Caut persoana pentru optimizare site de studio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Cum spune si anuntul ,caut o persoana care sa stie foarte bine sa-mi optimizeze/reconstruiasca sitele de studio si care sa cunoasca foarte bine domeniul.
Vreau ca sitele de studio ,sa ma reprezinte dar in aceasi masura sa fie eficient,intr-un cuvant vreau sa-l folosesc ca pe o carte de vizita atunci cand am nevoie.

Ma puteti contacta pe PM in forum.
E-mail-glamchatstudio@gmail.com
Telefon:0735.009.009
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Recomand @sph.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Si eu il recomand dar...trebuie sa vrea si el:)))
sph
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 30 Iul 2013, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt in pauza bre pana la sfarsitul lui martie si dupa aia trebuie sa fac un site care nu stiu cat naibii o sa-mi ia sa-l termin ca inca nu am facut schita structurii pe care o sa o aiba. Dupa aia o ajut cu cea mai mare placere daca nu gaseste pe nimeni intre timp.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

sph scrie:Sunt in pauza bre pana la sfarsitul lui martie si dupa aia trebuie sa fac un site care nu stiu cat naibii o sa-mi ia sa-l termin ca inca nu am facut schita structurii pe care o sa o aiba. Dupa aia o ajut cu cea mai mare placere daca nu gaseste pe nimeni intre timp.
Avea bunica-mea o vorba ''Pana te mai odihnesti mai fa si tu ceva''.
Deci nu am nici o sansa sa te momesc cu nimic?:)))Cat ti-ai pierdut vremea cu Evander care a disparut in ceata chaturbate-ului faceai 3 sites:))
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asteapta-l sa termine structureala. Se mai alinta si el nah :). Cum ai stat ani mai poti putin.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
sph
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 30 Iul 2013, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am avut pana de curand o colaborare care m-a capiat grav de cap. Daca m-as apuca acum sa fac un site mi-ar iesi un mare cacat. Daca imi iese un cacat mor de nervi si imi stric somnul. Am piticii mei personali pe creier. Mi s-a intamplat sa sterg proiecte de site-uri la care am lucrat ceva timp pentru ca nu imi mai placea ideea. Nu sunt designer de meserie, dar sunt atat de tipicar incat pana nu iese treaba cum stiu eu ca e bine stau cu zecile de ore in fata pc-ului fara sa dorm. Si na, oboseala m-a cam ajuns :)

Da-mi prin pm structura la care te-ai gandit si poate ma loveste inspiratia intr-o noapte de ma apuc de el. Ma intereseaza cate pagini vrei sa contina site-ul si cum sa se numeasca acestea ca sa iti inteleg viziunea. Daca totusi te grabesti si gasesti un designer te pot asista la discutiile cu el cu mare placere.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Nu mai este valabil.
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”