Recomandare studio mature?

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

E cineva printre noi care are in studio echipa de mature (in Bucuresti)? Avem destul de multe solicitari pe nisa asta si, cum nu e zona noastra de expertiza si nu stim cum sa le invatam sa faca bani, prefer sa le redirectionez la cineva care le poate ajuta in loc sa le refuz. Si nu, nu cer comision, incerc doar sa ajut ambele parti :)
SoulCams Models Studios wanted
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

Svideo scrie:E cineva printre noi care are in studio echipa de mature (in Bucuresti)? Avem destul de multe solicitari pe nisa asta si nu stim cum sa le invatam sa faca bani
lol, hai ca m-ai facut sa rad.
o "mature" fiind la capatul celalalt al vietii sale sexuale poate povesti doua mii de ore despre "neimplinirile" ei versus ceea ce visa in tinerete, adica unui membru plin de kindness ii spune cum a avut un barbat fioros care o batea ca pe covoare o lega de calorifere si o punea sa faca de tot felul, unui membru plin de bani ii spune cum sarantocul de barbat-sau a abuzat-o financiar toata viata, unui baiat tanar ii spune cum barbat-sau a fost un mare "domn" cu fonctii dar cu scula mica si douajdeani a visat la un armasar asa ca el, etc. etc. tot timpul povesteste ceva INVERS decat profilul individual al membrului astfel incat el sa se considere buricul universului ei, iar relatia sa devina o relatie personala .

e simplu rau de tot , singura problema ar fi ca trebuie sa si tina minte la ce episod al serialului individualizat a ramas cu fiecare membru , sa nu-i incurce intre ei, sa nu faca gafe.
de asemenea ajuta mult daca nickname-ul e ceva simplu, usor de tinut minte , cu o tenta personala fara xxx-uri si alte appendix-uri si daca le cere sa-i vada pe webcamul lor pe fiecare astfel incat din expresia fetei sa deduca mai repede ce fel de povestire sa bage.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Andromaca ...
Si tu m-ai facut sa rad :lol: :lol: .Minte diabolica !!Esti tare !
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

multumesc, daca ma apuc de mature trebuie sa mai deschid un studio ca sunt 90% full si nu vreau sa amestec 18 cu 45 ca iese ciolan pe varza :)
andromaca_mulge_vaca scrie:
Svideo scrie:E cineva printre noi care are in studio echipa de mature (in Bucuresti)? Avem destul de multe solicitari pe nisa asta si nu stim cum sa le invatam sa faca bani
lol, hai ca m-ai facut sa rad.
o "mature" fiind la capatul celalalt al vietii sale sexuale poate povesti doua mii de ore despre "neimplinirile" ei versus ceea ce visa in tinerete, adica unui membru plin de kindness ii spune cum a avut un barbat fioros care o batea ca pe covoare o lega de calorifere si o punea sa faca de tot felul, unui membru plin de bani ii spune cum sarantocul de barbat-sau a abuzat-o financiar toata viata, unui baiat tanar ii spune cum barbat-sau a fost un mare "domn" cu fonctii dar cu scula mica si douajdeani a visat la un armasar asa ca el, etc. etc. tot timpul povesteste ceva INVERS decat profilul individual al membrului astfel incat el sa se considere buricul universului ei, iar relatia sa devina o relatie personala .

e simplu rau de tot , singura problema ar fi ca trebuie sa si tina minte la ce episod al serialului individualizat a ramas cu fiecare membru , sa nu-i incurce intre ei, sa nu faca gafe.
de asemenea ajuta mult daca nickname-ul e ceva simplu, usor de tinut minte , cu o tenta personala fara xxx-uri si alte appendix-uri si daca le cere sa-i vada pe webcamul lor pe fiecare astfel incat din expresia fetei sa deduca mai repede ce fel de povestire sa bage.
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

De ce Svideo? Iese o medie de 31 de ani...:)
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Smart scrie:De ce Svideo? Iese o medie de 31 de ani...:)
Ai si tu dreptate :)))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Smart scrie:De ce Svideo? Iese o medie de 31 de ani...:)
Stie el de ce .
Cand o dra de 18-19 primaveri va vedea cum o "mamaie " de 45 care zbarnaie de engleza & attitudine va face dublu $$ va sari la bataie .In busculada creata monitoare led /webcam Bcc/unitati pc cu i7( the 4 th generation) vor deveni o masa amorfa .
Nu poate risca asa ceva .E de inteles .
karinalovee
Mesaje: 4
Membru din: 25 Iul 2014, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Svideo, buna ziua:)
Eu as fii interesata de mature, mentionez ca deja am 2 mature in studio:)
splinter
Mesaje: 8
Membru din: 24 Feb 2014, 09:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,
Sunt rare cazurile in care intalnesti un post ca al tau sau disponibilitatea unui studio de a ajuta sau de a redirectiona modele catre alte studiouri.

