Cautam colaboratoare pentru videochat

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare, suntem un cuplu tanar si curat din Bucuresti care cauta o colega cu care sa facem videochat la grup pentru a ne mari profiturile. Detinem locatie si aparatura, tot ce ne mai trebuie esti tu! alatura-te noua si vei vedea ca se va merita pentru ca una este sa incerci singura si alta este cand mai ai pe cineva alaturi :D astaptam mesajele tale in pm sau pe adresa: devils_marijuana@yahoo.com (este o adresa facuta pe la inceputul yahoo-lui asa ca stai linistita ca nu avem nici o treaba cu asta :))) )
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Traxdata scrie:Salutare, suntem un cuplu tanar si curat din Bucuresti care cauta o colega cu care sa facem videochat la grup pentru a ne mari profiturile. Detinem locatie si aparatura, tot ce ne mai trebuie esti tu! alatura-te noua si vei vedea ca se va merita pentru ca una este sa incerci singura si alta este cand mai ai pe cineva alaturi :D astaptam mesajele tale in pm sau pe adresa: devils_marijuana@yahoo.com (este o adresa facuta pe la inceputul yahoo-lui asa ca stai linistita ca nu avem nici o treaba cu asta :))) )
1. Sunteti un cuplu baiat -fata /baiat -baiat /sau fata-fata ? Sorry , dar nu rezulta !
2.Inceputurile Yahoo? = 1994?= Yet Another Hierarchical Officious Oracle? .Incercam sa calculez primaverile ,asta daca nu au fost facute (conturile ) in ilegalitate .
3.De ce nu incercati sa gasiti un baietel ? Macar cu juma' de norma !? Fete penetrabile ,sunt un pic mai greu de gasit ,fiind de obicei mai sceptice cand e vorba de inserat ceva strain ,mai ales la comanda .Se gandesc de doua ori ,inainte de-a introduce ceva /undeva ,iar asta funtioneaza al naibii de bine cand mai e si altcineva de fata .
4.Ca sa inspiri incredere ,trebuie mai intai sa fii dispus ,a accepta si verifica penetrabilitatea partenerei tale .Daca treci cu bine, de faza in care ,partenera ta va se mira de enormitatea problemei puse direct in fata ..poti trece mai departe .Adica baietelul proaspat cooptat in grup va aduce si o prietena /amica /nevasta !
5.Vorba ta :Una e sa incercati singuri si cu totul alta va fi cand veti avea ... 2-4-6 alti parteneri ...alaturi :wink: !Nimeni nu va mai fi capabil sa contorizeze pe ..nimeni :)
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ca sa lamurim anumite lucrui pe care poate le-am omis in graba scrierii textului.
In primul rand suntem un cuplu normal, de baiat si fata.
In al doilea rand nu cautam nici un "baietel", ci doar o alta fata normala care sa ni se alature in ideea ca vor fi profiturile mult mai mari, chiar daca se vor imparti, pentru ca am observat ca in ziua de astazi grupurile au mai multa cautare.
Nu suntem un cuplu de tarani murdari care n-au ce face, ci unul care chiar se gandeste la asta ca la o perspectiva buna, cel putin pentru viitorul apropiat.
In plus, videochatul nu reprezinta doar "penetrabilitatea"si alte lucri de genul acesta, ci poate fi o activitate placuta, distractiva, noi avand multi membri care, spre exemplu vor doar sa stea de vorba cu noi pentru ca ne considera placuti.
Iar cu inceputurile yahoo-lui.... am contul de prin 2004, si am spus asa mai mult in spirit de gluma.
Sper ca ti-am clarificat toate nedumeririle :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Traxdata scrie:Ca sa lamurim anumite lucrui pe care poate le-am omis in graba scrierii textului.
In primul rand suntem un cuplu normal, de baiat si fata.
In al doilea rand nu cautam nici un "baietel", ci doar o alta fata normala care sa ni se alature in ideea ca vor fi profiturile mult mai mari, chiar daca se vor imparti, pentru ca am observat ca in ziua de astazi grupurile au mai multa cautare.
Nu suntem un cuplu de tarani murdari care n-au ce face, ci unul care chiar se gandeste la asta ca la o perspectiva buna, cel putin pentru viitorul apropiat.
In plus, videochatul nu reprezinta doar "penetrabilitatea"si alte lucri de genul acesta, ci poate fi o activitate placuta, distractiva, noi avand multi membri care, spre exemplu vor doar sa stea de vorba cu noi pentru ca ne considera placuti.
Iar cu inceputurile yahoo-lui.... am contul de prin 2004, si am spus asa mai mult in spirit de gluma.
Sper ca ti-am clarificat toate nedumeririle :)


lol,traxdata@
Nu mie trebuia sa-mi clarifici nedumeriri ,ci textului initial .Ba, daca-l citesti bine chiar si acestui ultim text ii trebuiau aduse niste corecturi de fond .
Exprimarea asta , mama ei de exprimare !!!!!!! Vrei sa-ti fac eu un text ,o prezentare ?
De ce crezi ca ,un baietel nu ar fi capabil de niste discutii spumoase ,ca am inteles ca asta se cauta la cupluri de 2 + 1? Discutiile ... :wink: :wink:
Inceputurile Yahoo-ului s-au petrecut cu inca zece ani mai in fata .Daca esti nascut in august 1945 (sa zicem ) nu spui ca te-ai nascut -fix odata cu -primele rafale care au precedat al Doilea Razboi Mondial , nu ?
Cum tu ,consideri ca poti glumi chiar si cu o parte din text ,ceea ce mi se pare normal ,nu avea pretentia la noi sa fim prea seriosi in fiecare cuvintel .. :wink:
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Total offtopic! Eu in 2004 aveam adresa de email yahoo deja de 5 ani , inca mai am adresa respectiva si o am din septembrie 1999 eram doar un pusti cand am facuto si eram foarte mandru de realizarea mea , deh eram si eu om cu email :lol: !
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Dar nu era ceva de genul prafuri-nord nu? :))
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oameni buni, eu am deschis acest topic cu un scop, si anume acela de a gasi o colaboratoare. Daca raspunsurile voastre nu au legatura cu acest topic, v-as ruga sa va abtineti de la alte comentarii. Consider ca acest site este unul serios dedicat special modelelor de videochat si a fost deschis cu scopul de a ne putea ajuta noi intre noi.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ca sa evitam comentariile inutile,inchid acest topic,cine vrea sa te/va contacteze o poate face la adresa de contact.

Bafta acolo!
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”