Caut colega pentru a forma cuplu in domeniu

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Încuiat
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am 24 de ani aspect fizic foarte placut
Caut colega pentru a lucra la cuplu in domeniul videochatului
Am toata aparatura ca un studio
Carte de munca si totul legal
Castigurile se impart jumate jumate..aproximativ 3000 de dolari pe luna
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

paulinho scrie:Am 24 de ani aspect fizic foarte placut
Caut colega pentru a lucra la cuplu in domeniul videochatului
Am toata aparatura ca un studio
Carte de munca si totul legal
Castigurile se impart jumate jumate..aproximativ 3000 de dolari pe luna
Pai esti studio /firma Paulinho ? Ai 'aparatura" ca un studio ? WOW ! Castigurile am inteles "jumate jumate "..dar cheltuielile ? Sau se trec in contul orgasmelor produse inplicit ? :lol:
Aspect fizic foarte placut zici ? Pai daca nu poti o poza atasa , macar un desen reusit ... :lol:
Stii ca fetele au viziuni diferite despre aspect fizic placut . Daca mai e si foarte placut ...
Fii mai explicit , am si eu o verisoara care ma tot bate la cap sa-i gasesc un tip cu "aparatura " ...dar nu stiu ce sa zic acum ... :(
...S-ai spun ..sa nu-i spun ...?
PS : carte de munca , totul legal ? Pai spune-ne mai multe bro , inseamna ca esti studio ? M-ai facut curios ! Chiar acum o sun !
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Daca esti studio e inteligenta formularea :" Castigurile se impart jumate jumate..aproximativ 3000 de dolari pe luna " ...in loc sa spui 50% .Ai personalizat/ umanizat putin :lol:
Hai spune ca deja am anuntat-o si numai scap de ea acum , cica numai are somn ! Eu am .
Noapte buna .
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Bro , am vb deja cu verisoara asta a mea :( .
Mi-a spus ca-i suna mai bine jumate-jumate decat un impersonal de 50% .O incanta si cartea de munca ,pt ca vrea sa-i mearga vechimea ca fiecare .
Vrea si la cuplu ,cica .
Singura problema ar fi ca prefera BDSM , dar invers ..ea sa fie stapana . Acum am aflat ca are tot ce-i trebuie acasa :franghii /bici piele /catuse /strapon/ scripeti si alte fieratanii . Nici nu stiu unde tine toate astea , dar nici nu-mi mai bat capul .Sunt putin contrariat totusi , pt ca eu o stiam o fata cumintica ...eu o luam de la gradi cand era mica .Atunci nu stia nici sa-si lege sireturile , de unde o fi invatat sa faca nodurile alea sofisticate habar n-am.
Ce sa-i transmit ? Te bagi ? Sau o las sa mai caute ?
Salutari si sa auzim de bine .
Bye
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Google fun vorbeste cu ea...cu verisoasa:))
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

haideti fetelor ca se ocupa repede
mariuca
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 135
Membru din: 30 Mar 2007, 16:38
Localitate: in front of my pc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Te rog, te rog, lasa-ma sa iau bon de ordine!
La nevoie ma si paruiesc cu verisoara lu' googlefun pentru un loc la tine-n cuplu, zau!
3000 zici? Doamneee, ce de banet!
Totusi, mai bine impartim frateste banii decat jumate-jumate...
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

te intereseaza mariuca?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna Mariuca :wink:
Primul venit , primul servit ! Bine ...verisoara inca nu a venit , ma tot intreaba cand incepe treaba , dar omul inca nu a raspuns la ce-l intrebasem ..ca nici eu nu-mi pot lasa verisoara de sange pe maini necunoscute .
Si eu as fi deacord in principiu cu plata jumate jumate .Verisoara mea jumate iar tu jumate-jumate cu
dezvoltatorul de proiect . :wink: Mai pe romaneste va fi 25 % sau un sfert de caciula ,pt ca si eu vreau un sfert chiar daca voi sta acasa . Eu o sa va sustin moral pe toti 3 !! Si uite accept ca din sfertul meu sa va plateasca impozitele la cartile de munca .Tot raman si eu cu ceva . :wink:
Just kidding , Mariuca .
Sa auzim de bine si spor acolo .
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

auzi mai googlefun daca ai chef de misto poti sa pleci in alta parte
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

paulinho scrie:auzi mai googlefun daca ai chef de misto poti sa pleci in alta parte

Offf
Iar I-mi pare rau ca nu am tavalitorul ala din messenger .Ala care se tavaleste de ras :)
1. Tu ai impresia ca Mariuca@ a vorbit serios acolo ? E grav daca asta crezi ...
2.Tot am insistat sa dai amanunte si vad ca te faci ca ploua . Si nu pt mine , ci pt cei care mai citesc si poate ar fi interesati/e . Tu chiar credeai ca am o verisoara suficient de tampita ? Sa se ia dupa un mesaj scris in dorul pulii ?
3.Tu care ai aterizat , poate din greseala/accident aici (Sun Jul 27, 2014 ) propui sa plec in alta parte ? ...si mai ma iei si cu "auzi mai " , cand in mod normal mi s-ar parea firesc sa nu mai ma scoti din "Domnule " pana ne plictisim reciproc si ca un semn de bunavointa din partea mea sa te rog sa-mi spui "tu" :wink:
4. Garson !!! Calm down ! Devino mai cooperant , mai transparent si mai explicit .Mai si glumim cand vedem mesaje ca ale tale , dar asta nu inseamna ca daca eu rad cu gura pana la urechi tu vei face la fel ! Cel mult vei schita un zambet , semn ca ai gustat gluma ! Capisci ? Incepe sa folosesti apelativul D-le , D-ra , D-na ! Dupa caz :wink:
mariuca
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 135
Membru din: 30 Mar 2007, 16:38
Localitate: in front of my pc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

paulinho scrie:te intereseaza mariuca?
Domnisorule Paulinho, am trei cuvinte pentru tine: https://www.youtube.com/watch?v=VgWl82rno6U . E desigur referire culturala, caldura mare, mon cher!

Cat despre tine googlefun, apreciez sustinerea-ti morala, da' te bagasi tu repede peste mine sa-mi strici vrajeala cu baiatu'? Pai unde mai pup eu asa combinatie, young and fresh and full of energy de 24 anisori, si aspect fizic foarte placut si mai face si jumate-jumate banii??
Las' ca stiu eu, esti un invidios ingrat si ti-era ciuda pe fericirea omului...
Of, cum nu i lasi tu pe altii sa traiasca... :P
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

haide ca nu aveti pic de respect
paulinho
Mesaje: 8
Membru din: 27 Iul 2014, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mariuca pleaca de aici ca oricum nu vorbesc cu tine...esti foarte urata sa vb cu tine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Expresia slut de prostie ti-e cunoscuta? Priveste orice oglinda. Topic inchis pentru neincercarea depasirii retardului propriu.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Încuiat

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”