Admin/Moderator/Suport Tehnic.

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, de curand am ramas fara job, studiol la care am lucrat s-a inchis, am experienta in domeniu de 5 ani , de la model pana la Moderator( sau manager w/e) , de la sfaturi (training) pentru modele , creare si administrare conturi (model/studio) , suport tehnic.Ma intereseaza o colaborare/angajare la un studio din Bucuresti sau imprejurimi. Cine doreste sa ma contacteze o poate face prin pm!

Multumesc anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ce lucrai la studioul tocmai ce s-a inchis? Cum de s-a inchis?
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Admin , dar aveam acces la tot. S-a inchis pentru ca patronul s-a gandit ca nu se mai merita fara o investitie considerabila , in plus dadea comisioane foarte mari.
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Update date contact : w0rmer_n0va@yahoo.com
On topic : UP
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Update : Experienta neplacuta la S-Studio , legali la telefon , situatie schimbata la interviu.

On Topic : Up
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Anunt valabil din nou! Up and runnin`!
Alinaida
Mesaje: 9
Membru din: 25 Iun 2014, 19:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa 5 ani de experienta nu ai curaj sa ramai pe cont propriu - adica sa faci independent?
JohnMiles
Mesaje: 49
Membru din: 05 Iun 2014, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Curaj am , nu dispun de cash sa fac ceva calumea, in ziua de azi nu se mai fac bani dintr`un apartament! :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”