Angajam Trainer - Bucuresti - Unirii

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
YZF
Mesaje: 34
Membru din: 29 Mar 2014, 13:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Avem deschisa o pozitie de Trainer

Datorita anumitor retineri (de inteles) impotriva barbatilor Trainer, voi incepe prin a mentiona ca nu suntem absurzi; esti barbat si esti deja Trainer sau un Admin (excelent) care suplineste in mod obisnuit jobul Trainer-ului si crezi ca poti veni cu un considerabil aport de valoare-adaugata, APLICA!

Bun, cu aceasta mentiune facuta, intr-adevar am prefera un Trainer de sex feminin, cu o engleza la nivel avansat, cu experienta de cativa ani in domeniu, care sa stie sa se faca placuta de colectiv dar cel mai important: sa aiba "know-how" si sa stie si CUM sa transfere acel "know-how".

Ce DAM:
a) un mediu de munca placut/relaxat (intelegem ca ai o viata)
b) respect (aici nu exista nici sclav(a), nici smecher(e), toti venim sa muncim)
c) carte de munca si salariu "corect/in piata" (fara "avioane"), un bonus pe care il stabilim impreuna, si conditii discutabile (ture, etc)
d) predictibilitate : nu te vei intreba daca iei banii sau nu, cand iei banii, sau cand ramai fara job (bineinteles, cat timp nu faci "fuck-ups")

Ce VREM:
1) un set de principii sanatoase (fara "merge-asa" / "cat nu e owner-ul e petrecere" / "sa parem ocupati" / "vai cate fac eu (declarativ)", "sunt cel/cea mai bun(a), nu-mi zi nimic ca stiu eu mai bine")
2) seriozitate / perseverenta (cum fetele depun eforturi sa zambeasca 8h/zi, ma astept ca tu sa fii deasemenea implicat(a) desi nu esti in fata unei camere video, nu sa stai sa te uiti la filme, sa stai pe FB, etc)
3) cunostinte de engleza avansate (chiar sa stii engleza, nu sa "te descurci" in engleza)
4) fast-typer (daca scrii cu doua degete si ochii la tastatura nu e ok)
5) dorinta de a face performanta, de a deveni mai bun(a) de la o luna la alta

Te incurajam sa aplici daca:
- vrei sa muncesti, intelegi ca banii nu cad din cer, si ca inainte sa ceri trebuie sa dovedesti
- nu te sperie ideea de referinte de la ultimul angajator sau "cifre" care pot dovedi cat esti de bun(a)

Nu incurajam sa aplice:
- scandalagioaice/mahalagioaice (vom avea o colaborare foarte scurta)
- faker-i/itze (dar vai ce experienta am, dar vai cate pot face pentru tine, insa nu-si aduc aminte numele sau telefonul fostilor angajatori)

PS:nu e o scapare ca nu am mentionat detalii despre studio;
PPS: ai ajuns pana aici si esti interesat(a), atunci pls reply, pm, sau suna pe 0725.276.doi-sapte-opt
PPPS: cand suni, gandeste-te la un "pitch" (gandeste-te ca trebuie sa faci persoana respectiva sa inteleaga in 5minute, de ce TU esti persoana potrivita si de ce ar trebui sa te invite la un interviu); iar acest sfat il poti aplica cu oricine, si te salveaza de "ihhh, paii....stii, eu vreau foarte mult si sunt in urma cu chiria, d-aia ar trebui sa ma angajezi"
SoulCams Models Studios wanted
justmebila
Mesaje: 6
Membru din: 14 Iul 2014, 23:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua,

As dori sa stiu daca anuntul de mai sus mai este valabil.

Astept cu interes reply-ul dvs.

O seara placuta
Avatar utilizator
YZF
Mesaje: 34
Membru din: 29 Mar 2014, 13:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Da, este de actualitate.
Avatar utilizator
travitssen
Mesaje: 16
Membru din: 02 Mar 2013, 02:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara !
Imi dau seama ca deja au trecut luni bune de la anunt dar incercarea moarte n-are! :)
Mai este valabil anuntul?
Multumesc anticipat pentru raspuns ! :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”