Caut colega

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
redmarie
Mesaje: 19
Membru din: 19 Feb 2015, 02:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, detin un apartament cu 2 camere, in zona Piata Sudului, cu toate dotarile necesare pt a desfasura activitatea de videochat ( 2 calculatoare i5, webcam logitech c920, mouse si tastatura wireless, decor corespunzator etc), eu lucrez in domeniu si intrucat am un post liber (o camera) sunt in cautare de un model (fata/baiat) serios. Ofer 60% din castiguri plus intimitate si libertate deplina de utilizare a PC-ului , in sensul ca nu este monitorozat de la un alt PC, nu este restrictionat nici un site sau program .

Mentionez ca sunt FATA, sper ca am fost destul de clara in post si sper sa nu primesc propuneri sa fac la cuplu :)

Pentru mai multe detalii pm sau ma puteti contacta pe adresa de email "arupod@yahoo.com" sau la telefon :0762470118
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Uite asa se naste un studio :)
Danielasweet94
Mesaje: 20
Membru din: 17 Ian 2015, 23:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sincera sa fiu,oare cine ar accepta sa-i dai tu 60% din veniturile proprii?O fata care face peste 1500 pe perioada de ce nu si-ar inchiria ceva?Scapa de toate problemele.Si nu imi spune ca e vorba de aparatura ca nu e asa.
Bafta totusi :)!
redmarie
Mesaje: 19
Membru din: 19 Feb 2015, 02:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Danielasweet94 scrie:Sincera sa fiu,oare cine ar accepta sa-i dai tu 60% din veniturile proprii?O fata care face peste 1500 pe perioada de ce nu si-ar inchiria ceva?Scapa de toate problemele.Si nu imi spune ca e vorba de aparatura ca nu e asa.
Bafta totusi :)!
Hai sa fiu si eu la fel de sincera,eu am postat anuntul pentru persoanele care nu isi permit deocamdata sa isi inchirieze ceva al lor sau sa aibe propria aparatura,sau din nenumarate alte motive nu poate desfasura activitatea de acasa,si da cred ca sunt persoane care ar accepta 60% si daca vrea sa faca un western sa nu ii sara adminul in cap cu amenda de nu stiu cat,am fost in mai multe studiouri mai mult sau mai putin mediocre unde trebuia sa stai pe un anumit numar de siteuri,un anumit nr de ore online si multe alte amenzi plus ca adminul sta si se uita la/in tine,s afaci o anumita suma de bani ca intr-un final sa primesti 50% sau dupa caz mai putin chiar ca nu s-a respectat nu stiu ce cacat de regula.
Si da,era plin de fete tocmai din cauza faptului ca nu puteau lucra de acasa asa ca sunt indreptatita sa cred ca oferta mea e cat de cat ok.
Oferta mea nu se duce catre persoanele care fac 'nspe mii pe perioada pe cont propriu sau ajutate de studiouri profi,cele care fac asta nu o sa vina la mine pentru ca nu au de ce,insa pentru celelalte modele oferta asta poate fi de ajutor pentru ambele parti.
toate cele bune!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Nu va suparati , dar aici are mare dreptate MariaCeaRosie :lol:
Sunt o groaza care nu-si permit o chirie (+ utilitati ) si care nu au nici macar un pc cat de cat performant .Si daca l-ar avea (acasa ) ce sa faca cu el de vreme ce nu-si permite o chirie /net /etc ? Oferta ei este de bun simt ,pentru persoane care au nevoie de bani si de spatiu locativ deopotriva ,asa ca sunt de parere ca nu trebuie sa-i sarim la gat .A facut o oferta ,nu a dat cu parul !

P.S Sfat pentru Redmarie@ ,daca-mi permite ,of course .
Nu te incurca cu baieti !!
1.Stii si tu ca produc mult mai putin comparativ cu fetele ,deci 40 % ala va fi mai mic .
2.Dupa un timp ,sub pretextul ca se vor mari incasarile o sa te sacaie sa treceti la cuplu .Motivul adevarat va fi penetrarea ta ! :lol:
3 Banuiesc ca in cei 40 % intra si chiria /utilitati /absolut tot (sau va fi negociat ulterior ) .In acest caz ,chiar e de bun simt oferta .
Bafta la pretendente .
redmarie
Mesaje: 19
Membru din: 19 Feb 2015, 02:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun scrie:
P.S Sfat pentru Redmarie@ ,daca-mi permite ,of course .
Nu te incurca cu baieti !!
1.Stii si tu ca produc mult mai putin comparativ cu fetele ,deci 40 % ala va fi mai mic .
2.Dupa un timp ,sub pretextul ca se vor mari incasarile o sa te sacaie sa treceti la cuplu .Motivul adevarat va fi penetrarea ta ! :lol:
3 Banuiesc ca in cei 40 % intra si chiria /utilitati /absolut tot (sau va fi negociat ulterior ) .In acest caz ,chiar e de bun simt oferta .
Bafta la pretendente .
Multumesc @googlefun pentru sfaturi,o sa am in vedere dar nu ma sperie un baietel erect:))
la puntcul 3 specificat de tine nu intrasem foarte mult in detalii dar daca tot ai adus vorba,in cei 40% intra chiria+utilitatile,sau mai bine spus cine vine primeste 60% si nu il/o intereseaza de nimic altceva
toate cele bune!
redmarie
Mesaje: 19
Membru din: 19 Feb 2015, 02:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acest mesaj nu mai este de actualitate. Rog un admin sa il stearga. Multumesc.
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”