Eu, ca owner de studio, iti multumesc pentru acest lucru si sper ca lumea sa invete ceva din postul tau.

Noi avem mature si dorim sa ajungem "exclusive mature" (sper ca intr-un viitor apropiat) :) . Daca ti se iveste ocazia ne poti contacta (oferi nr de telefon) la: 0766831004.

Suntem seriosi, numai fete, si dam cafeaua gratis in studio... :))


Multimesc
Avatar utilizator
SmartTeamStd
Mesaje: 18
Membru din: 10 Iun 2013, 12:36
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Smart Team Studio este exact doar pe categoria mature si lucram cu forme legale, intr-un studio foarte elegant situat la Piata Victoriei.
Conditii foarte bune, training si asistenta tehnica 24/7, multiple bonusuri.
Tel contact 0737 564 306
Multumiri anticipate
Ioana Dumitru
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Multumesc mult. Am indrumat modelul spre primul dintre voi care a postat si ma gandesc la un parteneriat permanent cu un studio de mature, sa ne recomandam reciproc modelel care ajung la noi, dar ar avea ce cauta la celalalt.

Ma gasiti la angajari@studio20.ro daca va tenteaza o discutie. Mult spor!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Tu chiar crezi ca, daca vine o bunaciune la un studio de mature ti-o recomanda tie??Pe bune daca are vreo logica,cine crezi ca ar fi asa nebun? :roll:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

pocahontas scrie:Tu chiar crezi ca, daca vine o bunaciune la un studio de mature ti-o recomanda tie??Pe bune daca are vreo logica,cine crezi ca ar fi asa nebun? :roll:
Vreo bunaciune poca@ , care sa fi fost si profa de engleza sa recite din Shakespeare si la 2 noaptea !!
Si care sa mai scoata si fum din tastatura !! :lol:
Si sa aiba si o dictie perfecta pt sound ! :lol:
Normal !!
Eu sa fiu , as lua-o de mana si as da-o afara din studiolul meu pe loc !!
M-as simti chiar jignit ca a indraznit sa-mi treaca pragul !! :wink:
La concurenta cu tine !!!!
loooooooooooooooooooooooooooool
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Este asa de greu de crezut ca Svideo va recomanda un model altui studio?

Eu am vazut chiar astazi un post in care Svideo recomandta un studio de videochat unui cuplu....

Parca recomanda Studio20 sau asa ceva nu mai tin bine minte.

Un gest cu adevarat frumos si de apreciat, rar mai intalnesti asa ceva!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

hehe
Ma si mir ca ai observat ! :lol:
Pai eu ce spuneam ,domnule moderator ?
La concurenta cu tine !!!!!!!!!!!!! Acum ! Pe loc !
looooooooooooool
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

pocahontas scrie:Tu chiar crezi ca, daca vine o bunaciune la un studio de mature ti-o recomanda tie??Pe bune daca are vreo logica,cine crezi ca ar fi asa nebun? :roll:
Poca, eu nu inteleg notiunea de "bunaciune". La mine cele mai bune modele, cele care depasesc luna de luna 5000$, sunt cele mai ambitioase nu cele mai "bune". Si da, cred asta, nebun fiind :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salut
Scuze ca intervin dar ..
Hai mai Svideo te faci ca nu intelegi termenul mai putin academic de "bunaciune " ?
Daca venea de la un barbat mai intelegeam sa vii cu explicatiile alea .Ai scris ca si cum venea de ala un barbat si nevasta era cu ochii pe tastatura ta , atenta fiind sa vada cum reactionezi la ce scrie un golan de prieten . Evident ca in acest caz , trebuia sa scrii la modul cum ai scris pentru ca nevasta sa nu te banuiasca ca faci parte din categoria celor care saliveaza la orice aparitie feminina :lol:
Eu banuiesc ca poca@ sa referit la una frumoasa /feminina /aranjata /coafata /unghii/tocuri /voce sexy etc etc . O tipa care "promite" performanta de la primele discutii .
Si acum completez eu : Daca o intrebi cum sta cu engleza si ea i-ti raspunde direct in engleza cu un accent de Radio BBC, de ramai uluit si jenat de engleza ta ?
Tot mai esti tentat sa o recomanzi altcuiva ?
Hai sa fim seriosi ~!
Vrei sa pari tu bunul Samaritean ,dar in mod normal ar trebui sa fii nebun sa faci asa ceva .Plus ca ar fi trebuit sa dai faliment cu atatea fapte bune .Dar tu te pricepi foarte bine sa administrezi un studio , ceea ce-ti doresc in continuare , sicer .
Salutari si sa auzim de bine .
splinter
Mesaje: 8
Membru din: 24 Feb 2014, 09:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut,

