Caut manager studio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
Avatar utilizator
Teamnet
Mesaje: 6
Membru din: 22 Sep 2014, 09:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salutare,

asa cum m-am exprimat si in titlu caut un Manager (barbat sau femeie) care sa se ocupe de studioul pe care il detin de la A la Z.

Nu o sa ma hazardez in a face o oferta concreta publica pentru ca sunt multe variabile in discutie. Care tin de performanta Managerului, experienta in domeniu, atuurile cu care vine. In functie de aceste lucruri oferta va fi discutata/negociata la fata locului.

Acum, am in proprietate un studio in Bucuresti sector 4. Pe langa costul locatiei am investit 30k in amenajarea lui. Nu s-a facut rabat la nimic in ceea ce priveste amenajatul studioului. Totul a fost creat pentru ca modelele sa aibe confortul maxim. In acest moment studioul se compune din 3 camere individuale, dotate cu calculatoare performante, hdd-uri SSD, webcamuri logitech c920, aer conditionat in fiecare camera, mobila si decoruri noi. Studioul mai dispune si de un lounge open space pentru recreere/pauze placute.

Dpdv legal, am infiintat o firma specifica pentru domeniul videochat CAEN 9329.
Contabil? Avem.
Site? Avem si site.
Tzeava de net? 1000Mbps. (s-au facut testele pe site-uri si am luat calificativul bun)
Lumini? Led-uri full. (s-au facut testele pe site-uri si am luat calificativul bun)
Paza si protectie? BGS contract.

Eu personal nu am timp sa ma ocup de studio. Am alt business care imi ocupa majoritatea timpului.
Cunostiinte despre acest domeniu pot spune ca am, fara a ma declara atotstiutor.

V-am facut o scurta descriere a mea si a studioului. Acum revin la ce ma intereseaza.

Cerinte:
- experienta in domeniu (ori ca model ori ca manager).
- implicare 200% in acest job.
- seriozitate, corectitudine, loialitate
- spirit organizational
- dialog motivational

Sa se ocupe de:
- angajari
- cresterea rezultatelor obtinute
- regulament
- training
- obtinerea targeturilor propuse in prealabil
- motivari (premii, concursuri etc)

Avand in vedere ca sunt un membru nou, am inteles ca nu pot vedea mesajele din privat. Celor interesati va las un numar de telefon si un email la care sa ma puteti contacta pentru stabilirea unei intalniri.

Deasemenea, daca aveti intrebari sau nelamuriri puteti sa le puneti in acest topic.

Multumesc,

Mobil: 0771.349.144
E-mail: office@teamstudio.ro
Site: http://www.teamstudio.ro

Cod: Selectaţi tot

Pentru a fi aprobate posturi in categoria reclama conform regulamentului trebuie ca userul ce posteaza sa aiba cel putin 10 posturi obtinute natural. In acest caz am considerat ca se poate face o exceptie pentru ca din punctul meu de vedere anuntul e detaliat, cu site studio etc. , si ofera de munca....
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Teamnet
Mesaje: 6
Membru din: 22 Sep 2014, 09:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Teamstudio multumeste http://www.adultvideochat.ro si comunitatii pentru sprijinul acordat in gasirea managerului pe care ni-l doream. :P

Topicul poate fi inchis. Multumim inca odata.
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”