L.o.l.a.a. Studios lanseaza Lola Haute Couture.

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

l.o.l.a.a. studios este un studio deschis in Noiembrie 2012, in Bucuresti, la inceput de drum insa cu vise pertinente de reusita. Noua ne place munca, impartim idei si preluam idei de la fetele noastre. Ne place sa fim o echipa unita in care fiecare sa se simta integrat si inteles. Avem experienta ca model de videochat si stim foarte bine ce presupune acest job, cu toate lucrurile bune ori rele deopotriva.

Dorim sa ne marim echipa cu fete care doresc sa isi implineasca dorintele mai repede printr-un job in care ne distram, radem si facem bani mai usor decat in clasicele joburi din Romania. Oferim seriozitate si asteptam seriozitatea din partea modelelor. Abordam putin diferit jobul de chat - host, prin faptul ca la noi cele mai importante sunt resursele psihice si modul conversational, dar mai ales buna dispozitie. Suntem de parere asa cum spune si Peter Francis - "Sex is biology - Sex appeal is marketing". Ne folosim de toate armele cu care noi fetele suntem inzestrate din natura, pentru ca profitul sa fie maximizat. Seductia este cheia spre succes.

Dar asta nu inseamna ca totul se castiga fara efort. Jobul de chat host - este unul dintre cele mai solicitante joburi, insa unul foarte frumos. Din cate cunoastem, in companiile multinationale din Romania se tace si executa, nu prea se zambeste. La noi esti incurajata sa fii zambitoare si plina de umor.

Nu vorbim de castiguri, pentru ca totul difera de la un model la altul, in functie de calitatile de tipul: profesionalism, seriozitate, dorinta de autodepasire si visele indraznete.

Daca vrei sa aflii mai multe detalii despre oferta noastra nu ezita sa ne contactezi in PM ori prin metodele de contact puse la dispozitie pe site.

Manager: Alexandra
Email Address: manager@lolahighclass.ro
Phone number: 0753.114.479 / 021.780.52.67
Website: http://www.lolahighclass.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Dar nu-i rau deloc, chiar m-a satisfacut :). Inca cateva posturi si mai ca mi-as reevalua parerea despre fete:)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
smart-studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alexandra (asa te prezinti public), am o rugaminte la tine.

dupa vreo 5-6 luni asa, sa imi spui si mie daca ai recrutat O FATA de pe acest forum :)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

smart-studio scrie:Alexandra (asa te prezinti public), am o rugaminte la tine.

dupa vreo 5-6 luni asa, sa imi spui si mie daca ai recrutat O FATA de pe acest forum :)
Off topic:Nu o sa pricep niciodata de ce unii sunt asa Gigi contra si de ce simt nevoia acerba sa se amestece in topicurile de angajari ale altora.Pastreaza sfaturile pentru tine si lasa omul sa-si incerce sansa.
Ca idee si total off topic,de pe acest forum am recrutat modelele, (sau mai bine zis m-au recrutat ele pe mine)care-mi fac cei mai multi bani,ca sa ma si laud pot sa-ti spun ca sapt asta una dintre ele a fct infima suma de 9.500 usd intr-o zi:)Deci....

On topic:Succes Lola si mie mi-ai fct o impresie foarte buna in posturile unde ai scris,continua sa mai scrii:)Avem nevoie de oameni valorosi in industrie cu idei si gandire ca a ta :P
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

pocahontas scrie:ca sa ma si laud pot sa-ti spun ca sapt asta una dintre ele a fct infima suma de 9.500 usd intr-o zi:)Deci....
Deci...ai avut mare curaj sa o zici:) dar probabil se va crede ca a fost o eroare de tastare, ca nu esti in toate zerourile:)).

Thx!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna Poca,
On topic:Succes Lola si mie mi-ai fct o impresie foarte buna in posturile unde ai scris,continua sa mai scrii:)Avem nevoie de oameni valorosi in industrie cu idei si gandire ca a ta.
Multumesc mult de aprecieri, conteaza foarte mult pentru mine, in special din punctul in care pe tine, pe langa mai multi de pe acest forum, te apreciez enorm atat pentru sfaturile cat si parerile pe care le-ai sustinut cu argumente mature si care au ajutat foarte mult aceasta comunitate. O buna perioada de timp, v-am urmarit cu interes mare, si desi as fi vrut sa devina activa pe forum mai demult, nu mi-am permis sa opinez, avand in vedere experienta voastra si faptul ca sunteti de atata vreme in aceasta industrie.

Multumesc din nou, si spor la tot ceea ce faci!
O zi frumoasa iti doresc!
Alexandra
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello World,

(Obisnuiam sa ador mesajele acestea tip din vestitele platforme de blogging ori template-uri de siteuri in cod uzual :) :), cred ca inca le ador, don't ask me why, they are warm and nice). Ahhh. abia am inceput si deja delirez.

Bun, echipa l.o.l.a.a. studios, doreste sa isi incerce norocul cu contract legal de colaborare, pe sectiunea de "Head Hunters" - de ce o numesc asa si nu simplu, colaboratori, pentru ca noua ne place sa ne selectam modelele, cautam exact acele fete, care sa aiba mintea deschisa la oportunitatea de a creste rapid din punct de vedere al portofelului, cat si din punct de vedere al mintii si atitudinii in viata si la locul de munca. Astfel ca cei ce doresc sa lucreze sub acest tip de colaborare cu noi, pot doar sa ne urmareasca site-ul:

http://www.lolahighclass.ro/

si blogul:

http://lolahighclass.wordpress.com/

Acolo puteti gasi modul nostru de a aborda aceasta activitate, cat si alte detalii despre studioul nostru.

