Un job disponibil de TRAINER(ITA)

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Avem un job de Trainer disponibil, o colega a decis ca revine la model pentru o perioada :)

Detalii:

- fost model pentru minim 1 an, cu rezultate cel putin medii si preferabil peste medie (daca tu ai inteles cum poti manipula membrii, atunci clar ai ce sa-ti inveti colegele)
- referinte verificabile de la joburile anterioare (fara "am lucrat la un studio dar nu mai stiu cum se cheama si nici al cui era")
- program de lucru 5 ture pe saptamana 9 ore pe tura, prin rotatie T1 / T3 (zi/noapte)
- vei face parte dintr-o echipa ambitioasa, in care meritele si performanta sunt intotdeauna rasplatite si in care nu incurajam mediocritatea, "lasa pe maine" sau "merge si asa"
- Studio 20 inseamna transparenta, corectitudine, dorinta de a face bine celor cu care lucrezi, daca simti ca asa esti si tu atunci esti binevenita
- in caz ca nu am fost 100% expliciti, TRAINERITZA este o EA, de sex feminin :)

Scrie-ne pe angajari@studio20.ro.
SoulCams Models Studios wanted
justmebila
Mesaje: 6
Membru din: 14 Iul 2014, 23:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua,

As dori sa stiu daca anuntul mai este valabil. Sunt interesata de o posibila colaborare pentru acest post.

Astept cu interes reply-ul dvs.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”