Caut studio in chisinau

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
AnnyRous
Mesaje: 4
Membru din: 01 Noi 2013, 02:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna am 22 ani caut studio in chisinau :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

AnnyRous scrie:buna am 22 ani caut studio in chisinau :)
Welcome AnnyRous@ :)

.....Si studiourile te cauta pe tine , fii sigura .Sfatul meu (avand in vedere situatia sensibila de acolo ) e ,sa lasi tu o metoda de contact aici .Eventual o adresa de e-mail . Pariu ,ca te vor contacta ..ele ?

Succes ,in alegerea unui studio pe masura asteptarilor si determinarii tale de a lucra in domeniu .
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

nu stiu care studiou s-ar aventura la moment sa angajeze pe cineva. Marea majoritate s-au inchis sau lucreaza cu modele verificate.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

JustModel scrie:nu stiu care studiou s-ar aventura la moment sa angajeze pe cineva. Marea majoritate s-au inchis sau lucreaza cu modele verificate.
Salutare JustModel@ ,

De aia i-am si recomandat sa lase o metoda de contact , mai ales ca este doar un user la prima postare ,care a afirmat ca are 22 de primaveri si atat . Mie nu mi-a fost foarte clar , in ce scop "cauta" . :mrgreen:
AnnyRous
Mesaje: 4
Membru din: 01 Noi 2013, 02:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna as dori sa incep o colaborare cu un studio din chisinau am lucrat la un studio un an dupa care individual inca un an acum din motive personale nu mai pot continua de acasa
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

din cate stiu, in R.M. videochat-ul este ilegal. Nu mai bine cauti in Romania, eventual aproape de granita?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

sexybabe scrie:din cate stiu, in R.M. videochat-ul este ilegal. Nu mai bine cauti in Romania, eventual aproape de granita?
Asa este sexybabe@ ,

Dar nu cred ca vroia cu carte de munca si cu drept de bilet in statiunile balneo-climaterice :) , de 4 ori/an ,subventionat 80% de autoritatile locale de la Chisinau .

1. De aia nu se lucreaza pe branci acolo , ca e illegal ? :)
2 .Nu are drept de munca aici la noi .
3. Daca spune ca nu mai poate lucra de acasa , nu cred ca-si permite o relocare in Ro . Mult mai ieftin ar fi sa-si inchirieze o garsoniera cu inca o prietena si persoanele (si/ sau motivele ) care o opresc sa mai lucreze de acasa vor sti ca merge la un job oarecare . Persoanele sau motivele care o impiedica sa mai faca de acasa , sigur o vor impiedica si mai mult sa plece in alta tara , right ?
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Si iarasi fara date de contact)))
Pe 999 sunt zeci de anunturi. De calitatea lor nu raspund.
AnnyRous
Mesaje: 4
Membru din: 01 Noi 2013, 02:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Email invalid))))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Cum banuiam cu totii , JustModel@ :wink:

Prea avea limba de lemn .Chiar si gandire....tot din lemn , daca-si imagina cumva ca e intelligent .

Exprimarea (extrem de) laconica , de foarte putine ori ascunde o persoana modesta ,mai ales daca e vorba de un model VCH . :lol:
AnnyRous
Mesaje: 4
Membru din: 01 Noi 2013, 02:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ahhhhhh sorry annyrous66@yahoo.com am gresit imi pare rau
deluxxe
Mesaje: 3
Membru din: 01 Ian 2016, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Iti ofer post liber in studio in Iasi .
daca esti interesata.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

deluxxe scrie:Iti ofer post liber in studio in Iasi .
daca esti interesata.

lol , deluxxe@ :lol: & Bine ai venit pe forum !!

1.Postarea ei are mai mult de jumatate de an ....

2.Si daca ar mai fi valabil , ar trebui sa ii oferi mai mult decat un post liber la Iasi , avand in vedere distanta de 168,5 km care va desparte !! :lol:

Adicatelea , ori o cazare , ori plata transportului ( 150 lei dus-intors , costul carburantului doar ) :wink: !

Nici nu mai puneam la socoteala ca cetatenii tarii vecine nu au drept de munca aici .
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

La data de de 04.08.2015 s-a angajat la adanconlain in Iasi. Asa ca draga Big G trebuie sa te contrazic. In Iasi e cu toate problemele intampinate.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”