Caut job de admin

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
mattDp
Mesaje: 2
Membru din: 07 Apr 2015, 18:55
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare.

Am experienta a doua studiouri pe care le-am pus la punct de la 0 si le-am manageruit. Incepand cu inchirierea locatiei si pana la ultima bucata de tapet, poze, organizarea programului, conturi, plati, partea tehnica, etc stiu cu ce se manaca jobul.

Pot lucra weekendurile, ture duble si o noapte in timpul saptamanii - astfel incat sa acopar cele 40 de ore/saptamana.

Daca cineva are nevoie de un admin(barbat), am rugamintea sa imi lase un mesaj pe forum sau un mail pe matthewdpana(at)gmail.com

Va multumesc anticipat,
D.

Cod: Selectaţi tot

Nu poți primi mesaj pe forum pt ca ești user  nou,  trebuie  sa susții cele spuse mai sus  menționând numele acelor studiouri puse pe picioare -  moderator
SoulCams Models Studios wanted
mattDp
Mesaje: 2
Membru din: 07 Apr 2015, 18:55
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare.

Am experienta a doua studiouri, Passion Studio si Twice Studio pe care le-am pus la punct de la 0 si le-am manageruit. Incepand cu inchirierea locatiei si pana la ultima bucata de tapet, poze, organizarea programului, conturi, plati, partea tehnica, etc stiu cu ce se manaca jobul.

Pot lucra weekendurile, ture duble si o noapte in timpul saptamanii - astfel incat sa acopar cele 40 de ore/saptamana.

Daca cineva are nevoie de un admin(barbat), am rugamintea sa imi lase un mesaj pe forum sau un mail pe matthewdpana(at)gmail.com

Va multumesc anticipat,
D.
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”