Fotografa pt sedinte foto videochat

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Kattyfoto
Mesaje: 9
Membru din: 07 Mar 2015, 20:04
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cod: Selectaţi tot

Pentru a fi aprobat un post in aceasta categorie e nevoie ca userul sa aiba cel putin 10 posturi in alte categorii conform regulamentului. Am aprobat postul dar te rog sa incepi activitate pe forum. Si profi ar fi sa vedem un site, portofoliu etc. 
Buna! Am intarziat mult in a-mi face aparitia oficial in peisaj, dar in sfarsit a venit momentul.
Sunt Katty, nu-s noua in ale fotografiei de boudoir, defapt sunt modele aici cu care colaborez de vreo 3 ani, la insistentele carora mi-am facut si contul.
Stiu ca aveti probleme cu fotografiile, in special de cand jasmin-ul a ridicat standardele atat de mult. Nu era de ajuns ca trebuie sa ai fotografii profesionale pentru 3 categorii: glamour, erotic si explicit, acum e musai sa te cracanezi in fata unui fotograf profesionist, fie ca iti place sau nu. Ei bine, eu sunt fotografa, ceea ce ar trebui sa fie mai putin stanjenitor pt toata lumea.
Am primit cerinte in ultimul timp de la modele care au nevoie in special de fotografii de profil pentru explicit, si de fiecare data aud: "Ce bine ca esti fata!" :)) Ei bine, ma bucur sa fiu de ajutor!
Inca un aspect destul de discutat ar fi locatia. Stiu ca nu toata lumea are unde sa faca fotografiile, asa ca dispun si de cateva decoruri, care, fara sa fie spectaculoase, au avut mare succes.
Va voi sta de acum la dispozitie pt orice intrebari sau servicii de fofografie pt videochat, mai ales fotografii pentru jasmin.
Mult succes la munca!
Seara buna tuturor!
kattyfotoglam@yahoo.com
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Kattyfoto
Mesaje: 9
Membru din: 07 Mar 2015, 20:04
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pentru ca mi s-a atras atentia ca "profi ar fi sa vedem un site, portofoliu etc." am sa va las si un site dedicat cu care lucrez, acolo vedeti fotografii facute de mine. Imi cer scuze ca nu am facut-o de la prima postare, nu stiam daca este permis sa ofer date de contact si in ce masura! :?
http://www.tabufoto.ro/
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”