Caut model pentru foto Cluj

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Foto_Anonim
Mesaje: 3
Membru din: 02 Iun 2015, 15:28
Localitate: Cluj-Napoca, CJ, RO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,

Ma numesc Grigore.
De cativa ani ma pasioneaza fotografia si momentan urmez un curs foto organizat de profesionisti.
As dori sa incerc fotografia nud/nud artistic/lenjerie intima/body parts, pentru a vedea daca ma descurc. Nu am studio foto.
Astfel: caut o fata, din Cluj-Napoca, dispusa sa se dezbrace in fata camerei (nud sau lenjerie) si care sa aibe destula rabdare ca eu sa invat acest tip de fotografie. Sesiunile foto vor fi gratuite. Pozele vor fi ale ei si, cu permisiunea modelului, le voi folosi pentru a-mi intocmi un portofoliu.

Probabil unii vor sari sa ma critice (e ok daca sunt constructive) ca e o prostie ce incerc eu aici.
Faza e ca nu imi permit un studio foto si nici sa platesc un model cu ora sa stea sa-mi pozeze, singura recompensa a ei fiind pozele cu care va ramane.

In cazul in care e vreun salon de chat in Cluj care ar dori sa ma ajute in acest sens m-as bucura sa ma contacteze.

Cei care se gandesc sa scrie raspunsuri rautacioase ii rog sa se abtina. Mai bine sa nu am niciun raspuns decat rautati.

Email de contact: photosessions2014@gmail.com

Multumesc si mult succes in ceea ce faceti.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Foto_Anonim
Mesaje: 3
Membru din: 02 Iun 2015, 15:28
Localitate: Cluj-Napoca, CJ, RO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inca valabil pentru doritoare :)
StudioHDRO
Mesaje: 21
Membru din: 31 Aug 2014, 03:16
Localitate: Buzau, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai bine cauti o tipa pentru " artistic/lenjerie intima/body parts " ...
Iar la "nud" ... use your girlfriend ! :))
Avatar utilizator
Foto_Anonim
Mesaje: 3
Membru din: 02 Iun 2015, 15:28
Localitate: Cluj-Napoca, CJ, RO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De actualitate.
Gabriella09
Mesaje: 2
Membru din: 10 Apr 2016, 19:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ceao. Da-mi un mail sarah_branka@yahoo.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”