Pentru alte detalii ne puteti contacta la datele oferite pe site.

Manager: Alexandra
Email Address: manager@lolahighclass.ro
Phone number: 0753.114.479 / 021.780.52.67
Website: http://www.lolahighclass.ro
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

L.o.l.a.a. studios isi mareste echipa, de data aceasta pe partea de administratie.

Ce cautam?

Cautam un trainer cu experienta in videochat, cu ambitii mari si vise, care sa doreasca sa invete si mai mult decat deja stie si careia sa ii pleaca competitivitatea, oportunitatea si nu in cele din urma seriozitatea. Noi oferim aceste lucruri si cautam in schimb exact acelasi tipar.

Cine se incadreaza?

Un fost host de videochat care sa poata avea timp de un program de 9 ore pe zi, din care 1 ora pauza, cu experienta pe domeniu de cel putin 3 ani, si care sa ne poate spuna la interviu ce atuuri considera ca are. Bineinteles aceste atuuri sunt mai putin importante, ele putandu-se contura si imbunatatii de la perioada la perioada, cu ajutorul meu si chiar al echipei de fete.

Cine suntem noi?

Suntem o echipa tanara si relativ mica pentru inceput, insa oferim seriozitate si dorinta de evolutie. Ne plac lucrurile bine facute si adoram intelectul. Consideram ca fiecare etapa a vietii noastre are ce sa ne invete, indiferent ca este de bine sau de rau. Astfel ca noi dorim ca viitoarea noastra colaboratoare sa se integreze la noi in echipa si sa crestem impreuna.

Daca te-am pus pe ganduri cu anuntul nostru, nu ezita sa ne vizitezi si site-ul:

http://www.lolahighclass.ro/, iar pentru a vedea modul nostru de a gandi poti intra pe blogul nostru:

http://lolahighclass.wordpress.com/



Pentru a stabili un interviu ne poti contacta la adresa de email: resurseumane@lolahighclass.ro
sau direct la numarul de telefon: 0753.114.479.
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna tuturor,

Mai avem 3 posturi disponibile la noi in studio si suntem deschisi catre colaborari cu persoane serioase, cu vise mari (la care de obicei primesc raspunsuri "rele" de tipul "traiesti prea fantezist!") si care doresc sa faca parte dintr-o echipa armonioasa. Am trudit sa ne cladim aceasta echipa, insa in acest moment, putem spune ca suntem mandrii de toata munca depusa. Daca esti interesata, iti pot da personal mai multe detalii la adresa de email: manager@lolahighclass.ro.

Nu cautam insa persoane "fanteziste" care considera ca din videochat va incepe sa ploua cu bani, insa fara pic de interes ori seriozitate. La noi se munceste din greu si se stie despre faptul ca ambitiile mari costa implicare, interes, dorinte de a reusi si multa seriozitate.

Va pup pe toti si toate!

http://www.lolahighclass.ro/
Alexandra
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Alexandra? Fain nume ...
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

As fi preferat Samantha, insa nu a fost sa fie! :)

Seara buna!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pot eu sa-ti zic Samantha :). De fapt vroiam sa-ti spun ca-ti cer voie pentru indrazneala asta :).

Samantha!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Tu mereu imi scoti un zambet cand revin aici! Un fel de gradina raiului cu ingeri in ea! :) Do not change! Si da, imi poti spune Samantha!
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Lola Haute Couture este un nou brand l.o.l.a.a. studios, prin care dorim sa promovam activitatea de videochat intr-un mod Haute Couture. Poate ca unii dintre voi va intrebati ce legatura are moda si tendintele ei cu videochat-ul, ei bine, in echipa noastra mizam pe atitudinea din spatele conceptului Haute Couture, cautam exact acele modele care doresc sa munceasca "pe bune", care uita sa se lamenteze din diverse motive puerile, ori care stiu ca odata ce sunt implicate si dedicate 100% activitatii lor, vor avea parte de remuneratii pe masura.

In videochat nu exista castiguri usoare, exista castiguri - 0 barat - atunci cand: Engleza lipseste cu desavarsire, scuzele se gasesc de fiecare data, traficul devine invizibil pentru ca de multe ori nu suntem atente la tipurile si metodele de abordare explicate de catre trainere, ori cand ne gandim ca merge sa stam 3 ore pe camera si restul in pauza.

Nu oferim bonusuri de angajare, nu oferim diverse servicii extra, nu cautam sa atragem modele neserioase. Daca consideri ca vrei sa faci parte dintr-o echipa cu standarde Haute Couture, si crezi ca intrunesti cele de mai sus, eu zic ca putem sta de vorba. La noi conteaza calitatea si nu cantitatea. Locurile sunt limitate.

Pentru mai multe detalii poti accesa site-ul nostru: http://www.lolahautecouture.ro.
Sau ne poti contacta la numerele de telefon: +40 753 114 479 (Alexandra)/ +40 786 603 988 (Larisa).

Cod: Selectaţi tot

Utilizatorii au dreptul la un singur anunt pe aceeasi tema (sau tema similara) in categoria Reclama.Daca aveti noutati de publicat la un anunt mai vechi, nu este nevoie sa deschideti subiect nou, este suficient sa publicati actualizarile cu "post reply" in cadrul subiectului mai vechi. Topic mutat de catre moderator
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”