A trecut la show-uri lesbi , a abandonat , va lucra si ea in acel cuplu ,s-a calugarit , s-a angajat taxatoare pe autobus ,si-a stabilit resedinta de vara , in Balta Brailei ?

Sau din contra , a fugit cu banii .Si-a tras rapid un Roover si o casa pe numele mamei ? Sau chiar o barca cu motor ,pentru plimbari pe Dunare ?

P.S Acum serios , Janel@ . De ce nu cauti tu loco ? Aici fetele si daca ar fi , sunt mai pretentioase , mai informate ,vor detalii s.a.m.d .Plus ca aici , mai exista si riscul ca atunci cand nu-i va conveni ceva , sa vina sa spuna : ba ca o are mica , ba ca nu da banii deloc , ori ambele .Stii si tu , cum sunt fetele ! :lol:
Merita sa-ti strici reputatia cu niste necunoscute ,luate de pe net ? :wink:
janel1001
Mesaje: 14
Membru din: 08 Apr 2015, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la ideea cu studio nu am renuntat nici akm
si da am lucrat la cuplu dar persoana cu care am lucrat la cuplu nu a mai vrut sa lucreze nu ii convenea 5 ore jumatate pe zi o saptamana dimineata una dupamiaza cu 2 zile libere pe saptamana bani se faceau in jur de 3000 $ pe luna
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Vai de mine ! :lol:

...Ingheata Balta Brailei , Janel@ !!! :wink:
Nu ai pic de mila fata de ecosistemul si turismul si asa prabusit din zona ? Daca mai continui , riscul e destul de mare ...
lol
janel1001
Mesaje: 14
Membru din: 08 Apr 2015, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in fine ......
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

... Jane, trebuie sa-ti cauti o fata pe care o cunosti.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”