Help!!Caut studio de videochat din Bucuresti!!

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Loredana12
Mesaje: 3
Membru din: 22 Iul 2014, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna.Sunt noua si pe forum si in aceasta "meserie" de asta si apelez la voi...Caut un studio de videochat bun din Bucuresti,care sa ma poata invata cu adevarat ce inseamna videochat si cum sa fac asta foarte bine.Ambitia si dorinta de a invata si de a face cat mai multi bani nu imi lipsesc.Din contra,abia astept sa incep!Caut un studio profesionist din toate punctele de vedere si corect pentru ca si eu voi fii la fel.Ce imi puteti recomanda?Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Buna, bine ai venit in domeniu, inainte sa apara studiourile sa-si faca singurele reclama am sa spun eu:

Pentru performanta maxima - Glamchatstudio (user pocahontas pe forum) sume per model ff mari citeste mai multe aici: glamchatstudio-t13910.html

Pentru look, cum arata, conditii, singurul care imi vine in minte este WoW studio din pacate nu stiu cu exactitate incasari pentru ca nu am intrebat, cu siguranta sunt bine:
citeste mai multe aici: wow-studio-t14715.html

Cu siguranta mai sunt si alte studiouri bune, sper sa nu se supere ca nu le-am amintit!
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Loredana12 scrie:Buna.Sunt noua si pe forum si in aceasta "meserie" de asta si apelez la voi...Caut un studio de videochat bun din Bucuresti,care sa ma poata invata cu adevarat ce inseamna videochat si cum sa fac asta foarte bine.Ambitia si dorinta de a invata si de a face cat mai multi bani nu imi lipsesc.Din contra,abia astept sa incep!Caut un studio profesionist din toate punctele de vedere si corect pentru ca si eu voi fii la fel.Ce imi puteti recomanda?Multumesc.
Eu te invit sa treci si pe la noi in vizita, sa iti faci o parere proprie. In general rezonam bine cu modele serioase, ambitioase, care vor performanta si sunt dispuse la sacrificii pentru asta.
splinter
Mesaje: 8
Membru din: 24 Feb 2014, 09:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna,

Ofertele or sa tot curga... acum important e ceea ce-ti doresti tu. Fiecare studio are avantaje si dezavantaje. Nu te grabi... viziteaza mai multe studiouri inainte de a lua o decizie. Stai de vorba cu trainerii studiourilor la care mergi la interviu pentru a iti face o impresie de cum se lucreaza in acel studio.

S-ar putea sa ai surprize, in sensul ca.. intr-un studio in care arata bine sa se lucreze dificil si intr-unul care nu e cel mai de lux sa fie foarte ok pe partea de munca...


Daca doresti sa ne faci o vizita (zona Iancului) ne poti contacta la numarul: 0766831004 (Andreea).
Avatar utilizator
SmartTeamStd
Mesaje: 18
Membru din: 10 Iun 2013, 12:36
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna Loredana....
Daca inca nu ai gasit ceea ce cautai, te invitam la o sueta ca intre fete in studioul nostru din zona Piata Victoriei.
0765 90 50 48
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:Buna, bine ai venit in domeniu, inainte sa apara studiourile sa-si faca singurele reclama am sa spun eu:

Pentru performanta maxima - Glamchatstudio (user pocahontas pe forum) sume per model ff mari citeste mai multe aici: glamchatstudio-t13910.html

Pentru look, cum arata, conditii, singurul care imi vine in minte este WoW studio din pacate nu stiu cu exactitate incasari pentru ca nu am intrebat, cu siguranta sunt bine:
citeste mai multe aici: wow-studio-t14715.html

Cu siguranta mai sunt si alte studiouri bune, sper sa nu se supere ca nu le-am amintit!

Ce rau esti Adi :)) Doar la ei te gandesti :)) Avem si noi incasari destul de mari si fete care au stat prin topuri :P
splinter
Mesaje: 8
Membru din: 24 Feb 2014, 09:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bai Panarama... daca voi aveti incasari destul de mari, lasti sa mai vina si la astia cu incasari nu chiar asa de mari... nu?


:*

suna-ma daca mai ai nr. meu de telefon!
karinalovee
Mesaje: 4
Membru din: 25 Iul 2014, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna:) In cazul in care nu ai gasit ceea ce cautai, te invit sa faci un tur in studioul nostru, sa vezi incasarile modelelor noastre si sa iti faci propria parere:) mentionez ca toate modelele au venit fara experienta si au ajuns la sume considerabile dupa primele 2 luni de activitate maxim:) lucram doar cu 2 site-uri, amandoua de top, iar eu am fost unul din modelele de top al unuia dintr site-uri :) pentru mai multe detalii, te rog sa ma contactezi la nr 0765.550.606.
Loredana12
Mesaje: 3
Membru din: 22 Iul 2014, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!Inainte de toate vreau sa spun ca nu am mai facut videochat niciodata dar vreau sa incep cat mai repede.imi e greu sa iau o decizie in legatura cu studioul la care sa lucrez.Ce imi recomandati in Bucuresti?Alta problema ar fi aceea ca nu stiu foarte bine limba engleza.Am vre-o sansa sa fac bani?Inteleg aproape tot dar nu ma descurc cu vorbitul si scrisul hm...e cat de cat....Poti strange sune mari doar din videochat...?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Again????? :shock:

Vezi ca mai ai un post identic deschis pe forum cu o gramada de oferte...care mai de care,recomandarea facuta de glamourfoto pentru studioul meu te rog sa o ignori. :roll:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Loredana12
Mesaje: 3
Membru din: 22 Iul 2014, 15:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Scuze.nu trebuie sa fi rau doar pt ca nu am vazut celelalte rasp.desi am selectat sa primesc mail cand cineva raspunde nu am primit.de asta nu stiam.Si nici pe forum nu sunt veche ca sa stiu bine cum functioneaza.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Loredana12 scrie:Scuze.nu trebuie sa fi rau doar pt ca nu am vazut celelalte rasp.desi am selectat sa primesc mail cand cineva raspunde nu am primit.de asta nu stiam.Si nici pe forum nu sunt veche ca sa stiu bine cum functioneaza.
In primul rand sunt rea nu rau,sper sa vezi diferenta.In al doilea rand nu-ti trebuie 3 mastere sa-ti gasesti propriul anunt,in al treilea rand dupa cum ai tratat problema o sa ajungi intr-un studio unde o sa te umpli de bani ca broasca de par.

Iti fac un serviciu si-ti mut topicul unde ai postat prima data,sper sa te descurci sa-l gasesti peste alte 2 sapt...
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Ai mai sus si numarul nostru si inca vreo 2-3 numere de telefon. Suna, mergi in vizita, vorbeste ... nu iti va lua mult timp sa incepi :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”