Noi am avut saptamana trecuta 2 interviuri cu 2 "mature" venite prin acest topic. "RECOMANDATI DE CINEVA".. nu stiu daca de svideo sau de alte persoane care urmaresc topicul.

Vreau sa le multumesc pesoanelor care ne-au recomandat. Sa bea o bere din partea noastra!

Si noi am redirectionat un cuplu catre alt studio. Noi nu avem "sectiunea" asta. Asadar, uite ca mai exista si "uameni" in gramada asta de fiare vechi... :)


Bafta!
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

splinter scrie:Salut,

Noi am avut saptamana trecuta 2 interviuri cu 2 "mature" venite prin acest topic. "RECOMANDATI DE CINEVA".. nu stiu daca de svideo sau de alte persoane care urmaresc topicul.

Vreau sa le multumesc pesoanelor care ne-au recomandat. Sa bea o bere din partea noastra!

Si noi am redirectionat un cuplu catre alt studio. Noi nu avem "sectiunea" asta. Asadar, uite ca mai exista si "uameni" in gramada asta de fiare vechi... :)


Bafta!
Am baut-o aseara, ca azi suntem la munca :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salut ,

Vreau sa le multumesc pesoanelor care ne-au recomandat. Sa bea o bere din partea noastra!

Cu multa placere .Nu-mi place sa cer nimic cand ajut pe cineva , totusi am frigiderul plin de beri reci "virtuale" . Eu le-am rugat sa nu dezvaluie sursa , cine le-a indrumat catre voi .Cand vrei sa faci o fapta buna nu faci cum facea Becali inconjurat de televiziuni /ziare /gura casca , ci o faci sub anonimat .Se pare ca m-au ascultat .
Nici nu mai scriam aici , numai ca eu am trimis 3 spre voi si vad ca au ajuns numai 2 . As suna , dar nu stiu pe care dintre ele .Astept doar o bere rece de la fiecare din ele( pe rand, pt ca din 3 beri mi se aburesc ochelarii :lol: ) , totusi mi-e jena sa o fac sa nu par ca un popa care asteapta cu mana intinsa .

Singurul indiciu care ma facut sa le trimit catre voi, a fost ca scriati cum ca cheltuielile lunar se ridica la .....
2800-3000 $ si am zis ca va fi bine pt ele .Chiar am vazut vreo 5 fete intr-o seara plecand de la munca cu cate 2 sacose imense, negre gen maieu .Nu stiu ce era inauntru ,dar am banuit si eu ca ar fi cafea ,suc ,fructe ,vitamine .
Totusi vreau sa va spun ca aceste doua bunaciuni trimise nu au aratat intotdeauna asa .Le-am avut la sala(pe toate 3 ) .. 8 luni .Au tendinte de ingrasare , fac colacei inestetici foarte repede , asa ca nu le scapati la cafea, fructe si mai ales vitamine .Le dau eu vitamine , stiintific alese de un nutritionist .Si nici nu le dati la pachet !
Poate va intrebati de ce le-am trimis la voi pe bunaciuni si nu le-am oprit eu sau sa faca de acasa .
Simplu : 1. Vroiam sa ies din gramada de fiare vechi si sa fiu om .
2. Nu m-am putut abtine si am facut sex cu fiecare . Dracu ma pus ? ! Dar nici sa amestec sexul cu business-ul nu e bine .
Sa le pastrati cat mai mult si sa va bucurati de ele . Invata repede .
Sa auzim de bine ...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Holy crap !!!!!!! :roll:
Unde au ajuns bunaciunile mele?
Sa fi confundat eu locatia ? Pai la orele 23.00 toate supermarketurile sunt inchise ! Atunci de unde naiba aveau sacosele alea imense ?
in fine , nu le sun .
Astept sa vad ce zic ele .
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”